Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Da li zadrzati panj?

  1. #1
    Član BlindDog'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    Pozarevac
    Postova
    23

    Uobičajeno Da li zadrzati panj?

    Evo mene opet, nacekacu se jos dve nedelje dok ne dobijem Agamu, ali ne znam kako cu da docekam. Do tad cu udariti jos 300 tema da bih bio sto informisaniji
    Ovako, skoknuo sam do Spomen Parka pored kojeg zivim i nasao odlicne panjeve i kore od drveta za skrivanje. Necu moci da ih slikam sada jer me mrzi da prebacujem na kompijuter slike, a i poprilicno je kasno da bih to sada radio.
    Nasao sam dosta poveci panj (granu) koja odlicno odgovara mom terarijumu. Oprao sam je u kadi vrelom vodom i par bubica je otislo u vodi. Posto se na panju nalazi malo rupa koje su verovatno insekti pravili, zanima me da li je sigurno da stavljam taj panj u terarijum? Da stavljam u rernu sigurno ne bih mogao zbog njegove velicine.
    Sto se tice kore, uzeo sam i nju i odlicno isekao testerom za Agamino skloniste. Ona nema rupa, ali sam nju oprao i mogu je prokuvati u rerni, tako da planiram nju da zadrzim. Sta da radim sa ovim panjem? Da rizikujem ili da ga se oterasim i idem na sigurno?

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja jovanbabic'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    105

    Uobičajeno Odg: Da li zadrzati panj?

    Granu skalperom lepo oljusti od kore, prokuvaj vodu u neki sud stavi je(granu) u kadu i samo je poli.

  3. #3
    Član BlindDog'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    Pozarevac
    Postova
    23

    Uobičajeno Odg: Da li zadrzati panj?

    kozu sam ogulio jos pre, a stavicu je u kadu i polivati prokuvalom vodom. Hvala na savetu

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja jovanbabic'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    105

    Uobičajeno Odg: Da li zadrzati panj?

    Nema na cemu

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •