Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 41 do 45 od 45

Tema: Konacno novi ljubimci

  1. #41
    Član Mungos'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    smederevska palanka
    Postova
    31

    Uobičajeno Odg: Konacno novi ljubimci


    Evo kao sto sam i obecao izbacujem slike vodenog dela sa spoljnim filterom i jednom novom biljkom.
    Posuda je samo privremena dok ne odradim neku koja ce da se uklopi u terarijum.
    Filter ima protok od 200l vode na sat i 3 vrste filtracije vode (mehanicku,biolosku i hemijsku)

  2. #42
    Ljubitelj egzotičnih životinja chalabin32'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    172

    Uobičajeno Odg: Konacno novi ljubimci

    bash lepse izgleda sa pravim biljem nema sta...jedino sto bi mozda bilo josh bolje da si ovu saksiju vise ukopao da se ne vidi..a za ovaj vodeni vodeni deo mozda bi mogao neko kamenje okolo da stavish mada bilo bi nezgodno ako moras cesto da vadis zbog ciscenja...a mozes i pur penom oko te plasticne posude pa ofarbash i prelepish treset silikonom i dodash joh mahovine preko pa da izgleda ko neko pravo jezerce a jel za vodene agame problem ako ne jedu nedelju dana,ako nekad otputujem pa nema ko da je hrani,paljenje svetla bi na pr. bi resio tajmerom...
    Poslednji izmenio chalabin32; 27.05.12. u 23:28.

  3. #43
    Član
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Split
    Postova
    10

    Uobičajeno Odg: Konacno novi ljubimci

    Meni se cijeli terarij sad mnogo više sviđa iako oko njega ne treba mnogo da se komplicira. Ja da sam na tvome mjestu bi izvadio ovo kamenje iz posude za vodu da se agame mogu cijele kupati unutra, ali opet vjerujem da si ti ovo napravio da one mogu lakše izlaziti vani.

    Što se bilja tiče ja bi unutra ubacio par komada scindapsus aureus-a jer meni mnogo lijepo izgledaju u terariju a i nisu skupi. Sve ostalo je na svome mjestu tako da dalje nemam što da komentiram

  4. #44
    Član Mungos'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    smederevska palanka
    Postova
    31

    Uobičajeno Odg: Konacno novi ljubimci

    Citat Prvobitno napisao Nogalo Pogledaj post
    Meni se cijeli terarij sad mnogo više sviđa iako oko njega ne treba mnogo da se komplicira. Ja da sam na tvome mjestu bi izvadio ovo kamenje iz posude za vodu da se agame mogu cijele kupati unutra, ali opet vjerujem da si ti ovo napravio da one mogu lakše izlaziti vani.

    Što se bilja tiče ja bi unutra ubacio par komada scindapsus aureus-a jer meni mnogo lijepo izgledaju u terariju a i nisu skupi. Sve ostalo je na svome mjestu tako da dalje nemam što da komentiram
    Hvala druze . I bas sam razmisljao da zeni maznem scindapsus aureus-a ali moram polako da je obradjujem. Nadam se da cu je ubediti da ce bolje da raste u terarijumu nego u sobi

  5. #45
    Ljubitelj egzotičnih životinja chalabin32'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    172

    Uobičajeno Odg: Konacno novi ljubimci

    a kakva je to bioloska i hemijska filtracija vode,to se stavi neki aktivni ugalj u filter?i na kolko sad menjash tu vodu?sad sam procitao da i ako se voda filtrira mora se cela zameniti jednom nedeljno..tako da ipak mi to deluje previse komplikovano pa mislim da cu odustati od toga...
    Poslednji izmenio chalabin32; 29.05.12. u 16:13.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •