Prikaz rezultata 1 do 3 od 3

Tema: odrzavanje vlaznosti

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    arandjelovac
    Postova
    3

    Uobičajeno odrzavanje vlaznosti

    ljudi kako da odrzavam tako visoku vlaznost vazduxa oko 80%...... i zani ma me posto imam mali akvarium koji sam planirao za razmnozavanje hrane za T. ako njega napunim vodom i upalim sijalicu od 25w da sija u njega ...dali ce vlaznost vazduxa biti ok dali ce isparavanje biti dovoljno ....

  2. #2
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: odrzavanje vlaznosti

    Kao prvo vlažnost vazduha kod nas je već oko 60%... Kod T, zavisno od vrste dovoljna je posuda sa vodom i orosavanje 1/3 treseta svaka 3-4 dana... Ukoliko koristis neki uredjaj (higrometar) za merenje vlage, dešava se da često ne pokazuju prave vrednosti... Ne zamaraj se procentima... Što se akvarijuma za hranu tiče, nzm šta planiraš da čuvaš, ali ukoliko su u pitanju bubašvabe (lateralis, dubia itd) stavljanjem voća rešava se vlažnost... Takođe možeš da koristiš i neke vodene kristale, ali sa tim nisam imao iskustva...

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja vladimir'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2011
    Lokacija
    APATIN
    Postova
    120

    Uobičajeno Odg: odrzavanje vlaznosti

    razmnozavanja hrane u akvarijum stavi kartone od jaja za (lateralise , dubije i td) dve posude 1 za voce svaki 2,3 dan menjaj vocea, druga za vodene kristale
    a za tenebrija stavi na dno mekinje ima u svakoj zdravoj hrani nije skupo i dajes im svaki 2,3 dan kolutove sargarepe

    bar ja tako radim i kod mene i tenebrije i lateralisi se dobro razmnozavaju

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •