Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 30 od 30

Tema: Marketing teraristike

  1. #21
    Član Nedelja'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    Nis
    Postova
    52

    Uobičajeno Odg: Marketing teraristike

    Na koj faks mislis, al PMF ?? Voleo bi to da vidm,al kazi mi na koj faks da odem i kad. Dodji cu neki dan kod tebe. Hval sto si mi objasnio

  2. #22

    Uobičajeno Odg: Marketing teraristike

    pmf mislim da je taj...oni dolaze kod mene po zivotinje savete i sl inace nisam bio jos

  3. #23
    Član Nedelja'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    Nis
    Postova
    52

    Uobičajeno Odg: Marketing teraristike

    Na PMF sam bio da vidm kako to izgleda. Najavi se nekad tamo u posetu ,pa povedi i mene Al oces ?

  4. #24

    Uobičajeno Odg: Marketing teraristike

    tesko jako puno obaveza imam obicno sam od pola 7 budan i sve do 7 popodne radim posle toga volim da iskuliram...nadji drustvo pozovi se na mene i primice te lepo ... sve ce ti pokazati slobodno .

  5. #25
    Član Nedelja'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    Nis
    Postova
    52

    Uobičajeno Odg: Marketing teraristike

    Ok ,imas pravo na slobodno vreme Saznaj samo na kom su faksu i kad primaju posete ?

  6. #26
    Ljubitelj egzotičnih životinja Volfgang'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    145

    Uobičajeno Odg: Marketing teraristike

    Znam na koje tresanje mislis,ali nije to. Za takvo tresanje znam,ali ovo je potpuno nesto drugo. Tresao se kao covek kad dobije napad epilepsije.

  7. #27
    Član Nedelja'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    Nis
    Postova
    52

    Uobičajeno Odg: Marketing teraristike

    Stavi sluku tih malih

  8. #28
    Član knedla'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    sombor
    Postova
    74

    Uobičajeno Odg: Marketing teraristike

    E sad ovako posto imam veze u organizaciji izlozbe sitnih zivotinja i ukrasne zivine koja se odrzava u Somboru vec dugi niz godina pitali su me kao i svake godine sta imam da izlozim ovaj put, posto sam svake godine izlagao feretke neke veverice i jos neke zivotinjice hteo bi malo da prosirim na teraristiku, a posto je ova tema pokrenuta interesuje me da li ima zainteresovanih da donesu neke zivotinje ili vec nesto da se dog posto to traje 3 dana petak, subota i nedelja.Ja bi cak mogao i da obezbedim smestaj kod sebe za 2-3 ljudi i njihove zivotinje naravno ,ali prvo me interesuje da li ima zainteresovanih uopste. Inace to je tek u zadnjem vikendu januara ali bi trebalo vec malo da se priprema. Pa ako ima zainteresovanih javite se na pp ili moze i na ovoj temi da cujemo svi neke predloge.

  9. #29
    Ljubitelj egzotičnih životinja Hornet'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    124

    Uobičajeno Odg: Marketing teraristike

    Kod nas se izložbe sitnih životinja, uglavnom, održavaju u halama ili školskim salama (čini mi se da je u Somboru baš u školskoj sali). I tu je teško napraviti adekvatnu temperaturu za životinje. A tek što bi bilo lupkanja po terarijuma da se životinja pomeri...

  10. #30
    Član knedla'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    sombor
    Postova
    74

    Uobičajeno Odg: Marketing teraristike

    Jeste u hali ali mislim da sa grejacima ne bi bilo nekih problema a sto se lupkanja tice to mislim da se moze ocekivati na svakoj izlozbi ako zivotinje budu u terarijumima

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •