Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 40 od 104

Tema: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

  1. #21
    Ljubitelj egzotičnih životinja chalabin32'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    172

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    ja ceo dan ne mogu da dodjem sebi,poznavao sam coveka i mnogo me je pogodilo((( stvarno je bio neponovljiv,kad sam prvi put video njegovu prostoriju sa zmijama ostao sam bez texta,tako nesto ne verujem da cu ikada vise videti,stvarno steta sto su ljudi iz Hrvatske bili mnogo vise upuceni nego odavde,al tako kako je,meni je velika cast sto sam imao tu priliku da ga upoznam((((((

  2. #22
    Ljubitelj egzotičnih životinja crow'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Vojvodina
    Postova
    138

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    slazem se..velika je cast bila poznavati Pedju!

    Za one koji nisu poznavali Pedju idite na Venomland forum pa pogledajte medju kakvim poznavaocima i kolekcionarima zmija je Pedja bio cenjen i izazivao divljenje sa svojom prostorijom i terariumima. Stvarno vise nemam volju da se bavim sa ovim jer on je bio covek od kojeg sam nabavljao zmije,koji je bio uvek tu za pomoci,za savet itd. Jednostavno osecam se da nemam sa kim da pricam i da podelim svoju ljubav prema otrovnim zmijama...
    http://img19.picoodle.com/img/img19/3/12/2/f_trim_f4fc996.gif

  3. #23
    Član darkner'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    novi sad
    Postova
    44

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    kao prvo da kazem da momka nisam poznavao ali mi je jako zao i to je velika tragedija.
    e sad da pitam ove momchine bahate.
    na shta bre lichi da pljujete po ljudima koji prodaju zivotinje,da li iz razloga da pokriju svoje troshkove,da li iz razloga da neshto zarade?
    pa shta mislish kad bi svako ko se nechim bavi,poklanjao svoj proizvod za dzabe.
    stvarno nema smisla da se ovako ponashate,zato shto ce se direktno neki mnogo poshteni ljudi(odgajivachi) osecati prozvanim!
    drugo ako vec znate ko ga je prijavio,recite to javno,nemoj da drobite bez veze i koristite nechiju tragichnu smrt za ovakvu raspravu

  4. #24
    Ljubitelj egzotičnih životinja Celav'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    143

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Jel otvarate novu temu ili u ovoj iznosimo prljav ves?

  5. #25
    Član rellik'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    nigde
    Postova
    94

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Ova je otvorena za to ... Vec godinama se proteze neko prijavljuje, svi znaju, pa brate recite vise ...

  6. #26
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Darkner....sto si se ti nasao prozvan?
    Izgleda da si preskocio Saletov jucerasnji post!
    "sto se tice jajarenja,nadom za lakom zaradom,prodavanjem crkotina i prodavanjem d..eta za dinar!"

    Ja znam par ljudi koji prodaju zivotinje...Kimo,Homer i jos neki... ak Kimu i Homera NIKAKO ne mogu staviti u tabor jajara,zato sto su uvijek ispali prema meni korektni i uvijek se drugarski ponasali al nalijetao sam i na ljude koji bi se j***li za 10din,e za takve ljude je onaj Saletov post!
    Sjedio sam sa Kimom u autu kad je nekom preko telefona objasnjavao za agamu...i sve normalno,objasnio covijek sve sto treba da se zna,bez ikakvih problema,uopste mu nije bilo tesko.
    Nije fazon dal neko prodaje il ne,pogresno si shvatio postove...fazon je u tome sto su odredjeni ljudi jajare i cilj im je samo da ti uvale robu i da pokupe pare a neku uslugu da ti ucine...to nikako! (osim ako imaju zaradu).
    Njima nisu vazne zivotinje vazan im je samo kesh!
    Zamisli...kupis on nekog nesto prvi put,prva zivotinja,sav si srecan...dodjes kuci i sve normalno i za dan-dva zivotinja se malo cudno ponasa.
    Naravno posto si ostvario takoreci neki prijateljski odnos sa kupcem (u nadi da ces uzeti i drugu,treci i ko zna koliko jos zivotinja od njega) zoves ga da ga pitas sta bi moglo biti a on ti odgovori : "Zovi me za pola sata,u autu sam,nista te ne cujem."
    Ti tako ocajno cekas tih pola sata i onda ga opet nazoves a on se ne javlja i onda treci put se javi sa odgovorom: "Aj nemoj da me uznemiravas,kad sam ti prodao zivotinju bila je zdrava"..................

    E o takvim jajarama se radi!
    Jedan je El Djapo

  7. #27
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Citat Prvobitno napisao Celav Pogledaj post
    Jel otvarate novu temu ili u ovoj iznosimo prljav ves?
    Ova je otvorena upravo za to ali niko da počne.
    There's no place like 127.0.0.1

  8. #28
    Član darkner'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    novi sad
    Postova
    44

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    @Borko
    Nisam se ja nashao prozvan,zato shto u zivotu nisam prodao zivotinju(za sada).
    Samo mi je malo jadno da se uz ovu tragediju razvlache takve stvari.
    Slazem se da postoje ljudi koji su spremni na sve da nekom unishte zivot zbog svog interesa i to se razvlachi od kada sam ja na forumu.
    Mislim da bi svi voleli da se napokon iznesu imena,posle toga ce brat Moma i svi ostali koji rade kako treba imati josh vishe posla.
    Jedino mi je glupo shto ovakve stvari moraju da se deshavaju u trenutku kad je dechko poginuo a kako chujem bio je jedan od najboljih terarista u zemlji!

  9. #29
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Pa jeste druze....zalosno je sto sad o tome pricamo al izgleda da nekima i nije zao!
    Imama neke informacije da su vec htjeli da mu oduzmu zmije i to par sati nakon pogibije!!
    Neko je znao sta ima i da je nastradao...pitam se ko?!?!?!
    Ko li je to htijeo da se domogne njegovih zmija po svaku cijenu
    Eto....sta da ti vise pricam!

    Jeste druze dobro si cuo,bio je najbolji,takav se vise ne radja.
    Al pored toga sto je bio No1 u teraristici isto tako je bio i LjUDINA,pravi prijatelj!
    Cast mi je sto sam ga poznavao!



    Pocivaj u miru prijaelju
    Jedan je El Djapo

  10. #30
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Igor Velevski'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Skopje
    Postova
    559

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Citam sve ovo i ne mogu da verujem.....Pa dobro jeste svesni da najvece jajare su bas one koje pricaju ovde o prljavim stvarima nekih clanova foruma, a nemaju mu.a da kazu ko su ti ljudi. Svi mi nabavljamo zivotinje od nekoga i zelimo da znamo ko je toliko pokvaren kao sto se predstavlja ovde. Sad su 2 strane, bice i 20 strana i sta vredi, covek se nacita gluposti i opet ne sazna pravi cilj teme. Kao prvo nije kulturno da se pocne rasprava o nekome, a da se ne kaze ko je to, jer to nikom nista ne znaci, jednostavno rasprava ne vredi, a kao drugo takve jajare koji su toliko hrabri da drndaju ovde 20 starana, a nemaju 3 ciste da kazu za koga to drndaju prave losu uslugu postenim clanovima koji prodaju zivotinje, a to nije uopste fer. Ili se javno kaze sve ili se cuti i trpi, trece nema. To trece je ovo, mlatanje prazne slame, nanosenje stete postenim ljudima i ono najprljavije mesanje Pedjine smrti sa ovim. Desila se tragedija, covek je poginuo, a otvara se tema koja nema blage veze sa tim covekom. Tema o njegove smrti je otvorena, svako ko mu lezi na srcu moze da izrazi saucesce, da kaze nesto o njemu lepo, da se potsetimo, kulturno i to je to! Drndate ovde vec 2 strane o prljavim stvarima i opet ne znamo ko su ti pokvarenjaci, a sto je najmanje ukusno spominjete ovde Djapa. Ovo je sasvim druga tema i ovde on ne treba uopste da se spominje, zna se ko treba ovde da se spominje, one koje znate i pricate o njima, a nemate 3 ciste da ih javno kazete! Darkner je apsolutno u pravu, svi mi zelimo da saznamo skim to imamo posla!

  11. #31
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Pa brate ako su tebi vece jajare oni ljudi koji nece da kazu ko je ta osoba (iz ko zna kojih razloga) od onih koji ti dodju da ti vide zmije a onda posalju inspekciju na tvoju kucu,onda stvarno ne znam sta da ti kazem!

    Djapo je odredjenim ljudima rekao za tu osobu i da je se cuvaju da nebi i njima poslao inspekciju!
    Da se pazi sta se prica i kome
    Jedan je El Djapo

  12. #32
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Ljudi, nema potrebe da se raspravljate međusobno, ovo je odlično rečeno:

    Citat Prvobitno napisao Igor Velevski Pogledaj post
    ...Drndate ovde vec 2 strane o prljavim stvarima i opet ne znamo ko su ti pokvarenjaci, a sto je najmanje ukusno spominjete ovde Djapa. Ovo je sasvim druga tema i ovde on ne treba uopste da se spominje, zna se ko treba ovde da se spominje...
    There's no place like 127.0.0.1

  13. #33
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Citat Prvobitno napisao Borko Pogledaj post
    Pa brate ako su tebi vece jajare oni ljudi koji nece da kazu ko je ta osoba (iz ko zna kojih razloga) od onih koji ti dodju da ti vide zmije a onda posalju inspekciju na tvoju kucu,onda stvarno ne znam sta da ti kazem!

    Djapo je odredjenim ljudima rekao za tu osobu i da je se cuvaju da nebi i njima poslao inspekciju!
    Da se pazi sta se prica i kome
    Pa kad je on vec nekoliko vas upozorio za tu osobu/osobe, mogli biste i vi nama da kazete ko je to, da i mi znamo sa kim imamo posla! Igor je u pravu, ili se kaze javno sve ili se cuti, a ovako kako je sada ispada najgore - znamo da neko druka na kvarno i da je aktivan na forumu, neki znaju ko je to, a vecina ne zna, sto dovodi do toga da mi sto ne znamo mozemo bez osnova da posumnjamo na bilo koga medju nama, zar ne? Mene da neko odruka i da saznam ko je to uradio(a pogotovo ako mi oduzmu nesto od zivotinja), prvo bih mu glavu razbio a onda bih napisao ko je to da svi znaju!
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  14. #34
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Ma brate...nece on tebe il mene odrukati sto smo sitnarija...drzimo par skorpiona il tarantula,nekog koperheda il albolabrisa (a mozda i hoce)
    Al ima ljud kojima je veci ulog u igri...mozda se boje,mozda nece zbog postovanja prema Djapi...ako on nije rekao,zasto da govori neko drugi?
    Jedan je El Djapo

  15. #35
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Igor Velevski'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Skopje
    Postova
    559

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Citat Prvobitno napisao Borko Pogledaj post
    Ma brate...nece on tebe il mene odrukati sto smo sitnarija...drzimo par skorpiona il tarantula,nekog koperheda il albolabrisa (a mozda i hoce)
    Al ima ljud kojima je veci ulog u igri...mozda se boje,mozda nece zbog postovanja prema Djapi...ako on nije rekao,zasto da govori neko drugi?
    ...onda nema potrebe od ovakvih rasprava i ove teme! Oni koji znaju "nepoznatog junaka" pljuvace ga, a oni koji ga ne znaju ili ce da citaju nepotrebno ili ce i od njih neko da se stavi u takvu situaciju da pljuje "nepoznatog junaka" sto je krajnje apsurdno, da pljujes neko, a ne znas koga! Osim toga, ova tema na ovakav nacin, nenamerno postaje sticenik pokvarenjaka, a u isto vreme ohrabruje i druge da rade prljave stvari u svoju korist, jer znaju da nece niko da ih javno prozove! Forum je zato, da bi se vodili fer razgovori i odnosi medju tog teraristickog drustva. Pokvarenjaci treba da budu javno ispljuvani i odbaceni iz tog drustva, jer od takvih svi imaju stete! Kako je Milos rekao, da mene neko zezne, ja ne bi mu razbio glavu, ali bi ga javno ispljuvao da mu stavim kraj (tacka) u teraristickom drustvu, a time da bih zastitio od njega i ostale potencijalne zrtve na ovom forumu! Ja nisam iz Srbije, ali vidim da postoji strah medju terarista u odnosu na nabavku zivotinja, e to je upravo zato sto se ti pokvarenjaci osecaju zasticeni. Produzite da ih stitite!

  16. #36
    Ljubitelj egzotičnih životinja Celav'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    143

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Kad ste vec poceli onda hajde ovo da isteramo do samog kraja.

    Kada sam ja prijavljen i kada mi je za malo operativa sa nalogom oduzela zivotinje, u roku od 24h primio sam vise poruka od, da kazem svih uticajnijih ljudi u teraristici Srbije i dalje ( Necu sada da ih imenujem ali bi bilo pozeljno sami da se jave i potvrde ovo sto pisem) koji su mi pisali ili obratili mi se sa manje vise slicnim pitanjima '' Da li je moguce da te je Pedja prijavio''!? + vise pogrdnih reci, izmedju ostalog. A pojedini su mi pisali kako je verovatno i njih on ranije prijavljivao, kao i da su imali ceste konflikte sa istim.

    Istina je da nemam dokaza i ne optuzujem ga, ali sumnjam da je Pedja poslao inspekciju na moja vrata.

    Sve sto se izdesavalo ukazuje na nejga.
    1. Inspektorka za zastitu zivotne sredine mi je rekla da postupaju po prijavi iz beograda.
    2. Kome ja u beogradu ili Srbiji smetam sa mojim zmijama kad niko nema ovo sto sam uzeo niti u skorije vreme planira da uzme osim Pedje koji kako i sam kaze ''Zivim od toga''
    3. od mene je uzimao miseve na veliko a od kad su mi dosli u kontrolu, pa do sad nisam primio ni jedan njegov poziv niti poruku.
    4. Od kad sam objavio slike zmija i sta mi se sve desilo niti je pustio komentar niti me je zvao.
    5. Cak je i mom dobrom prijatelju sa foruma preko Djape pretio da ako jos jednom dobije nesto od zivotinja sa strane ima da mu posalje inspekciju posto mu time uzima posao. (Nadam se da ce i sam potvrditi ovu pricu).

    Ima tu jos dosta toga ali nista bez ostalih ostecenih ili za malo ostecenih clanova koji sumnjaju na istog.

    Samo ne mogu da verujem da neko moze da bude toliko glup, da vidi na slikama zmije i opremu, izracuna se malo i razmisli ....''Da li bi neko dao toliko para a da ne prijavi zmije'', pa ako tako nesto hoces da uradis bar se malo raspitaj. A da ne pricamo sto je u teraristici sigurno vise od 10 godina.

    Svi koji su na ovom forumu duze od godinu dana a pritom su imali vise kontakta sa Pedjom znaju ko je i kakav je Pedja tako da ako imate hrabrosti recite sta imate ili se vise ne javljajte u ovoj niti u bilo kojoj slicnoj temi.

    Oko drzanja zmija, prodaje, ishrane i svega ostalog neka se javi neko drugi kao recimo Borko posto vidim da sve zna.

  17. #37
    Novajlija Aca Nikolic'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    Mladenovac
    Postova
    7

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Jedan je El Djapo
    neka ti je vecna slava prijatelju

  18. #38
    Ljubitelj egzotičnih životinja Sinbad'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    243
    Oglasa
    9

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Ja sam cuo za tu pricu da je Pedja ali niko nema dokaze za to sto znaci da moze da bude bilo ko sa foruma...
    Bila je prica i da to neko iz ministarstva prijavio podigao prijavu ( pricam konkretno za slucaj sto se Celav-om dogodilo ) ali ta prica nepije vodu jer ti ljudi iz ministarstva nisu mogli da znaju gde on radi ipa da odu direktno kod njega na posao a da neodu prvo kuci .
    Kako god , krajne vreme je da se tom clanu foruma stane na put jer je to jajarski nacin da nekoga pokusas da sklonis kao konkurenciju (ili sta god) a znas da je ulozio velike pare , ko god to bio , jer se to desavalo i ranije (koliko sam cuo) a desice se opet ako se taj/ta sada neistera na videlo
    Niko od nas ne zna sta sve ima u Srbiji od zivotinja ali ce pre ili kasnije te zivotinje da se razmnoze ...
    I sta to treba da znaci , da ce svi da popasu po prijavu
    Nikoga negledam kao konkurenciju jer znam koliko vredim i znam da nikoga nisam zaj..a , prevario ni na forumu ni van njega , ako jesam neka slobodno kaze , i za svakoga imam dovoljno vremena da mu objasnim sve sto znam , bio on kupac ili ne
    Taj ko prijavljuje treba da svati da taj ko postalja slike svojih zivotinje na forum ili bilo koje drugo mesto , ima prijavljene zivotinje ili ima razlog zasto to radi , ali mu sigurno nije razlog da ga neko prijavi...
    Tvrdim da ima mnogo upucenijih ljudi sto se tice ove teme tj. sto su bili prijavljivani pa neka oni kazu svoje...

    Toliko od mene...
    Poslednji izmenio Sinbad; 12.05.12. u 01:16.
    ODGAJIVACNICA REPTILA - REPTIL SHOP BEOGRAD - reptilshopbeograd@live.com

  19. #39
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    @Celav...na kog Pedju mislis?

    Sto mislis da ja sve znam...za drzanje i hranjenje,prodaju i tako to?
    Nisam ja uopste neki sveznadar
    Jedan je El Djapo

  20. #40
    Ljubitelj egzotičnih životinja Celav'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    143

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Cutite.....

    Mislim da je vreme da se ova tema zatvori posto su ocigledno najvece jajare oni koji su ovu raspravu i zapoceli.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •