Prikaz rezultata 1 do 3 od 3

Tema: vivarium u svajcarskoj...

  1. #1
    Novajlija svesemenja'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    9

    Uobičajeno vivarium u svajcarskoj...

    dakle nisam znala gde da stavim ovu temu pa ako ne valja prebacite je..

    pre par dana sam isla u neku posetu u svajcarsku i otisli mi u lozanu. setamo gradom kad reklame za vivarium tu u gradu.. i naravno odem ja da vidim kako to izgleda...
    znaci ostala sam bez teksta koliko je lepo... imaju vise zmija nego gustera i kornjaca.. ima i par krokodila.. upoznala sam i vlasnika pa sam dobila citavu pricu... on je po zanimanju herpetolog i tako ima razne ekspedicije po svetu sad je valjda otkrio neku novu vrstu gekoa na tajlandu
    uglavnom sve to je jos uvek u izgradnji i stalno ga prepravljaju i daju zivotinjicama vise mesta... oni ogomni pitoni su u terarijumu koji je kao pola moje sobe od poda do plafona... krokodili imaju odgoman prostor, nije onako kao kad odete u zoloski vrt... imali su i par varana... svaki je poseban, razlicite vrste.. a to gde ih drze.. znaci bas veliki prostor... bebe zmije drze u nekim malim terarijumima a onda im posle naprave veliki... sad imaju u planu da ih podele na tropske pa onda azija juzna amerika i iz umerene zone.. pa imaju deo gde su mediteranske vrste...

    mora sestra da mi posalje slike pa cu okaciti... ali ja sam bas ostala onako prijatno iznenadjena kako bas brinu o njima i pruzaju im dobre uslove... dosta zivotinja su bili neciji ljubimci a neki su dospeli iz zooloskih vrtova...

    tako da.. ako neko nekad bude bio u prilici neka def ide da vidi...

    slike slede ovih dana..

  2. #2
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: vivarium u svajcarskoj...

    daj fotkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  3. #3
    Član tomahawk'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    74

    Uobičajeno Odg: vivarium u svajcarskoj...

    SVESEMENJA kada će biti tih fotki?

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •