Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 41 do 43 od 43

Tema: potrebna prva pomoc

  1. #41
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: potrebna prva pomoc

    Naravno da je ok! Ako hoces da jos brze raste preporucujem ti da predjes na dubie...

  2. #42
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja DigiNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    733

    Uobičajeno Odg: potrebna prva pomoc

    Citat Prvobitno napisao loshme10 Pogledaj post
    Hahahahaha! Ja nisam imao problem sa tim. Samo sam rekao da mi treba spric i igla, i ona je pitala koliki spric, a ja sam onda rekao sto veci moze-najveci! I ona je pocela da se smeje, ali mi je dala sta mi treba bez natezanja...
    Pa vide da si stari narkoman pardon musterija
    Kud koji mili moji!
    josifpancic.com

  3. #43
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: potrebna prva pomoc

    U poslednje vreme mnoge teme odlaze u oftopik. Pravila foruma, na žalost, mnogi članovi nisu čitali, pa ih i ne poštuju. Ovaj forum je zamišljen kao ozbiljan forum na kom će se raspravljati o ozbiljnim stvarima, vezanim za TERARISTIKU. Za skretanja sa teme i ćaskanja imate Kafić, pa ga koristite. Ili još bolje, Fejsbuk. Gomila starijih članova, koji su pisali aktivno ozbiljne i korisne postove, više ne piše ili čak i ne posećuje forum zbog ovakvih tema koje se na kraju pretvore u četovanje. Previše puta su nam se ljudi žalili na to. Zato smo se dogovorili da će svaka tema koja ode u oftopik, biti privremeno zaključana, dok ljudi ne shvate koncepciju ovog foruma. Hvala na razumevanju.

Tagovi za ovu temu

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •