Prikaz rezultata 1 do 9 od 9

Tema: Potraga

  1. #1
    Član CTale'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    20

    Uobičajeno Potraga

    Nov na forumu, u teraristici nisam uopšte (akvaristika je ono čime se sada zanimam).

    Pokušavam da saznam da li neko zna sledeće:

    Krajem 90-ih je u tržnom centru na Vidikovcu (Beograd, Rakovica) neko imao radnju, sa stvarno bogatom terarističkom ponudom.

    Zna li neko ko je to bio i da li i dalje radi? (na Vidikovcu nije više već više od 10 godina).

    Čini mi se da smo vlasnika zvali Vlajko, da l' po nadimku ili imenu sada ne znam.

    Hvala svima!

  2. #2
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Potraga

    Sećam se ja te radnje. Koliko znam, on to ne radi već desetak godine. A što se tiče ponude, to su sve bile životinje iz prirode, koje nisu dugo opstajale u terarijumima. Danas je mnogo drugačija priča.

  3. #3
    Član CTale'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    20

    Uobičajeno Odg: Potraga

    Ne znam, verovatno je toga slabo bilo iz odgoja, ali je izbor bio fenomenalan.

    Sećam se da sam sa drugarom često visio u radnji, i divio se onim krabama, albino pitonima i onim afričkim travaricama.

    Ipak, drago mi je da se bar neko seća te radnje.

  4. #4
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Potraga

    Sećam se ja dobro i tog gazde i njegovih laži Albino piton, jedan od 7 u celoj Evropi, cena 10 hiljada maraka To su sve životinje koje je Srba Vukašinović uvozio, i većina ih je jako brzo crkavala, jer su iz prirode. Mada, slažem se da je bilo zanimljivo videti egzote u radnji tih godina

  5. #5
    Član CTale'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    20

    Uobičajeno Odg: Potraga

    Ne mogu da ulazim u te laži, nadam se da me razumeš. Nisam tada imao pojma o tome šta se sve dešava u tom poslu. Nisam bio klinac, ali me opet neki drugi putevi odveli daleko od teraristike i tajni zanata.

    Meni ta njegova radnja bila k'o - pa ne znam ni ja šta..

    Taj moj drugar je imao lokal do ovog - otud i moje često odlaženje u tu radnju. I sećam se da je drugar bio kaparisao neko mladunče albino Ball Python-a (to je prvi i jedini put da sam držao zmiju u rukama) i mislim da mu je tada cena bila oko 1.000 DM.

    Bilo kako bilo - možda sam pogrešio što sada vadim ova sećanja (zbog moje tadašnje neinformisanosti).

  6. #6
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Potraga

    Znaš kako, svi smo tada bili neinformisani. Net nije bio baš dostupan svima tih godina, a teraristika skoro da nije ni postojala. Ja sam voleo tamo da idem u onoj kasnijoj fazi kad je radio neki veterinar, koji je bio skroz ok, znao ponešto da ti kaže, i bio ljubazan A onaj brka gazda, njega sam gledao da potisnem svih ovih godina On pojma nije imao o životinjama, a stalno je nešto lagao, nekad preterano očigledno, kao što je ova priča o samo 7 albino pitona u celoj Evropi E, sad, možda su lagali njega, pa je on lagao nas, to ne znam. Ali kad pomislim koji su sve likovi tad bili u opticaju, ne bi me čudilo da je baš tako bilo.

  7. #7
    Član CTale'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    20

    Uobičajeno Odg: Potraga

    Ja sam prestao da dolazim u radnju pre nego što se pojavio taj vet.

    Dakle, bio sam u najgoroj fazi radnje Doduše, nisam imao prilike da slušam te laži, valjda sam imao sreće da me tada nije zanimalo pa se vreme provodilo u gledanju životinja i pričanju nekih levih priča.

    Hvala ti u svakom slučaju!

  8. #8
    Ljubitelj egzotičnih životinja Pedja'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    174
    Oglasa
    3

    Uobičajeno Odg: Potraga

    2000 godine je Vlajko zatvorio radnju, jer mu posao nije isao.

  9. #9
    Član CTale'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    20

    Uobičajeno Odg: Potraga

    Tako nešto sam i mislio. Neko duže vreme pre zatvaranja nisam dolazio u radnju pa ne znam tačno kada je zatvorio.

    Hvala za info.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •