Prikaz rezultata 1 do 3 od 3

Tema: svasta nesto za gustere

  1. #1
    Novajlija svesemenja'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    9

    Uobičajeno svasta nesto za gustere

    e ovako ljudi trebalo bi da nadjem bas svasta za moje gusterke...

    trenutno mi je najhitniji kalcijum sa D3 jer mi je zenka jedna polozila jaja. bila sam u pet centru, nemaju i oni su mi rekli da se ovde obratim... tako ako neko ima pliz pisite...

    onda.. mi smo napravili neki inkubator i radi.. odrzava temperaturu i vlaznost, nego znam da za pravljenje inkubatora se koristi vermiculate (sta god to bilo na srpskom) pa mi je i to potrebno. ako neko zna gde ima da se nadje, bicu jako zahvalna..

    dalje.. iako je terarijum izlozem jutarnjem suncu razmisljam se da nabavim UV lampu.. ako neko ima a da mu nije potrebna neka se javi...

    sad jos ne mogu da se setim sta mi sve jos treba.. seticu se pa nastavljam

    unapred hvala svima

    da zaboravila sam da napomenem da sam u srbiji do 15og maja, tako da do tada bi bilo predivno ako se neko javi do tada..

  2. #2
    Član The Zaba'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    61

    Uobičajeno Odg: svasta nesto za gustere

    vermikulit imash u hidropontici na dorcolu, Ca sa D3 potrazi u fishermans friend-u na NBGDu, a tamo cesh naci i UV lampe. Koji gushter je u pitanju?

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja gagi'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Jagodina
    Postova
    161

    Uobičajeno Odg: svasta nesto za gustere

    Ako nemaju kalcijum u fishermans friend-upotraži u humanoj apoteci Ca-Ost (kalcijum+D3).U pitanju su tablete koje supenom kašikom izmrviš.Kao što reče The Zaba za vermikulit pogledaj ovde http://hidroponika.com/

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •