Prikaz rezultata 1 do 8 od 8

Tema: Prelaznost DKS?

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja TheMaki'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2011
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    160

    Uobičajeno Prelaznost DKS?

    Već u nekoliko navrata bilo je reči o dyskinetic sindomu ali da ne vaskrsavam stare teme otvorila sam novu. Zanima me da li neko zna (i s obzirom koliko se DKS proučavao da li je poznato uopšte) da li je DKS prelazan? Čitala sam na nekom forumu da je neki lik zamrzo Lasiodoru da spase ostatak tarantula, pa me zanima da li postoje podaci o prelaznosti DKS sa jedne na drugu T i kakvo je vaše iskustvo?
    Biologically speaking, if something bites you, it is more likely to be female - Desmond Morris

  2. #2
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja DigiNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    733

    Uobičajeno Odg: Prelaznost DKS?

    MA KAKVI ! to se desi jednostavno samo od sebe
    Kud koji mili moji!
    josifpancic.com

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja TheMaki'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2011
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    160

    Uobičajeno Odg: Prelaznost DKS?

    Znaci, taj lik lupio.
    Biologically speaking, if something bites you, it is more likely to be female - Desmond Morris

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Aug 2010
    Lokacija
    Banjaluka
    Postova
    120

    Uobičajeno Odg: Prelaznost DKS?

    da tebi nedaj boze neko oboli bez ikakvog razloga od kostane srzi ili nzm ni ja bubam,ja to bar docaravam na taj nacin?.
    Nije važno biti prvi, važno je stići pre drugog

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja TheMaki'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2011
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    160

    Uobičajeno Odg: Prelaznost DKS?

    hehe, zanimljivo poredjenje mada se za kostanu srz uglavnom znaju razlozi zasto se desi boles, a DKS je neistrazen ali hvala iskustvo je dovoljno da se zna da nije prelazan, a sta ga uzrokuje, nadam se da cemo jednom biti u prilici da istrazimo i otkrijemo
    Biologically speaking, if something bites you, it is more likely to be female - Desmond Morris

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja Vlada 71'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Krusevac
    Postova
    461

    Uobičajeno Odg: Prelaznost DKS?

    a sta ga uzrokuje, nadam se da cemo jednom biti u prilici da istrazimo i otkrijemo
    Dace bog

  7. #7
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Igor Velevski'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Skopje
    Postova
    559

    Uobičajeno Odg: Prelaznost DKS?

    Odlicno pitanje, koje i mene zanima, ali nazalost odgovora nema. Jos se nista ne zna, verovatno zato sto nauka nema interesa da zapocne nesto. Nazalost danas i nauka je postala finansijski rob, deluje tamo gde ima pare. Sve dok se tacno ne sazna etiologija bolesti, ne moze se sa sigurnoscu reci dali je prenosna ili nije. Sve je to nagadjanje i opet posle toga niko nije siguran....

  8. #8
    Ljubitelj egzotičnih životinja yowandbm'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Vrsac
    Postova
    178

    Uobičajeno Odg: Prelaznost DKS?

    Ja bi rekao da je to neki genetski poremećaj, možda mutacija, što bi značilo da nije prenosiv. Mislim ne zna nauka (ja nisam proveravao), pa ne znam ni ja, ali ja sam nekako uveren da je tako nešto u pitanju.
    "The mystery of the beginning of all things is insoluble by us; and I for one must be content to remain an agnostic." Charles Darwin

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •