Prikaz rezultata 1 do 5 od 5

Tema: ephebopus cyanognathus

  1. #1
    Novajlija Raptor'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    Lokacija
    Petrovac na Mlavi
    Postova
    2

    Uobičajeno ephebopus cyanognathus

    Zna li neko ponasanje i temperament ephebopus cyanognathusa, onako iz prve ruke?


  2. #2
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: ephebopus cyanognathus

    Posto su kopaci, iskopaju sebi rupu koliko god duboko mogu, obloze je paucinom i retko kad izlaze. Dosta su brzi, doduse plasljivi mada nece oklevati da napadnu sve sto im cacka skroviste.

  3. #3
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: ephebopus cyanognathus

    Meni je pre 3 dana stigla bas ova vrsta, koju odavno zelim. Ima oko 5cm. Za sada je mirna, bleji, cekam da pocne da kopa jer sam je prebacio u vecu posudu sa vise treseta kako bi mogla da kopa koliko joj volja! Jako je brza, ali nisam primetio da je agresivna. Sve u svemu, extra je, pogotovo dok je manja jer joj zubi skoro sijaju u mraku!
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  4. #4

    Uobičajeno Odg: ephebopus cyanognathus

    ja sam ih imao i fino rastu ne preterano brzo.veliki kopac..ali povremeno izadje.moguce je razlog sto je ter bio mali pa se osecala sigurno
    malisani su debeli kopaci

  5. #5
    Novajlija
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Zg
    Postova
    1

    Uobičajeno Odg: ephebopus cyanognathus

    poz svima! imam t iz iste porodice e.murinusa cca 9 cm, brz, plašljiv, ima apetit kao geniculata. ne djeluje defanzivno, više je plašljiv. kada je bio u manjoj posudi odmah si je iskopao rupu, sada u terariju si je iskopao nešto poput termitnjaka u kutu terarija, imam osjećaj da je prokopao sve živo ispod površine. izlazi tu i tamo van, recimo da ga vidim svaki drugi dan. čim pokušam otvoriti ter, šmugne u rupu brzinom svjetlosti

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •