Prikaz rezultata 1 do 8 od 8

Tema: lasidora parahybana pomoc

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    cacak
    Postova
    7

    Uobičajeno lasidora parahybana pomoc

    pOzdrav svima...imam pitanje,zasto ne mogu da pridjem mojoj tarantuli?pokusavao Sam da je uzmem aLi kako krenem da spustim ruku u terarijum.ona Keene da me napadne.par puta Sam izbegao da me ujede za dlaku.ili kad krenem da zamenim posudu sa vodom ona opet napadne Sta god da uradim ona bi da me gricne.trenutno ima oko 11cm
    Poslednji izmenio dzonika; 16.04.12. u 21:37. Razlog: greska

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja Boogi'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Crvenka
    Postova
    218

    Uobičajeno Odg: lasidora parahybana pomoc

    Pa ako nije ,,prijateljski,, nastrojena,ne vidim zasto bi je dirao,skodis njoj a moze i ona da naskodi tebi. . . ja da sam na tvom mestu ne bi je cackao,jer za to nema potrebe. . . Nisam razumeo jedno,jesi ti nju tek dobio ili je odavno kod tebe? PozZz

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja Vlada 71'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Krusevac
    Postova
    461

    Uobičajeno Odg: lasidora parahybana pomoc

    Ako je od skoro imas, verovatno joj treba vremena da se navikne...

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja Cold_Beer'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    475

    Uobičajeno Odg: lasidora parahybana pomoc

    Nema veze koliko dugo je kod tebe tarantula,mozda imas jednu malo nervozniju jedinku,tarantula ne moze da se navikne na coveka,nije svesno bice. Moja parahybana je prolazila kroz razne faze tokom ovih 5 godina koliko je imam.Kad sam je kupio tek bila je mirna,kad se 'odomacila' pocela je da pokazuje znake agresivnosti. Nekad je bila toliko mirna da sam je jedva naterao da se pokrene,a nekad je bila agresivna,ne bas kao tvoja da hoce mene da ugrize,ali pinceta je bila ta koja je bila napadana. Primetio sam da kad je bila dobro uhranjena,nije pokazivala znake agresivnosti. Sad kad ima preko 20 cm je mnogo mirnija i tolerantnija,nego kad je imala 10-12 cm.

  5. #5
    Novajlija
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    cacak
    Postova
    7

    Uobičajeno Odg: lasidora parahybana pomoc

    Imam je od Januara ove godine.bila gladna ili ne ona je isto raspolozena mislio Sam da mozda nije neston u redu jel nije bila takva dok je manjaa bila.ne Diram je cesto Ali Sam primetio da kad treba vodu da promenim ili izvadim ostatke hrane zalece se na mene tj ruku .ali bitno je da joj nije nista

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja Cold_Beer'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    475

    Uobičajeno Odg: lasidora parahybana pomoc

    Pa dobio si malo nadrdaniju jedinku,mozda ce se smiriti kad poraste,kao sto se moja smirila,koristi dugu pincetu kad cistis terarijum i kad joj menjas vodu,da te ne capi za ruku

  7. #7
    Član
    Datum registracije
    Dec 2011
    Lokacija
    Valjevo
    Postova
    42

    Uobičajeno Odg: lasidora parahybana pomoc

    sto se tice menjanja vode ja sam to resio VELIKIM spricem! napunis ga vodom i izbacis u terarijum + malo prsnes unaokolo zbog vlaznosti! da budem iskren mogao sam da zavucem ruku, ali na svakom ter imam katancic, pa me mrzi da stalno otvaram, ovako prsnem vodu kroz zicu za ventilaciju i to j e to

  8. #8
    Ljubitelj egzotičnih životinja Ager'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Nis
    Postova
    190

    Uobičajeno Odg: lasidora parahybana pomoc

    Nema potrebe za katancima, pa nije ti to pas da moze da otvori i izadje. Ne znam cemu to? Jedino ako imas neku herkules T pa da moze sama i da otvori i da izadje i sve.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •