Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 41 do 49 od 49

Tema: Presvlacenje

  1. #41
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Presvlacenje

    Ja se ne bih zezao sa tim... Nece nista da se desi ako se T samo steka, ali ako krene da se presvlaci, onda moze da bude svasta! Znam jedan primer gde je lateralis sje.ao 3 noge regalisu koji se presvlacio...

  2. #42
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: Presvlacenje

    Citat Prvobitno napisao loshme10 Pogledaj post
    Ja se ne bih zezao sa tim... Nece nista da se desi ako se T samo steka, ali ako krene da se presvlaci, onda moze da bude svasta! Znam jedan primer gde je lateralis sje.ao 3 noge regalisu koji se presvlacio...
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    Pa šta misliš, da ga izbacim? Nzm ni kad će ovaj da se presvlači još mu dupe nije potpuno crno... Nego šta misliš da ga ja iscimam da on ovako uđe u štek, pa možda tamo skenja lateralisa?

  3. #43
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Presvlacenje

    Pa ako nece jos da se presvlaci onda nemas frke. Moze da bude opasno samo ako ga lateralis "napadne" dok se presvlaci, sto je malo verovatno, ali mislim da ipak postoji neka mogucnost...

  4. #44
    Član
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Maribor
    Postova
    37

    Uobičajeno Odg: Presvlacenje

    Meni se je dogodilo da sam pustio tenebriju kod T. Tenebrija se po običaju zakopala,al kad izađe biće pojedena, bilo pa je obratno. Kad se je T presvlačila je postala laki plijen za gladnu tenebriju. Od T su ostale samo noge (bila je velika oko 2cm). To više ne radim ni po kakvu cijenu, nažalost sam se morao naučiti iz lične greške.

  5. #45
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: Presvlacenje

    Citat Prvobitno napisao Vlado Pogledaj post
    Meni se je dogodilo da sam pustio tenebriju kod T. Tenebrija se po običaju zakopala,al kad izađe biće pojedena, bilo pa je obratno. Kad se je T presvlačila je postala laki plijen za gladnu tenebriju. Od T su ostale samo noge (bila je velika oko 2cm). To više ne radim ni po kakvu cijenu, nažalost sam se morao naučiti iz lične greške.
    U jbt ... Čuo sam da su tenebrije #####ane, ali nisam znao da su toliko.... Ma ovo je u pitanju lateralis, oni su dosta plašljivi, bar tako deluju... Mada nikad se nezna. Inače još uvek ga nisam izvadio, u šteku je a na ulazu je gomila zemlje, pa neću da rušim...

  6. #46
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: Presvlacenje

    I još jedno presvlačenje je gotovo Jutros u 3:40 kad sam se vraćao iz grada, rekoh ajd da pogledam, kad moja T u toku presvlačenja, stojala je na boku i skidala staru kožu, kolko moćno! Baš mi je bilo do jaja... Nisam je mnogo gledao da je slučajno nešto ne iscimam (pošto sam bio pijan, pa bi mi ko zna šta palo na pamet) pa sam legao da spavam ubrzo...

    Jutros sam je video, još uvek je beličasta.. Samo postoji jedan, da nazovem problem, a možda i nije, na dupetu joj se nalazi, mislim da je slepljena za dlačice, stara kožica onog dela kod očiju (valjda se zove karapaks)... Jel treba ja to da skidam, naravno za jedno 3-4 dana, ili će T to sam da reši

    Inače presvukla se u ćošku posude, nije ni išla u štek

  7. #47
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: Presvlacenje

    Ej drugari pomagajte... jel da joj skidam onu staru, za dupe zalepljenu kozicu ili ne [sve je objasnjeno u prethodonj poruci]

  8. #48
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: Presvlacenje

    Još jedno presvlačenje moje geniculate, juče 15.7.2011. oko podne.... Sad je već dobila mnogo deblje noge i još više dlačica... Baš je moćna ima je oko 5-5,5 cm nisam izmerio još uvek ....

  9. #49
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja DigiNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    733

    Uobičajeno Odg: Presvlacenje

    Cestitam ;D moje 3 geniculate su oko 8 cm .... smorio sam se cekajuci cyan-a da se presvuce i aureostriatu
    Kud koji mili moji!
    josifpancic.com

Tagovi za ovu temu

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •