Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Moj terarijum za Bradatu Agamu

  1. #1
    Član BlindDog'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    Pozarevac
    Postova
    23

    Uobičajeno Moj terarijum za Bradatu Agamu

    Pozdrav ljudi,
    Iako terarijum jos nije skroz zavrsen, resio sam da ga bar u ovom stanju podelim sa vama, jer terarijum vec dugo ceka svog domacina, a ja jos duze
    Terarijum ima dimenzije 100x60x45 i napravljen je od drveta. Zanima me sta mislite o terarijumu, tj. kako je napravljen, jer jos uvek nije potpuno uredjen. Treba da kupim tepih kao podlogu, UV lampu i jos da ga doteram. Sada je grubo opremljen, ali ja mislim da dobro izgleda za sada
    Takodje bih zeleo da mi date neki predlog sta da stavim na sred terarijuma? Da li uopste nesto da stavljam ili da ostavim mesta da se bradonja slobodno krece? Kako god nesto stavim, meni to ide vise uz stranu terarijuma i ostavlja mi prostor u sredini.
    Evo slika:

    Ovo je terarijum u celini, gde se ne uocavaju mnogo detalji, ali se vidi kakav je terarijum

    Guster je "prototip"



    Sa prigusenim svetlom

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja vladimir'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2011
    Lokacija
    APATIN
    Postova
    120

    Uobičajeno Odg: Moj terarijum za Bradatu Agamu

    za sada je dobro samo jos dasta treba da se zavrsi mozda bolje da stavis neki pesak ili treset to mi malo lepse izgleda nego tepih to drvo stavi u korito i poli ga sa vrelom vodom ako jesi onda dobroa kad ti stize malisa

  3. #3
    Član BlindDog'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    Pozarevac
    Postova
    23

    Uobičajeno Odg: Moj terarijum za Bradatu Agamu

    Jesam, vec je dobro oprano
    Znam da bi pesak bolje izgledao, ali toliko ima polemika da li treba stavljati pesak mladim gusterima, jer ga mogu pojesti i moze doci do komplikacija. Tako da cu za sada da idem sa tepihom, pa kada poraste zamenicu s peskom.
    Sto se tice bradonje jos uvek tacno ne znam, trebalo bi za nedelju dana. Cekam vec 4 nedelje i muka mi je vise od cekanja, a Zarku je ostao samo jedan od 20cm pa je povecao cenu. Posto se to sada ne slaze sa mojim budzetom, morao sam da odlozim

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja vladimir'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2011
    Lokacija
    APATIN
    Postova
    120

    Uobičajeno Odg: Moj terarijum za Bradatu Agamu

    a za mladoga je onad je dobar tepih a posle pesak pa ima njeh sto ih prodaju raspitaj se na fejsu uclani se u grupu teraristi i raspitaj se ako vec nisi

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •