Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Miris u terarijumu - hitno!

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja Ager'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Nis
    Postova
    190

    Uobičajeno Miris u terarijumu - hitno!

    E ovako znam da sam mogao u milijardu drugih tema da napisem svoj problem ali sam malo u panici pa mi treba neki konkretan odgovor sto je brze moguce. Oseca mi se neki miris iz terarijuma u kome se nalazi C. cyaneo. Nesto nalik budji ali nje nema nigde. Znaci ima samo mreze i 2 kamencica sto cete videti i iz prilozenih slika. E sad stvar ne bi bila toliko komplikovana da taj terarijum nije podeljen na 2 dela. Drugi deo je apsolutno prazan i on nema nikakav miris. (planiran za malca pokija) Jel je to nesto opasno i kako da se resim toga?





    A malisanu kako vidim ne fali nista?



    Terarijum nije nekog kvaliteta posto sam ga sam pravio.

  2. #2
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja DigiNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    733

    Uobičajeno Odg: Miris u terarijumu - hitno!

    Koliko vidim to nije kokosov treset pa zemlja zna da smrdi ako imas malo vecu vlagu nego sto treba
    Kud koji mili moji!
    josifpancic.com

  3. #3
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Miris u terarijumu - hitno!

    ...tj ostaci bube se mnogo lakse ubudjaju/usmrde u obicnoj zemlji nego kokosovom tresetu Uglavnom, nije nikakav problem za tarantulu. Pokusaj da nadjes ostatke hrane i izvadis ih, a pozeljno je da mozda zamenis ovaj treset sa kokosovim.

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja Ager'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Nis
    Postova
    190

    Uobičajeno Odg: Miris u terarijumu - hitno!

    Nema ostataka hrane, 2 puta do sad je jeo i oba puta je slistio cele tenebrije. Zemlju sam uzeo od Zarka, moguce da je od prevelike vlage, onda necu da kvasim duze vreme. Mada i onako sipam malo vode na svakih nedelju dana otprilike. Ali ako joj ne smeta meni jos manje. Sad gledam da joj nabavim i komsiju, mada malo teze ide

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •