Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Bradata Agama.

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Dec 2011
    Lokacija
    Pljevlja
    Postova
    2

    Uobičajeno Bradata Agama.

    Zdravo! Ja sam ovde nov i zovem se Aleksa i imam 13 godina. Zivim u Crnoj Gori/Pljevlja gdje ima 0 izbora za gustera i 0 izbora za bilo kakvo svijetlo i grijanje. Otisao bih u Podgoricu da kupim odraslu Bradatu Agamu (Jer sam cuo da se odrasle jedinke vise hrane vegetativno). Imao sam 2 kornjace (nazalost obje su umrle. Prva je imala neku bolest i prenijela je drugoj.). Terarijum mi nece biti problem. Jedino bih vas pitao da li mogu da koristim lampu (bez stakla tako da odaje dosta toplote)? Koristio sam na kornjacama i prezivjele su 1-2 godine. Molim vas da mi odgovorite. Hvala!

    Moze li iko da mi pomogne?

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja Sinbad'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    243
    Oglasa
    9

    Uobičajeno Odg: Bradata Agama.

    Dobrodosao na forum
    Pored te lampe sto bi ti sluzila za toplotu kao sto kazes treba ti i UV lampa/neonka za agamu . A sto se tice hrane mozes da kupis fobase i lateralise po 1000kom (da ti posalje neko iz SRB ) i miran si neko vreme a usput joj dajes i povrce i voce
    Toliko od mene i jos jednom dobrodosao
    ODGAJIVACNICA REPTILA - REPTIL SHOP BEOGRAD - reptilshopbeograd@live.com

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja Miluttin'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    385

    Uobičajeno Odg: Bradata Agama.

    Pozdrav i dobrodošao. Ovde a i uopšte na netu ćeš naći bukvalno sve o bradonjama. Moj savet je da uzmeš malog guštera i da radiš na njemu, da navikne na tebe, na ruke itd. Sinbad ti je dao dobar savet. Ono što bi dodao je samo da obratiš pažnju na veličinu terarijuma, na uređivanje (podloga, skloništa itd).
    Sve najbolje
    =MiluttiN=


  4. #4
    Novajlija
    Datum registracije
    Dec 2011
    Lokacija
    Pljevlja
    Postova
    2

    Uobičajeno Odg: Bradata Agama.

    Hvala na odgovorima.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •