Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 30 od 30

Tema: Pomoc oko feretke

  1. #21
    Član Luvrentina'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    39

    Uobičajeno Odg: Pomoc oko feretke

    Mali offtopic:

    Pufi ti si moje srce jedvacekam da se upoznamo i upoznamo tvorice :* Idem danas da ti uzmem pasteticu

  2. #22
    Član renatafajs'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Nis
    Postova
    42

    Uobičajeno Re: Pomoc oko feretke

    Hvala vam na odgovorima. Registrovala sam se i na tvorum tako da cu se verovatno snaci. Inace Mi u Nisu nemamo ni jednog veterinara koji se razume u feretke i egzoticne zivotinje.

  3. #23
    Član Luvrentina'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    39

    Uobičajeno Odg: Pomoc oko feretke

    Oces mozda da ti posaljem jednu lepu knjigicu, doduse na engleskom, o ferektama? Ima i par korisnih informacija za veterinare, samo da nadjes veta voljnog da uci.

  4. #24
    Član renatafajs'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Nis
    Postova
    42

    Uobičajeno Odg: Pomoc oko feretke

    hehe sorry za pojedince ali ja mislim da vecina njih ne zna ni engleski

  5. #25
    Član
    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    21

    Uobičajeno Odg: Re: Pomoc oko feretke

    Citat Prvobitno napisao renatafajs Pogledaj post
    Hvala vam na odgovorima. Registrovala sam se i na tvorum tako da cu se verovatno snaci. Inace Mi u Nisu nemamo ni jednog veterinara koji se razume u feretke i egzoticne zivotinje.
    kako znas da se niko ne razume u feretke?ja sam u bg i imala sam utisak da ni ovde niko ne zna nista o tvorovima,pa sam nakon izvesnog vremena nasla par njih koji se ipak razumeju u tvorove.tako da ti je moj savet da se naoruzas strpljenjem i krenes redom od ambulante do ambulante,jer zaista sta ces da radis ako ti se tvoric razbolli

    Citat Prvobitno napisao Luvrentina Pogledaj post
    Mali offtopic:

    Pufi ti si moje srce jedvacekam da se upoznamo i upoznamo tvorice :* Idem danas da ti uzmem pasteticu

  6. #26
    Član renatafajs'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Nis
    Postova
    42

    Uobičajeno Odg: Pomoc oko feretke

    Vec sam dana prevrtela vecinu veterinara i svi su mi rekli da nemaju bas iskustva sa feretkama. Pre par meseci je moja drugarica morala da ide za Bg da bi odvela cincilu veterinaru jer ovde ne postoji ni jedan koji se razume u takve zivotinjice. Na zalost takva je situacija. Danas mi je cak doslo da zovem veterinarski fakultet u bgu za savet u vezi sa tim vakcinama. Barem da mi kazu sta treba i dali treba da primi vakcinu pre vremena jer ja neynam ni dali je ona uopste vakcinisana i da ja prenesem mom veterinaru sta treba da primi, da on to nabavi ako vec nema i da zavrsimo to.

    Dajte mi onda neki kontakt nekog dobrog veta iz Bga da mogu da dobijem neke korisne informacije u vezi vakcine. Hvala vam na svim vasim informacijama jer mi dosta znace

    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...72403762_n.jpg

    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...14439013_n.jpg

    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...57121977_n.jpg

    https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...34352335_n.jpg

    Evo i njenih slikica pa bih molila vas koji vec cuvate ako mozete da procenite koliko je ona stara.
    Ova zadnja slika je inace u transporteru u kom je ona stigla kod mene tako da ne pomislite da je u ovom kavezcicu cuvam.

    Devojcica je inace, to sam malopre utvrdila kad sam konacno skupila hrabrosti da je uhvatim rukama. Samo da se pohvalim da malo napredujemo sa njenim ugrizima

  7. #27
    Član
    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    21

    Uobičajeno Odg: Pomoc oko feretke

    oko uzrasta ne moze niko da ti pomogne na osnovu slike jer zenkice dostizu punu velicinu vec sa tri meseca :/
    0112287676
    0638700111
    mala ti je prava slatkica stavi joj neke pamucne krpe u kavez da moze da spava na tome obozavaju to

  8. #28
    Član renatafajs'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Nis
    Postova
    42

    Uobičajeno Odg: Pomoc oko feretke

    Kao sto rekoh ovo je kavez u kom je stigla kod mene inace kavez joj je dugacak metar ipo sa 50\50 podeljen na dva dela. U jednom delu su joj hrana i voda i u uglu wc posuda a u drugom delu kaveza je gomila krpa, farmerica, dukseva i sl. Napravila sam joj i ljuljaske od farmerica i neke dukserice. Mislim da joj se dopada

  9. #29
    Član Luvrentina'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    39

    Uobičajeno Odg: Pomoc oko feretke

    Joj prelepa je, ko moj Fili, vidim da vec ima blago zimsko krzno. Najbolji nacin da joj utvrdis starost je da joj pregledas zube. Ako je starija od godinu dana trebalo bi da je poceo da joj se nakuplja kamenac na zube s toga bi trebalo da su blago zuckasti ili skroz zuti ako je dosta starija a nije bila na ciscenju zubica. Mada ni to nije sigurno jer i tu genetika igra dobru ulogu pa ih ima starijih kojima se kamenac ne nakupi.

  10. #30
    Ljubitelj egzotičnih životinja JecaDJ'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zemun
    Postova
    189

    Uobičajeno Odg: Pomoc oko feretke

    Citat Prvobitno napisao pufi puf Pogledaj post
    oko uzrasta ne moze niko da ti pomogne na osnovu slike jer zenkice dostizu punu velicinu vec sa tri meseca :/
    0112287676
    0638700111
    mala ti je prava slatkica stavi joj neke pamucne krpe u kavez da moze da spava na tome obozavaju to
    Milance je mnogo dobar veterinar i sretao se sa feretkicama mojim i sa njima je cesto imao kontakt,ako ti sta zatreba slobodno mu se obrati,to je broj mobilni u prethodnom postu...a ako jos sta treba imam jos jednog veta koji je expert za njih,pa slobodno pitaj i Milana,njih dvojica su extra drugari i u konsultaciji uvek rese sve probleme... ogromna preporuka za njih obojicu...
    a sto se tice ljudskog gripa od kojih umeju cesto da obolevaju ista prica,sve resavamo zajedno,tako da samo lagano,mala je preslatka i sve najlepse u vasem buducem druzenju...

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •