Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Dali mogu da uhvatim kraljicu i mrave iz istog mraviljaka dali mogu tako da zive

  1. #1
    Član
    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    32

    Uobičajeno Dali mogu da uhvatim kraljicu i mrave iz istog mraviljaka dali mogu tako da zive

    Dali mogu da uhvatim kraljicu i mrave iz istog mraviljaka dali mogu tako da zive naprimer uhvatim kraljicu i oko 100 mrava ? iz istog mravinjaka ?

  2. #2
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja DigiNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    733

    Uobičajeno Odg: Dali mogu da uhvatim kraljicu i mrave iz istog mraviljaka dali mogu tako da zive

    Mozes ali onda ostale mrave u mravinjaku osudjujes na propast
    Kud koji mili moji!
    josifpancic.com

  3. #3
    Član
    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    32

    Uobičajeno Odg: Dali mogu da uhvatim kraljicu i mrave iz istog mraviljaka dali mogu tako da zive

    djavola nisam uspeo da uhvatim kraljicu uhvatio sam neke bele crve imaju male nogice da nisu to kraljice ? na kojoj dubini se nalaze mlade matice znaci one koje su tek pocele da prave mravinjak posto ima jako malo izbacene zemlje verujem da su tek pocele da prave mravinjak ?

  4. #4
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja DigiNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    733

    Uobičajeno Odg: Dali mogu da uhvatim kraljicu i mrave iz istog mraviljaka dali mogu tako da zive

    Citat Prvobitno napisao Darko6 Pogledaj post
    djavola nisam uspeo da uhvatim kraljicu uhvatio sam neke bele crve imaju male nogice da nisu to kraljice ? na kojoj dubini se nalaze mlade matice znaci one koje su tek pocele da prave mravinjak posto ima jako malo izbacene zemlje verujem da su tek pocele da prave mravinjak ?
    Nisu to kraljice to su verovatno larve sto si uvatio.... bolje da ne razaras mravinjak male su ti sanse da nadjes maticu i matice se hvataju kada se zavrsi parenje odnosno svadbeni let sa muzijakom a ne pod zemljom i one budu napolju
    Kud koji mili moji!
    josifpancic.com

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •