Prikaz rezultata 1 do 7 od 7

Tema: Dali neko zna kontakt od madzarsku od neki veliki odgajivac reptila?

  1. #1
    Član
    Datum registracije
    Dec 2010
    Lokacija
    bitola
    Postova
    37

    Uobičajeno Dali neko zna kontakt od madzarsku od neki veliki odgajivac reptila?

    dali neko zna nesto oko to ili neka strana za teraristiku iz madzarsku ili neki forum? hvala

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja Hornet'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    124

    Uobičajeno Odg: Dali neko zna kontakt od madzarsku od neki veliki odgajivac reptila?

    Koje te zmije interesuju?

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    kragujevac
    Postova
    123

    Uobičajeno Re: Dali neko zna kontakt od madzarsku od neki veliki odgajivac reptila?

    Ajde samnom u Hungariju na Terplaza vol 5. 16tog oktobra......upoznacu te sa 40.tak vrhunskih odgajivaca iz pola Evrope...

    P.S. Bice malih imperatora!....parila se zenka

  4. #4
    Član rudios'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    Lokacija
    osijek
    Postova
    26

    Uobičajeno Re: Dali neko zna kontakt od madzarsku od neki veliki odgajivac reptila?

    zar nije to 03.09. u mađarskoj?
    gdje je ovo što ti kažeš za 16.10?

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    kragujevac
    Postova
    123

    Uobičajeno Re: Dali neko zna kontakt od madzarsku od neki veliki odgajivac reptila?

    Rudi...mislim da smo se sreli na Terrarisztika borze u Budimpesti 16.tog 04. ako si bio sa tvojom ekipom onim kombijem...i veruj mi znam za datum..upoznao sam i organizatore.....i dobio flajere i kataloge i pozivnice.....skupljajte novce za izlozbu.....pozdrav za kolege iz Osijeka

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja Hornet'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    124

    Uobičajeno Odg: Dali neko zna kontakt od madzarsku od neki veliki odgajivac reptila?


  7. #7
    Član rudios'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    Lokacija
    osijek
    Postova
    26

    Uobičajeno Re: Dali neko zna kontakt od madzarsku od neki veliki odgajivac reptila?

    Citat Prvobitno napisao carcharias Pogledaj post
    Rudi...mislim da smo se sreli na Terrarisztika borze u Budimpesti 16.tog 04. ako si bio sa tvojom ekipom onim kombijem...i veruj mi znam za datum..upoznao sam i organizatore.....i dobio flajere i kataloge i pozivnice.....skupljajte novce za izlozbu.....pozdrav za kolege iz Osijeka
    da jesam bio sam s tima sa kombijem.
    i znam da piše da je iduća 03.09.
    zbunio me ovaj sa tim u 10-om mjesecu ali sad vidim na plakatu da je to i akvaristika.
    nakon ove je opet u 12 mjesecu.
    mađari imaju sajmove svakih par mjeseci a kod nas se ne može organizirati ni jednom godišnje.da ne moramo razmišljat o carini.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •