Prikaz rezultata 1 do 13 od 13

Tema: no comment

  1. #1
    Član Bojan'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Kumanovo
    Postova
    54

    Uobičajeno no comment

    http://www.zdravo.com.mk/koktel-od-zmiska-krv-i-srce/


    nisam znao gde drugde da stavim ovo pa zato ovde , ako treba prebacite

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja MRGooD25'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    160

    Uobičajeno Odg: no comment

    Samo kad sam procitao naslov dovoljno je da pozelim nekog da ubijem...

  3. #3
    Član Bojan'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Kumanovo
    Postova
    54

    Uobičajeno Odg: no comment

    njinu krv treba popiti :/

  4. #4
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: no comment

    Ovo će sutra Kurir da objavi
    There's no place like 127.0.0.1

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja TheMaki'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2011
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    160

    Uobičajeno Odg: no comment

    Brate zlo! Ovo je najveca gadost koju sam cula od kad sam citala ono za sok od zabe za vecnu mlados... ja bi to pohapsila sve
    Biologically speaking, if something bites you, it is more likely to be female - Desmond Morris

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja Zlopanja'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    292

    Uobičajeno Odg: no comment

    Ma te sadiste treba pobiti sve redom
    Ko hoce naci ce nacin.
    Ko nece, naci ce razlog!

  7. #7
    Član Nedelja'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    Nis
    Postova
    52

    Uobičajeno Odg: no comment

    U Vijetnamu piju koktel od zmijske krvi i votke Kolko volim vijetnamske palicnjake ,tolko me ovo izluduje

  8. #8
    Ljubitelj egzotičnih životinja Muffy'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2010
    Lokacija
    Gm
    Postova
    385

    Uobičajeno Odg: no comment

    Ma bre, bolest...

    Jednostavno treba skapirati da su kinezi potpuno bolestan narod!
    Evo, bas malopre gledam video, dvogodisnju devojcicu kombi dva puta zgazio, 18 ljudi je proslo pored, a nisu je zeleli ni pogledati, cak joj je usput jedan kombi presao preko noge...neverovatno koliko je to bolesna rasa naroda! :/
    If there's just fuzz where your hamster was
    It's probably because of tarantulas

  9. #9
    Ljubitelj egzotičnih životinja Vlada 71'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Krusevac
    Postova
    461

    Uobičajeno Odg: no comment

    Strasno.Ovakve stvari treba strogo zabraniti.

  10. #10
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja NecrovoX'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    549

    Uobičajeno Odg: no comment

    Da li ste vi svesni koliko njima izgleda čudno što mi jedemo sir?! Pa to je pokvareno mleko!
    Ili koliko je amerima čudno što se kod nas jede konjetina? U Americi je postalo zabranjeno klati konje za bilo šta, osim kao eutanazija u slučaju bolesti i povreda.
    Objasnite nekome iz Islamskih zemalja šta je švargla ili pihtije! Pa da vidite reakciju!
    Poenta je da je to nama strašno jer nismo navikli, jer se to kod nas ne jede, ali je tamo normalno kao što je nama ovde dosta toga normalno, a tamo nije.
    Samo drugačije navike.
    A i ko je to odredio da su prase, ovca, govedo, riba, živina i zec jedine životinje koje se jedu (plus još par njih)? Što se ne bi jeli insekti, žirafe, kamile, mravojedi, gušteri...
    Tako da mislim da se ne treba previše potresati ovime, problem je kada se to radi na nehuman način tipa ono kada majmunu rascopaju glavu pa jedu mozak dok se on još trza. Sve ostalo je na kraju krajeva ubistvo radi hrane. Samo zato što jedete salamu u omotu na kojem se smeši pile ili prase nije ništa manje bilo strašno to ubiti nego ovo što ste gledali i protiv čega se ovde svi bunite.
    Ako vam sve to toliko smeta pravac u baštu i jedite salatu, ako ne, onda tišina i u mesaru po kilo ćevapa! I zovite na te ćevape, ne budie čkepi




  11. #11
    Ljubitelj egzotičnih životinja Muffy'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2010
    Lokacija
    Gm
    Postova
    385

    Uobičajeno Odg: no comment

    Meni se ne gadi sto oni jedu razne zivotinje, nego sto oni te zivotinje muce pre spremanja i u toku spremanja...ybt, ne znam da li kinezi uopste i imaju nesto normalno za pojesti...
    If there's just fuzz where your hamster was
    It's probably because of tarantulas

  12. #12
    Član Bojana'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Novi Becej
    Postova
    62

    Uobičajeno Odg: no comment

    Necrovox je sve lepo objasnio, a ja bih dodala još jedno pitanje. Zmijari, kakav je vaš stav po pitanju trpanja živih miševa u zamrzivače, da li je to humano, na koji način vi ubijate miševe koje dajete zmijama? Ovakve teme bi mi bile jasne da je ovo forum o držanju zečeva, a pošto držimo karnivore sve ove teme o zaštiti životinja koje se koriste za ishranu su izlišne i licemerne...

  13. #13
    Ljubitelj egzotičnih životinja silwert'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    petrovaradin
    Postova
    275

    Uobičajeno Odg: no comment

    Citat Prvobitno napisao NecrovoX Pogledaj post
    Da li ste vi svesni koliko njima izgleda čudno što mi jedemo sir?! Pa to je pokvareno mleko!
    Ili koliko je amerima čudno što se kod nas jede konjetina? U Americi je postalo zabranjeno klati konje za bilo šta, osim kao eutanazija u slučaju bolesti i povreda.
    Objasnite nekome iz Islamskih zemalja šta je švargla ili pihtije! Pa da vidite reakciju!
    Poenta je da je to nama strašno jer nismo navikli, jer se to kod nas ne jede, ali je tamo normalno kao što je nama ovde dosta toga normalno, a tamo nije.
    Samo drugačije navike.
    A i ko je to odredio da su prase, ovca, govedo, riba, živina i zec jedine životinje koje se jedu (plus još par njih)? Što se ne bi jeli insekti, žirafe, kamile, mravojedi, gušteri...
    Tako da mislim da se ne treba previše potresati ovime, problem je kada se to radi na nehuman način tipa ono kada majmunu rascopaju glavu pa jedu mozak dok se on još trza. Sve ostalo je na kraju krajeva ubistvo radi hrane. Samo zato što jedete salamu u omotu na kojem se smeši pile ili prase nije ništa manje bilo strašno to ubiti nego ovo što ste gledali i protiv čega se ovde svi bunite.
    Ako vam sve to toliko smeta pravac u baštu i jedite salatu, ako ne, onda tišina i u mesaru po kilo ćevapa! I zovite na te ćevape, ne budie čkepi
    sta reci osim dobro objasnejno

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •