Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Mravi kod slinga

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Smederevo
    Postova
    9

    Uobičajeno Mravi kod slinga

    Ukratko pojavili su mi se mravi u stanu, oni mali zuti.
    Jedno vreme sam ih zaustavio boraxom,al sad sam video i nekoliko u posudi sa malom a. versicolor,interesuje me dali neko zna da lli smem da stavim taj borax blizu kutije sa slingom,naravno taj prasak nije stetan za toplokrvne zivotinje i za ljude, znam da mi je to pola odgovora na pitanje.
    I ako neko ima neki savet,prelistao sam forum i vidim da mnogi prelazu komplet prskanje stana,al' ima li neke manje drasticnije metode?

  2. #2
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Mravi kod slinga

    Da sam na tvom mestu, premestio bih versi u novu posudicu.

    Takođe bih i posudicu premestio negde drugo, jedno vreme, pa video da li se mravi i dalje pojavljuju kod tarantule.
    There's no place like 127.0.0.1

  3. #3
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Mravi kod slinga

    I ja mislim da je tako najsigurnije. Sve sto ubija insekte, ubija i paukove tako da nemoj stavljati prasak blizu slinga. I komplet prskanje stana je opasno. Moze se desiti da ti uginu pauci u narednih par dana nakon ciklonizacije.
    Tako da, premesti ga u drugu kutiju i stavi je negde gde nema mrava, zatim probaj da otkrijes odakle mravi dolaze i zaprasi to mesto.

  4. #4
    Novajlija
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Smederevo
    Postova
    9

    Uobičajeno Odg: Mravi kod slinga

    hvala na pomoci.
    kutija promenjena, al' mrava ima jos po stanu,borax sam rasirio po stanu, a kutiju sam staviu na postolje koje stoji u cinijici sa vodom tako da novi mravi ne mogu da pridju do kutije

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •