Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 97

Tema: Nova verzija foruma II

  1. #1
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Nova verzija foruma II

    Kao što vidite, prešli smo na novu verziju posle toliko odlaganja. Prelazak je napravio par problema koje tek trebam da rešim od kojihh je glavni taj da /forum/index.php baca na početnu stranu a ne na forum. To je privremeno rešenje jer u suprotnom su korisnici koji dođu u forum direktorijum dobijali proaznu stranu. Nadam se da će to najskorije biti rešeno.

    Od ostalih, fale neka podešavanja i neke modifikacije koje će se u hodu raditi ali to ne bi trebalo da predstavlja neki veliki problem.

    Molim sve da iskoriste ovu temu kako bi izneli eventualne probleme sa funkcionisanjem foruma. Ukoliko neko ima komentare vezane a sam izgled a ne funkcionalnost, molim vas da te postove postavljate u drugoj temi.

    Jako je kasno i ja odoh da spavam

    Hvala
    Potpis u pripremi!

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja patak'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2011
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    253

    Uobičajeno Odg: Nova verzija foruma II

    trebace vremena da se priviknemo na ovo

  3. #3
    Član princess'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    48

    Uobičajeno Odg: Nova verzija foruma II

    Meni deluje cool, samo................... Ovo je diskriminacija zenskog pola, zasto plaaaaaaaaaaaaaaaaavo? Hhahahahahahahah salim se

  4. #4

    Uobičajeno Odg: Nova verzija foruma II

    kad se kliknu oglasi izbacuje tekstove gore u prvom tool bar cinimi se....nisam neki znalac pa ne znam ni da li je greska?

  5. #5
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: Nova verzija foruma II

    Nema liste sa on-line clanovima?

  6. #6
    Član jah'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Zimbabve
    Postova
    70

    Uobičajeno Odg: Nova verzija foruma II

    Pohvale za novu verziju foruma, lepo izgleda.....
    bless

  7. #7
    Ljubitelj egzotičnih životinja Satyr'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    215

    Uobičajeno Odg: Nova verzija foruma II

    super, svaka čast.
    odmah sam pregledao sve 4 teme foruma . ima jedan problem kad ovde sa kompa prebacim na mobilnu verziju (morao sam i to da probam), tad mi nestane opcija za menjanje tema u donjem levom uglu, nego samo morao da vratim pritiskom na dugme "back". uglavnom, uzeo sam "teraristika tamni" tema, a mislim da bi bolje bilo dati ime "vatrena" ili tako nešto, jer "obična" tamna već ima iznad nje kao opcija.

    Uglavnom, super je što se konačno prešlo na novi forum

    edit:
    primetih upravo ovo
    "Aktivnih korisnika: 19. 3 članova i 9 gostiju and 7 spiders"
    7 spiders
    Poslednji izmenio Satyr; 05.01.12. u 13:58. Razlog: nedoumice oko foruma

  8. #8
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Nova verzija foruma II

    @Žarko - oglasi će se srediti u hodu.

    @Satyr - ne moraš ručno da menjaš temu. Forum će prepoznati kada mu pristupaš sa mobilnog telefona pa će ti postaviti "mobilnu temu".
    There's no place like 127.0.0.1

  9. #9
    Ljubitelj egzotičnih životinja Bauk'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    117

    Uobičajeno Odg: Nova verzija foruma II

    Dobar je ovaj novi izgled, preglednije nego ono ranije. Imam samo jedan predlog, a to meni najvise smeta uopste na forumima ne samo na ovom, da li bi moglo da se u samom telu foruma znaci ovaj glavni deo, poruke u temama koje su stigle Danas, istaknu, da li da se bolduju ili da se stavi neki znak da su pristigle danas...malo da se istakne to. Znam da sa desne strane postoji ona rubrika poslednje poruke, ali moglo bi u glavnom delu nesto da se preduzme.

  10. #10
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Nova verzija foruma II

    Citat Prvobitno napisao Satyr Pogledaj post
    edit:
    primetih upravo ovo
    "Aktivnih korisnika: 19. 3 članova i 9 gostiju and 7 spiders"
    7 spiders
    7 botova, to ne bi trebao da vidiš

    Citat Prvobitno napisao Bauk Pogledaj post
    Dobar je ovaj novi izgled, preglednije nego ono ranije. Imam samo jedan predlog, a to meni najvise smeta uopste na forumima ne samo na ovom, da li bi moglo da se u samom telu foruma znaci ovaj glavni deo, poruke u temama koje su stigle Danas, istaknu, da li da se bolduju ili da se stavi neki znak da su pristigle danas...malo da se istakne to. Znam da sa desne strane postoji ona rubrika poslednje poruke, ali moglo bi u glavnom delu nesto da se preduzme.
    Ne znam na šta tačno misliš ali u glavnom delu se razlikuju ikonice ako ima novih postova od onih rubrika u kojima nema novih postova.

    I da dodam, u meniju gore pored 'Oglasi' postoji meni 'Šta ima novo?', vidi da li ti to pije vodu.
    There's no place like 127.0.0.1

  11. #11
    Član kidswithaids'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    22

    Uobičajeno Odg: Nova verzija foruma II

    Ne mogu da postavim temu u forumu tarantule, dobijam sledecu gresku:

    Poruka foruma

    Možete postaviti samo jedan oglas na 7 dana. Ostalo Vam je još 0 sati do mogućnosti da ponovo postavite oglas. Molimo Vas da pročitate pravila oglašavanja.

  12. #12
    Ljubitelj egzotičnih životinja Volfgang'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    145

    Uobičajeno Odg: Nova verzija foruma II

    U sto je dobar . Sve pohvale!

  13. #13
    Ljubitelj egzotičnih životinja patak'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2011
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    253

    Uobičajeno Odg: Nova verzija foruma II

    izgleda da samo ja nisam odusevljen novim izgledom

  14. #14
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Nova verzija foruma II

    Citat Prvobitno napisao Bauk Pogledaj post
    Dobar je ovaj novi izgled, preglednije nego ono ranije. Imam samo jedan predlog, a to meni najvise smeta uopste na forumima ne samo na ovom, da li bi moglo da se u samom telu foruma znaci ovaj glavni deo, poruke u temama koje su stigle Danas, istaknu, da li da se bolduju ili da se stavi neki znak da su pristigle danas...malo da se istakne to. Znam da sa desne strane postoji ona rubrika poslednje poruke, ali moglo bi u glavnom delu nesto da se preduzme.
    Ističu se poruke koje su pristigle nakon tvoje poslednje posete. Forum to pamti posebno za svakog člana. To je ipak bolja varijanta od poruka danas ili za neki fiksni period.

    Citat Prvobitno napisao kidswithaids Pogledaj post
    Ne mogu da postavim temu u forumu tarantule, dobijam sledecu gresku:
    Privremeno je isključena modifikacija koja je sprečavala da se ove stvari dešavaju u oglasima pa sada sigurno neće biti problema ali nisam uspeo da ponovim ovo što se tebi desilo. Istražiću još malo.

    Citat Prvobitno napisao darkomarkovic21 Pogledaj post
    Nema liste sa on-line clanovima?

    Ima isto kao i pre.

    p.s., noćas nisam stigao da indeksiram rezultate pretrage pa traženje neće raditi kako treba dok se to ne završi. Pošto je potrebno bar tri-četiri sata za to, pustiću da se radi noćas oko 1-2 ujutru. Nakon toga bi sve trebalo da radi kako treba.

    Citat Prvobitno napisao zarko Pogledaj post
    kad se kliknu oglasi izbacuje tekstove gore u prvom tool bar cinimi se....nisam neki znalac pa ne znam ni da li je greska?
    Žarko, oglasi su predviđeni kao deo za velike prodavce da mogu da uređuju svoju ponudu po volji. Samo da malo sredim podešavanja i trebalo bi da e krene sa time. Dobićeš pravo da pristupaš svojoj ponudi i tamo možeš da menjaš, kačiš oglase i šta god želiš. Moram samo da pažljivo sredim dozvole...

    Citat Prvobitno napisao Satyr Pogledaj post
    super, svaka čast.
    odmah sam pregledao sve 4 teme foruma . ima jedan problem kad ovde sa kompa prebacim na mobilnu verziju (morao sam i to da probam), tad mi nestane opcija za menjanje tema u donjem levom uglu, nego samo morao da vratim pritiskom na dugme "back". uglavnom, uzeo sam "teraristika tamni" tema, a mislim da bi bolje bilo dati ime "vatrena" ili tako nešto, jer "obična" tamna već ima iznad nje kao opcija.

    Uglavnom, super je što se konačno prešlo na novi forum

    edit:
    primetih upravo ovo
    "Aktivnih korisnika: 19. 3 članova i 9 gostiju and 7 spiders"

    7 spiders
    Na mobilnoj temi, imaš dole pun sajt. Samo na to klikni i vraća te na normanu temu. Radi čak i na mobilnim koji automatski dobiju mobilnu temu.

    A spiders, to je deo modifikacije koja razaznaje botove od gostiju. Treba još par stvarčica da se prevedu.
    Potpis u pripremi!

  15. #15
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Nova verzija foruma II

    Mocan je ovaj novi dizajn! Nego, ne mogu na svom profilu da udjem u "pronadji sve postove" - kaze mi "Žao nam je, nema pronađenih rezultata" i u "pronadji sve zapocete teme" gde otvori potpuno belu stranicu, a pored toga, dok se kuca poruka ovde na forumu u polju brzi odgovor, kada se pritisne taster za levo ili desno na tastaturi (kako bi se npr ispravila kucacka greska bekspejsom), onemuguceno je dalje kucanje teksta sve dok se opet ne klikne misem u polje za kucanje.

  16. #16
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Nova verzija foruma II

    Pretraga nije sređena, napisah već pre par postova. To ću uraditi noćas jer traje jako dugo i užasno opterečuje server.

    Što se tiče kursora, da ne koristiš chrome? Znam da postoji tako neki bag kod ovog novog editora.
    Potpis u pripremi!

  17. #17
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Nova verzija foruma II

    Aha, sorry, nisam video. Probao sam u tvom profilu takvu pretragu i funkcionise a u mom nece, no valjda ce se to srediti uskoro. Koristim Mozilla Firefox 8.0.

  18. #18
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Nova verzija foruma II

    Hmmm, pazi znam da postoji taj bag ali se uglavnom manifestuje na chromu...

    Nebitno, u pitanju je bag i ako ti smeta, imaš u korisničkom panelu - izmeni opcije da biraš koji ćeš editor koristiti. Stavi običan koji i ja koristim jer je najprostiji i nećeš imati te probleme.

    A negde radi a negde ne jer sam sinoć prekinuo indeksiranje oko 4 ujutru kada sam shvatio da neće završiti u dogledno vreme a ja sam imao još posla pre no što mogu da otvorim forum. Odradiću ga noćas do krja pa će to biti kraj tih problema...
    Potpis u pripremi!

  19. #19
    Ljubitelj egzotičnih životinja D@nijel'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Centar nedodjije
    Postova
    385

    Uobičajeno Odg: Nova verzija foruma II

    Mene se mlogo dopada
    Gusteri-Eublepharis macularis,Pogona viticeps.Zmije-Epicrates cenchria maurus,Python regius.

  20. #20
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Nova verzija foruma II

    Vidim da je generalno pozitivna reakcija. ja moram da priznam da mi se baš i ne dopada ali ima dosta novih funkcija i mogućnosti pa je vredelo prelaziti. Mada, mislim da je to dosta do navike, videćemo kada se svi malo priviknemo na ovu novu verziju i kada sve podesimo kako treba.
    Potpis u pripremi!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •