Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: Problem sa stolicom B.agame

  1. #1
    Član Axe Marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    60

    Exclamation Problem sa stolicom B.agame

    Cao svima.E sada,moguce da sam se istripovao samo mada ne verujem.Naime,nisam video moju agamu da je imala stolicu zadnja 3 dana,danas 4.Ranije ih je imala svaki dan,mozda i dve dnevno.Razmisljao sam da ih je mozda pojela posto je imala trip to da radi,ali 4 puta za redom malo verovatno.Ponasanje joj je normalno,aktivna je,jede redovno(uvek je gladna naravno),temperatura joj je regularna,hladniji,topliji deo,cak sam je i kupao preksinoc u toplijoj vodi,ali nista.Ako imate neku ideju sta moze da bude pisite jer stvarno pocinje da me brine...Hvala u napred,caos.

  2. #2
    Novajlija
    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    4

    Uobičajeno Odg: Problem sa stolicom B.agame

    Ako ti je za utehu moja ima totalno neredovnu stolicu... Ima dva puta u tri dana, pa nema 4 dana.... Mislim da nije nista strasno...

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja poskok'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Bor
    Postova
    237

    Uobičajeno Odg: Problem sa stolicom B.agame

    Da li je redovno jela tokom tih 4 dana? Malde agame rado jedu stolicu starijih kolega jer tako unose korisne bakterije koje im kasnije pomazu u varenju biljne hrane. Ako je tvoja sama, sasvim je moguce da se razjela jer ne dobija sta treba iz svoje stolice. U svakom slucaju ne treba da brines za sada ali je prati narednih dana

  4. #4
    Član Axe Marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    60

    Uobičajeno Odg: Problem sa stolicom B.agame

    Jela je redovno i jede redovno jos uvek.A uhvatio sam je par puta kako krene da jede svoj izmet,zato i pitam.Praticu,javljam sta je bilo,hvala vam.

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja poskok'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Bor
    Postova
    237

    Uobičajeno Odg: Problem sa stolicom B.agame

    Pokusaj da je ne hranis par dan, tako ce creva imati priliku da se isprazne. Nisi napisao koliko je cesto hranis i koliko je stara ta agama, moguce je da si je isforsirao pa joj je probava malo blokirala. Agame su pravi prasci i jesce kad ima (i sta ima!) bez obzira na sve

  6. #6
    Član Axe Marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    60

    Uobičajeno Odg: Problem sa stolicom B.agame

    Stara je oko 9 meseci i znam da jedu kao azdaje.Davao sam joj tri dubie dnevno,nikada preko toga.Smatram da je to ok.Ne znam sta moze da bude...

    Govno na vidiku. Dobro je...Hvala vam na odgovorima.Laku noc ljudi,pozz.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •