Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 48

Tema: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja chalabin32'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    172

    Uobičajeno psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    evo jedne slicke kako jede gustera koga sam uvatio u dvoristu...znam da nije bash pametno al morao sam...




  2. #2
    Član KiriQ'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    Podgorica
    Postova
    29

    Uobičajeno Re: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    Ako si vec to uradio nisi morao kacit slike jer vecina ljudi sa foruma voli i drzi gustere...

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja Vlada 71'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Krusevac
    Postova
    461

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    Ako si vec to uradio nisi morao kacit slike jer vecina ljudi sa foruma voli i drzi gustere...
    Slazem se i ja, evo ja npr. volim gustere i imam kameleona ...

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja yowandbm'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Vrsac
    Postova
    178

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    Dajte ljudi...mislim..ja gajim i blaberuse, pa ne bih se uvredio da neko stavi sliku kako hrani tarantulu ili guštera blaberusom, zmiju gušterom itd. Sve je to neki tzv. lanac ishrane, nema potrebe da se iko vređa, ljuti ili grozi jedne slike
    "The mystery of the beginning of all things is insoluble by us; and I for one must be content to remain an agnostic." Charles Darwin

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja chalabin32'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    172

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    pa volim i ja gustere a imam i varana..al isto tako mozda neko voli i bube pa mu zao kad neko stavlja slike kako tarantule i skorpije jedu dubije ili lateralise!..ili slike kad zmije jedu miseve a neko ih isto tako voli..ovde ipak niko ne cuva zidne gustere,nisam stavio kako jede na primer nekog gekona koje ljudi na ovom sajtu cuvaju...

  6. #6
    Član KiriQ'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    Podgorica
    Postova
    29

    Uobičajeno Re: Odg: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    Citat Prvobitno napisao yowandbm Pogledaj post
    Sve je to neki tzv. lanac ishrane, nema potrebe da se iko vređa, ljuti ili grozi jedne slike
    Ja ne vidim da je neko nekog vrijedjao samo smo iznijeli svoje misljenje...

  7. #7
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    kragujevac
    Postova
    123

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    Sam si rekao(znam da nije pametno,ali morao sam??)...To ne opravdava tvoj postupak.Pa jos kacis i sliku da se pohvalis!
    Da si u nedostatku hrane zamolio clanove foruma za hranu,ja bih ti prvi izasao u suset i poslao bez novcane nadoknade,a sigurno jos 20tak forumasa, koj ovaj hobi upraznjavaju iz istinske ljubavi,a ne za izivljavanje....ima ovde i one dece koji upravo tog gustera drze u nekoj tegli ili terarijumu i kad se ujutru probude prvo se obraduju svom ljubimcu,a kad vide tu tvoju sliku,koja ce da im bude reakcija??
    Shvati ovo kao dobronamernu kritiku...

    P.S. ako ti treba hrana,javi se da ti je posaljem

  8. #8
    Član
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    Vranje
    Postova
    28

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    Svaka ti cas kad smes da je drzis u ruke. Ja imam odraslu zenku P cambridgei i ne smem da je drzim u ruku.Mnogo je plasljiva i veoma je brza

  9. #9
    Ljubitelj egzotičnih životinja yowandbm'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2010
    Lokacija
    Vrsac
    Postova
    178

    Uobičajeno Odg: Re: Odg: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    Citat Prvobitno napisao KiriQ Pogledaj post
    Ja ne vidim da je neko nekog vrijedjao samo smo iznijeli svoje misljenje...
    Pa vi ste se sami uvredili slikom, nisam rekao da ste vi nekog vređali... Ok, rasprava je bzv i ne bih da ode ne znam koliko daleko. Malo je trulex da napadnete čoveka samo tako...kao da je zgazio nogom Brachypelmu. I mene je puno puta zanimalo da ubacim pauku tako nešto, ali nisam iz razloga jer nisam imao...sad dal' bih okačio na forum razmislio bih, al opet, ne treba čoveku da presedne...
    "The mystery of the beginning of all things is insoluble by us; and I for one must be content to remain an agnostic." Charles Darwin

  10. #10
    Ljubitelj egzotičnih životinja chalabin32'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    172

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    Citat Prvobitno napisao carcharias Pogledaj post
    Sam si rekao(znam da nije pametno,ali morao sam??)...To ne opravdava tvoj postupak.Pa jos kacis i sliku da se pohvalis!
    Da si u nedostatku hrane zamolio clanove foruma za hranu,ja bih ti prvi izasao u suset i poslao bez novcane nadoknade,a sigurno jos 20tak forumasa, koj ovaj hobi upraznjavaju iz istinske ljubavi,a ne za izivljavanje....ima ovde i one dece koji upravo tog gustera drze u nekoj tegli ili terarijumu i kad se ujutru probude prvo se obraduju svom ljubimcu,a kad vide tu tvoju sliku,koja ce da im bude reakcija??
    Shvati ovo kao dobronamernu kritiku...

    P.S. ako ti treba hrana,javi se da ti je posaljem

    a ko odredjuje sta je hrana za tarantulu i da mora iskljucivo da jede samo dubie il fobase,pa ona u prirodi i jede manje gustere,a ja uvek imam kuci koloniu dubia ali s vremena na vreme joj nesto ulovim iz prirode za promenu,tipa nekog veceg skakavca,bogomoljku i td..ne bih recimo zmijama ili gusterima lovio hranu iz prirode zbog parazita ali tarantulama,skorpijama i centipedama dajem..pa meni je kod tarantula najzanimljivije da gledam kako love,zato i volim da joj dajem razlicit plen i gledam kako ce na koji reagovati,a ne nezanimljive dubie...a da kad sam bio mali pokusavao sam i ja da gajim zidne gustere,i mislim da deci to bas ne ide od ruke,jel brzo uginu,tako da bi ih neko samo mucio ako bi ih cuvo sto je jos gore nego da ih pojede tarantula,zato deci NIKAKO ne preporucujem da cuvaju zidne gustere jel ioanako mogu da ih gledaju u prirodi kako se suncaju i trce po zidovima...

  11. #11
    Ljubitelj egzotičnih životinja sale1808'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    229

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    Citat Prvobitno napisao chalabin32 Pogledaj post
    a ko odredjuje sta je hrana za tarantulu i da mora iskljucivo da jede samo dubie il fobase,pa ona u prirodi i jede manje gustere,a ja uvek imam kuci koloniu dubia ali s vremena na vreme joj nesto ulovim iz prirode za promenu,tipa nekog veceg skakavca,bogomoljku i td..ne bih recimo zmijama ili gusterima lovio hranu iz prirode zbog parazita ali tarantulama,skorpijama i centipedama dajem..pa meni je kod tarantula najzanimljivije da gledam kako love,zato i volim da joj dajem razlicit plen i gledam kako ce na koji reagovati,a ne nezanimljive dubie...a da kad sam bio mali pokusavao sam i ja da gajim zidne gustere,i mislim da deci to bas ne ide od ruke,jel brzo uginu,tako da bi ih neko samo mucio ako bi ih cuvo sto je jos gore nego da ih pojede tarantula,zato deci NIKAKO ne preporucujem da cuvaju zidne gustere jel ioanako mogu da ih gledaju u prirodi kako se suncaju i trce po zidovima...
    Potpuno podrzavam ovo.............,jer i ja tako hranim svoje tarantule vec 15 godina....Redovno ubacujem hranu iz prirode kako ne bi "izgubile" instinkt predatora.....

  12. #12
    Ljubitelj egzotičnih životinja ganjachica zmajeva'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    155

    Uobičajeno Odg: Re: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    Citat Prvobitno napisao KiriQ
    Ako si vec to uradio nisi morao kacit slike jer vecina ljudi sa foruma voli i drzi gustere...
    Citat Prvobitno napisao Vlada
    Slazem se i ja, evo ja npr. volim gustere i imam kameleona ...
    Ja zahtevam da se zatvori podforum zmije jer jako volim miševe i pacove ...
    Mislim, stvarno ljudi .... smešno.

    Inače, baš je urnisao guštera. Blenem u sliku i pokušavam da provalim šta se desilo sa delom tela koji nisu rep i zadnje noge, hahah.
    Never sleep. Know that you have a Dragon hunting you for vengeance ....

  13. #13
    Ljubitelj egzotičnih životinja chalabin32'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    172

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    pa to to neko ce mozda zaplakati ako vidi mrtvog misha e da skroz mu je otvorila utrobu,nije bash bio lep prizor...




    ali centipeda je jos brutalnija ona jede gustera tako da ostane bukvalno samo skelet i svaka najsitnija koshcica ostane na svom mestu...

  14. #14
    Član pticar'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2010
    Lokacija
    prijedor
    Postova
    23

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    Uopste nije smijesno i ne znam zasto ne uzgajate hranu jer je tada na neki nacin "vasa"a ovako je bzvz,cak jadno !

  15. #15
    Ljubitelj egzotičnih životinja chalabin32'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    172

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    pa ne znam zasto mislis da ne uzgajam hranu...vec sam rekao da povremeno dajem nesto iz prirode...

  16. #16
    Ljubitelj egzotičnih životinja JOBAH'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Sremcica
    Postova
    200

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    mislim da su ovakve fotografije potpuno nepotrebne, ne vidim poentu.. sta si hteo da nam kazes time?

  17. #17
    Ljubitelj egzotičnih životinja Vlada 71'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Krusevac
    Postova
    461

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    Ma drugari nema potrebe sada da ga komplikujemo.Svako ima svoj stav i neka tako i ostane.Samo opusteno.Pozz.

  18. #18
    Ljubitelj egzotičnih životinja ganjachica zmajeva'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    155

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    To za centipedu je baš strava. Jesi li sačuvao neki skelet? Mislim, da li može uopšte da se sačuva ili je previše krhko?
    Never sleep. Know that you have a Dragon hunting you for vengeance ....

  19. #19
    Ljubitelj egzotičnih životinja chalabin32'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    172

    Uobičajeno Odg: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    e pa mogao sam da sacuvam skelete ali sam ih bacio,al sacuvacu ti vec neki,auu ljudi ce pomisliti da nismo normalni

  20. #20
    Ljubitelj egzotičnih životinja patak'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2011
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    253

    Uobičajeno Re: psalmopoeus cambridgei jede gustera...

    mogu samo da zamisljam reakcije nekih

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •