Prikaz rezultata 1 do 5 od 5

Tema: Kompatibilnost Snajder Skinka sa ostalim "bicima" u terarijumu

  1. #1
    Član
    Datum registracije
    Feb 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    10

    Uobičajeno Kompatibilnost Snajder Skinka sa ostalim "bicima" u terarijumu

    Zanima me da li bih mogao da pridruzim nesto svom snajder skinku u terarijumu osim snajder skinka...
    Zanima me da li bi se slagao sa nekim drugim skinkom tipa: "blue tail" ili "blue tongue" skinkom? ili mozda neki gekon suprotnog pola/...
    Ili da li bi mogla da se ubaci neka zmijica, skorpijica...

    Ma bilo sta a da se podnose medjusobno...

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja chalabin32'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    172

    Uobičajeno Odg: Kompatibilnost Snajder Skinka sa ostalim "bicima" u terarijumu

    kakva crna zmijica i skorpijica potamanili bi se samo tako...

  3. #3
    Član
    Datum registracije
    Feb 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    10

    Uobičajeno Odg: Kompatibilnost Snajder Skinka sa ostalim "bicima" u terarijumu

    pa pretpostavio sam... al reko da kazem, da se zna da mislim na sve zivotinje

    nasao sam na netu da su neki drzali leopard gekone sa snajderom, i da su dobro funkcionisali, e sad neko je za a neko protiv toga.... ja bih najradje upario sa nekim skinkom druge vrste

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja FatBastard'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    199

    Uobičajeno Odg: Kompatibilnost Snajder Skinka sa ostalim "bicima" u terarijumu

    Ne preporuchuje se drzhanje ni dva iste vrste, da ne pricham o ostalim katastrofama koje chekaju da se dogode...
    Gushteri su samostalni u prirodi, postoje vrste kao shto su rampoleoni koje zhive komunalno, ali vecina voli da bude sama, teritorijalni su i svako prisustvo druge jedinke je stres koji se ispoljava na jedan ili drugi nachin... U najboljem sluchaju ignorisanjem i odbijanjem hrane, pa do ujedanja, udaranja, grebanja itd...
    Ne mogu se ni nabrojati sluchajevi vishegodishnjeg "uspeshnog" drzhanja 2-3 leoparda pa na kraju neki ostane bez repa...

  5. #5
    Član
    Datum registracije
    Feb 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    10

    Uobičajeno Odg: Kompatibilnost Snajder Skinka sa ostalim "bicima" u terarijumu

    huh... da... na takve odgovore sam nailazio po internetu

    Znaci, ne preostaje nista drugo do jes neki terarijum za jos nekog gustera

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •