Prikaz rezultata 1 do 5 od 5

Tema: pomoc???

  1. #1
    Član
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    30

    Question pomoc???

    Gde i kako mogu da nabavim koloniju mrava koji nemaju period hibernacije i koji ne zavise od jedne kraljice,dakle ne bi uzeo koloniju koja bi se ugasila prilikom smrti kraljice? 'Gamergate' ako ne gresim su mravi koji nemaju period hibernacjije i koji nemaju kraljicu vec zenke polazu jaja i tako se produzava vrsta.

  2. #2
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: pomoc???

    Da postoje mravi koji u drustvu umesto kraljice imaju takozvanu gamergate. Nema takvih domacih vrsta. Diacamma sp. na primer imaju gamergate mozda dinoponera takodje nisam siguran... Oni mogu da imaju i vise zenki koje mogu da legu jaja... Muzijak kod ovakvih vrsta ima krila ali mislim da ne izvode let za partenje... Nego da se odvija sve u gnezdu... To mozes samo preko grane da nabavis svakako... I nisu jeftini...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja Lizard_King'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    tuzla
    Postova
    295

    Uobičajeno Odg: pomoc???

    imas na ebay neke vrste mrava.. Neznam dali salju vani.. Ja sam bez problema dobivao postom iz UK zohare i crve.
    Bad Boy For Life

    Black & White Power

  4. #4
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja DigiNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    733

    Uobičajeno Odg: pomoc???

    Nemas evropske vrste koje nemaju hibernaciju....i ne mora da znaci ako su gamergate da nemaju period hibernacije imas ti i druge vrste koje nisu gamergate a da nemaju hibernaciju.... pogledaj antstore.net pa mozda ti nesto padne na pamet mada skupo je sve to a i ako si pocetnik sta ima da trazis nesto bez perioda hibernacije veruj mi taj period hibernacije dobro dodje malo da se opustis da se ne cimas oko njih....
    Kud koji mili moji!
    josifpancic.com

  5. #5
    Član vuk'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Lokacija
    Velika Plana
    Postova
    26

    Uobičajeno Odg: pomoc???

    Ima kod mene u zgradi Monomorium pharaonis, ali su mnogo mali i nisu bas zanimljivi.


Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •