Prikaz rezultata 1 do 12 od 12

Tema: H.incei

  1. #1
    Član nikolas'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Smederevska Palanka
    Postova
    36

    Exclamation H.incei

    e pa ovako...danas mi se presvukao h.incei ,nisam ni video kad se presvukao,to je uradio ocas posla...nego on je vec 4-ti put ostao skoro isti posle svakog presvlacenja..za nijansu veci .. ima 4cm ... mene zanima da li ce on nekada da se aktivira i da raste normalno ili je takva tarantula pa tako raste...a imam konstantnu temp. 25 C i vlaznost zemlje... ko zna nesto o ovome neka napise... Hvala unapred ...

  2. #2
    Član
    Datum registracije
    Mar 2011
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    27

    Uobičajeno Odg: H.incei

    Pozz drugar to je njegov full size sto bih rekli Google je cudo.. procitaj malo vise o toj vrsti.. http://www.exoticfauna.com/arachnocu...C-i1a6-p1.html ovde ti pise nesto vise o njima ako neznas enkleski kopiraj u google translate

  3. #3
    Član nikolas'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Smederevska Palanka
    Postova
    36

    Uobičajeno Odg: H.incei

    ahha ok hvala...a dal je moguce da raste samo 4,5 cm hahaha nemoguce...cini mi se da sam vidjao i vece...

  4. #4
    Član bandaur'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    36
    Oglasa
    4

    Uobičajeno Odg: H.incei

    Moze jos malo da poraste (bar je moja zenka bila za nijasnu veca), ali to je od prilike njiohova max velicina kao sto ti je i nikolas rekao .

  5. #5
    Član
    Datum registracije
    Mar 2011
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    27

    Uobičajeno Odg: H.incei

    imam ja zenkicu i ona je tako 4-5 cm.... nije se presvukla nepamtim a kada se presvuce bice mozda 5-6 cm i to je full size inace leapa i zanimljiva vrsta lepo je imati u klekciji...

  6. #6
    Član nikolas'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Smederevska Palanka
    Postova
    36

    Uobičajeno Odg: H.incei

    pa to jeste ...ali nervira... hteo sam da kad onako malo vise poraste da je stavim u pravi ter a sada je u maloj posudici al sta da se radi,izgleda da ce da ostane tu gde je ..###, takva je vrsta... inace voli mnogo da pravi paucinu i mnogo gustu i cvrstu paucinu ....

  7. #7
    Član
    Datum registracije
    Mar 2011
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    27

    Uobičajeno Odg: H.incei

    pa da mnogo vole da pletu )) mada moj nije nesto marljiv vise je smoren napravio je neki mini stek i tamo je svo vreme.... mozes ga drzati u teru 15*15*15 cm moj je u tolikom

  8. #8
    Član nikolas'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Smederevska Palanka
    Postova
    36

    Uobičajeno Odg: H.incei

    pa znas kako... Drzao sam ga u teru 15x10x10 i desilo se to da je ispleo do vrha paucinu i nisam mogao da ga vidim dobrih 20-tak dana pa cak je i iskopao u zemlji stek i nije izlazio a presvlaci se na 3 meseca
    i onda sam ga prebacio u manju posudicu da ga bar vidim sta radi i dal je aktivan i sve to ...ali ume da napravi haos u teru sa sve zemljom i po staklu da ostavi zalepljenu zemlju na paucinu ...znaci skroz otkacen pauk...

  9. #9
    Ljubitelj egzotičnih životinja biljanski'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Subotica Srbija
    Postova
    109

    Uobičajeno Odg: H.incei

    Mislim da sam bas ovde na forumu procitao da mogu da se drze vise njih u teru Napravis kosnicu
    Au majku mu sta ovde da napisem?

  10. #10
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: H.incei

    Ali bi onda morao da ih drzi od "rodjenja", ne bi mogao sad da ubaci nekoliko odraslih i da sve bude ok...
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  11. #11
    Član nikolas'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Smederevska Palanka
    Postova
    36

    Uobičajeno Odg: H.incei

    poubijali bi se.... znam za to da mogu desetak njih da se drze u istom teru...ali to od rodjenja moraju da budu zajedno...ja imam jednog i smorio me vise mnogo je mali za svoje godine... :/

  12. #12
    Član
    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    Odzaci
    Postova
    43

    Uobičajeno Odg: H.incei

    Uf. meni je Incei najverovatnije sledeca tarantula.Bas me odusevila sto je tako mala.
    The dashboard is melted but we still have the radio!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •