Prikaz rezultata 1 do 5 od 5

Tema: Potrebna pomoc oko identifikacije i care sheeta za sledeceg gekona

  1. #1
    Član
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Brdovita Sumadija
    Postova
    21

    Uobičajeno Potrebna pomoc oko identifikacije i care sheeta za sledeceg gekona

    http://Hitno potrebna pomoc o identifikaciji i nacinu drzanja gekona sa slike. Znam da je u pitanju par i da je nabavljen jesenas. Kod mene su stigli danas, ali prethodni vlasnik nije znao nista o njima....

  2. #2
    Član The Zaba'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    61

    Uobičajeno Odg: Potrebna pomoc oko identifikacije i care sheeta za sledeceg gekona

    pitaj kima, mislim da ih on ima i da zna shta i kako.
    pozdrav!

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja vladimir'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2011
    Lokacija
    APATIN
    Postova
    120

    Uobičajeno Odg: Potrebna pomoc oko identifikacije i care sheeta za sledeceg gekona

    to ti e vrsta Goniurosaurus hainanensis lepi gusteri , drze se slicno kao leopard gekoni

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja legenda'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    svilajnac
    Postova
    223

    Uobičajeno Odg: Potrebna pomoc oko identifikacije i care sheeta za sledeceg gekona

    Imam ja jednog Goniurosaurus hainanensis drze se dosta vlaznije od leopard gekona , obavezno kućica da može da se sakrije skroz da mu je mrak unutra nešto vlažno, prska se malo deo terarijuma svakih 3 dana, jede manji plen dosta od leoparda i ne sme da mu bude temperatura preko 28 stepeni ukoliko je suvlje, na to su osetljivi. Temperatura može da bude od 25-28 na toplijem delu, a može i niže drugde da znaš Nisu za uzimanje u ruke, iako su mirni, mogu da se stresiraju dosta


    Ovako je meni kimo reko

  5. #5
    Fanatik Proka'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.238
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: Potrebna pomoc oko identifikacije i care sheeta za sledeceg gekona

    Ovo blize je muzijak koliko se vidi, ako je ono zenka nije preporučljivo drzati ih zajedno.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •