Epa ovako svoju Acanthoscurria geniculata koji sam nabavio juce (1,5 - 2cm) danas sam premestio u novu posudu dimenzija 10,5x10,5 cm. Polovinu poklopca izbusio sam iglom za ventilaciju. Posudu sam oprao vrucom vodom. Za treset sam postavio obicnu zemlju debljine 2-2.5cm koju sam prethodno zagrejao u rerni (15min). Zemlja nema pesticide sigurno doneo sam je iz pm. . Za skloniste sam postavio onu plastiku iz kinder jajeta, tacnije polovinu i ukopao je. Navlazio sam 1/4 posudice vodom. Ubacio sam T i on se ustekao u skloniste. Tenebriju koju sam mu bacio iskulirao je, mada je juce jednu pojeo. Brine me samo ako nece odma da je pojede da se ona ne ukopa i posle da ne moze da je nadje. Pre svega brine me vlaznost, dali je dovoljna, i toplota. Posto u mojoj sobi i nije bas toliko toplo (16 C) stavio sam je u kujnu na policu, tu je negde oko 20tak C, dok ne kupim sijalicu. Ukoliko ima nekih propusta u mom radu ili nesto sta jos treba da uradim ili ispravim, kazi te mi molim vas. Inace T je poklon od moje cure, pa nebih bas voleo da u**rem stvar. HVALA UNAPRED