Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 30

Tema: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

  1. #1
    Član
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    30

    Wink Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Koje su karakteristike ovih paukova,da li se sakrivaju ili ne,kakorastu,da li mnogo jedu?Sve sto je mane i prednosti bih voleo da saznam ovih paukova....

  2. #2
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Jel to pitas za dva ista pauka posebno da ti se napise?! Brz, agresivan, nije za pocetnika...prelep!

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja patak'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2011
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    253

    Uobičajeno Odg: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Citat Prvobitno napisao loshme10 Pogledaj post
    Jel to pitas za dva ista pauka posebno da ti se napise?! Brz, agresivan, nije za pocetnika...prelep!
    nisi mu odgovorio i za drugog

  4. #4
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Ja sam jedno vreme razmiljao da ga uzmem, ali sam se u momentu predomislio kad sam video ovo

  5. #5
    Član KiriQ'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    Podgorica
    Postova
    29

    Uobičajeno Re: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Prebrza je al' i ne treba se na taj nacin igrat sa njom tj. ne treba se uopste igrat sa njom jer nisu za igru

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja Vlada 71'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Krusevac
    Postova
    461

    Uobičajeno Odg: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Prebrz je nikako nije za pocetnike mnogo je lep uvek jede , moj se skriva uvece izlazi nzm jacinu otrova dosta je agresivan mene je moj nekoliko puta pokusao da ujede

  7. #7
    Ljubitelj egzotičnih životinja yowandbm'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Vrsac
    Postova
    178

    Uobičajeno Odg: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Ja sam ga imao, bežao mi je 2x. Drugi put sam ga posle 3-4 dana video na zidu, kad je pobegao stopio se sa tepihom, nisam mogao ni da ga jurim i hvatam... Ja nemam ok iskustva sa njim...uvek je sebi pravio neki štek koji je bio očajan za videti, i skoro nikad nije izlazio, jedino noću ga zateknem kad je mrak. Jedan od minusa, po meni, je što ne raste veliki. Ali je prelepih boja
    "The mystery of the beginning of all things is insoluble by us; and I for one must be content to remain an agnostic." Charles Darwin

  8. #8
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja DigiNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    733

    Uobičajeno Odg: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Murinus je keva ! Ne mozete reci nije za pocetnike, nije za ljude koji nisu pazljivi i koji bi da stalno cimaju tarantulu i da je cackaju i vade i ko zna sta rade sa njom znaci moze je imati bilo ko ali treba biti extra pazljiv ! !!
    Kud koji mili moji!
    josifpancic.com

  9. #9
    Ljubitelj egzotičnih životinja Muffy'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2010
    Lokacija
    Gm
    Postova
    385

    Uobičajeno Odg: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Da l' je brzi od irminie?
    If there's just fuzz where your hamster was
    It's probably because of tarantulas

  10. #10
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja DigiNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    733

    Uobičajeno Odg: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Ne znam obe vrste su brze mada mislim da je murinus ipak brzi iako mi nije irminia bezala
    Kud koji mili moji!
    josifpancic.com

  11. #11
    Član
    Datum registracije
    Mar 2011
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    27

    Uobičajeno Re: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    I ja mislim da je puno brzi murinus od irminije imam ih oba mali su ali mislim da nemogu da se porede, murinus je muinus

  12. #12
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Hmmm, nisam bas siguran da je murinus brzi... Doduse nikad ga nisam imao ali sam ga vidjao dosta puta. On jeste "lud" i na svaki cim munjevito reaguje, ali da li ste vi nekada videli irminijinu ili regalisovu brzinu? Teleport, bukvalno! Pogotovo kada su mali... Inace, citao sam da je najbrza T na svetu T. gigas, ali se nikada nisam uverio u to, i malo mi je cudno sto sam to procitao, jer mi je tesko da poverujem da je brza od recimo regalisa...

  13. #13
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Hehe jako su brzi dok su mali kad porastu sporiji su, ali tako je kod svih uglavnom.... Sto se tice otrova

    Samo da napomenem da ga lik sa snimka lose drzi (na pesku, ima neki sundjer ili sta vec u vodi...) da neko ne kopira tako lose okruzenje...

    I ja misllim da je Psalmopoeus brzi ali takodje mislim da nece pokazivati to koliko ce murinjo xD.
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  14. #14
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Aug 2010
    Lokacija
    Banjaluka
    Postova
    120

    Uobičajeno Odg: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Svaka t ima nesto svoje u cemu se istice,to je 1 od razloga zasto se uvijek sire kolekcije.npr geniculata lovi i ima prelijepe boje,parahybana-crna boja,raste brzo,velika,regalis-moze vise njih u 1 ter,cayneo-prelijepe boje isto i plete,murinus-brz itd.tako da bih i ja kao i ostali volio imati sto vise vrsta a da su sve u paru to da ne pricamo a na tom spisku murinus je na vrhu,boje kao i vecini drugih su prelijepe,a svidja mi se sto je brz i agresivan,moracu vise paziti ali to je cjena sto me privlaci
    Nije važno biti prvi, važno je stići pre drugog

  15. #15
    Ljubitelj egzotičnih životinja yowandbm'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Vrsac
    Postova
    178

    Uobičajeno Odg: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Ja lično volim display tarantule, koje su velike, jarkih boja, često van sloništa...i koje mi neće pobeći kad otvorim terarijum. Jeste da su to uglavnom "standardne" vrste...ali ne bi bile standardne da nemaju sve te kvalitete Mislim da je P. murinus za one iskusnije kolekcionare koji imaju za cilj da šire kolekciju. Ima on svojih atributa ali ja ga ne bih ponovo imao u svojoj kolekciji
    "The mystery of the beginning of all things is insoluble by us; and I for one must be content to remain an agnostic." Charles Darwin

  16. #16
    Član
    Datum registracije
    Mar 2011
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    27

    Uobičajeno Re: Odg: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Citat Prvobitno napisao loshme10 Pogledaj post
    Hmmm, nisam bas siguran da je murinus brzi... Doduse nikad ga nisam imao ali sam ga vidjao dosta puta. On jeste "lud" i na svaki cim munjevito reaguje, ali da li ste vi nekada videli irminijinu ili regalisovu brzinu? Teleport, bukvalno! Pogotovo kada su mali... Inace, citao sam da je najbrza T na svetu T. gigas, ali se nikada nisam uverio u to, i malo mi je cudno sto sam to procitao, jer mi je tesko da poverujem da je brza od recimo regalisa...
    imam i regalisa i irminiju i murinusa! definitivno murinusa izdvajam u speed-u jakoooo je brz

  17. #17
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    I dalje mislim da vas murinus zavarava, jer se on skoro uvek brzo krece, i stalno je nadrndan, dok je kod irminie sve laganica, ali zato kad poleti ne mozes da je ispratis pogledom!

  18. #18
    Ljubitelj egzotičnih životinja Muffy'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2010
    Lokacija
    Gm
    Postova
    385

    Uobičajeno Odg: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Slazem se sa loshme...
    Jednom mi je izletela kao onaj murinus na klipu iznad, ali ne otrci daleko, mozda pola m i to je to...
    Ali ako je murinus stvarno brzi, onda...ne bih ja to drzao... :P
    If there's just fuzz where your hamster was
    It's probably because of tarantulas

  19. #19
    Ljubitelj egzotičnih životinja VeNoM-StinG'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Majdanpek
    Postova
    117

    Uobičajeno Odg: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Citat Prvobitno napisao DigiNS Pogledaj post
    Murinus je keva ! Ne mozete reci nije za pocetnike, nije za ljude koji nisu pazljivi i koji bi da stalno cimaju tarantulu i da je cackaju i vade i ko zna sta rade sa njom znaci moze je imati bilo ko ali treba biti extra pazljiv ! !!
    Daj Digi brate de je za pocetnike ae objasni ;D uzme ga neki pocetnik i za par dana svi u bolnicu xaxaxaxaxa
    Ko uci znace , ko krade imace

  20. #20
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Pterinochilus murinus i Pterinochilus murinus

    Ne deluje otrov na ljude isto kao na miševe. Bolelo bi dan-dva na mestu ujeda i prošlo bi. jedino što bi ti samo mehaničko oštećenje malo duže zarastalo.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •