Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 35

Tema: Interesantan clanak u blicu

  1. #1
    Novajlija Selbulba'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2011
    Lokacija
    Podgorica
    Postova
    0

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja Graciotello'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Glogonj kod Panceva
    Postova
    201

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    Lepo, lepo Sve lepo ispisano, i obnjasnjeno Sem nekih sitnica...

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja freepartyman'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    390

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    Pozdrav svima novinari su bili kod mene u stanu..Neke stvari nisu bas najbolje napisane ali dobro. Radili su reportazu oko pola sata pa neke podatke nisu dobro preneli, valjda su zurili. Sve u svemu nije lose.

  4. #4
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja NecrovoX'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    549

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    Komentari ispod većinom debilni kao i uvek... "Policija preko zakonodavstva treba da zabrani držanje zmija po kućama." Koji genije.




  5. #5
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja DigiNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    733

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    Citat Prvobitno napisao NecrovoX Pogledaj post
    Komentari ispod većinom debilni kao i uvek... "Policija preko zakonodavstva treba da zabrani držanje zmija po kućama." Koji genije.
    Ja bih takve ubio od batina, linc odma!
    Kud koji mili moji!
    josifpancic.com

  6. #6
    Novajlija Selbulba'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2011
    Lokacija
    Podgorica
    Postova
    0

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    Nije lose milo mi je kad vidim bilo kakvo interesovanje....pa i novinara. Odlicna je fora - citam tekst i kao da sebe slusam i vidim kako nekom drugom provlacim temu kako je dobro drzati zmije

  7. #7
    Ljubitelj egzotičnih životinja freepartyman'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    390

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    Pa to je i bio cilj teme, da se proba popularizovati teraristika kod nas.. Zato sam i pristao na intervju. Dovoljno je reci da su se i novinarka i fotograf ''primili'' na teraristiku. Posebno im se svidja gekon kojeg zele da nabave Sto se tice komentara to mi je i ocekivano ali valjda ce posle jos 20 ovakvih intervjua situacija biti bolja. Pozdrav za kolege.

  8. #8
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    Citat Prvobitno napisao freepartyman Pogledaj post
    Sto se tice komentara to mi je i ocekivano ali valjda ce posle jos 20 ovakvih intervjua situacija biti bolja.
    Posle još 20 godina će biti bolje, to je malo realnije Zamolio bih onog kod koga sledeći put bude pravljena reportaža, da kaže da mi imamo devojke Jer, to je jedan od omiljenih komentara - nađi devojku da ne bi čuvao zmije. A crvenorepa bova je u rangu sa orlom belotrepanom, kako reče ona voditeljka

  9. #9
    Ljubitelj egzotičnih životinja jovanbabic'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    105

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    Ovaj inteviju ima jednu jako pozitivnu a drugu jako negativnu stranu. Sobzirom da drzavi ne ide ni dinar od prodaje koja se vrsi ovde ,a u iterviju lepo pise teraristika. org moze doci do poblema sa te strane. Pozitivna strana je svakako promocija ali ipak ljudi koji vole ovakve zivotine skorosigurno se nece odluciti za iste tako sto su videli clanak. Ipak ce ovakve zivotinje ostati tabu ma koliko se mi trudili da ihpredstavimo u najboljem svetlu.

  10. #10
    Ljubitelj egzotičnih životinja Cold_Beer'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    475

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    Mene iskreno boli uvo ko ce sta da mi kaze za zivotinje koje drzim. Pre neki dan mi je lik rekao da sam nenormalan sto drzim tarantule, a ja sam mu na to odgovorio `A ti si normalan sto pusis 3 pakle cigareta na dan,sto se trujes i sto ostavljas gomilu para na ruletu svaki dan?` Nije imao sta da mi odgovori na to,samo je pocrveneo i ucutao se, inace je lik tezak kockar i prokockao je bar 2 stana u protekle 2-3 godine. I takvi se nadju uvek da pametuju,ti ljudi jos uvek ne znaju kakve mi to zivotinje drzimo, pa misle da ce nas ti ljubimci ubiti ili pojesti. Komentare ispod teksta u blicu ne zelim ni da komentarisem... Drago mi je sto se pojavi po neki clanak o egzoticnim zivotinjama u nasim novinama.

  11. #11
    Ljubitelj egzotičnih životinja freepartyman'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    390

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    Citat Prvobitno napisao nenad Pogledaj post
    Posle još 20 godina će biti bolje, to je malo realnije Zamolio bih onog kod koga sledeći put bude pravljena reportaža, da kaže da mi imamo devojke Jer, to je jedan od omiljenih komentara - nađi devojku da ne bi čuvao zmije. A crvenorepa bova je u rangu sa orlom belotrepanom, kako reče ona voditeljka
    Sto je najgore pominjao sam devojku ali eto nisu je ubacili u tekst

  12. #12
    Novajlija Selbulba'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2011
    Lokacija
    Podgorica
    Postova
    0

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    `A ti si normalan sto pusis 3 pakle cigareta na dan,sto se trujes i sto ostavljas gomilu para na ruletu svaki dan?`
    Hhahahahahahahah dobar odgovor...imao sam ja slicnu situaciju sa kolegom koji na selu drzi Šar Planinca jer obozava pse....kao prica on je miran i jos je beba....e pa ljudi moji ta beba od 9 mjeseci bi mogla da me pojede za 14.7 sec kolika je...pa sam ja lud sto drzim zmiju e tesko nama....

  13. #13
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    Po njihovom mišljenju zmije su te koje jedu ljude. Smatraju da je opasno držati loptastog pitona ili smuka, a zanemaruju činjenicu da mnogi ljudi drže agresivne pse. Sve je to zbog opšte neobaveštenosti.

  14. #14
    Ljubitelj egzotičnih životinja Hornet'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    124

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    Citat Prvobitno napisao Selbulba Pogledaj post
    Hhahahahahahahah dobar odgovor...imao sam ja slicnu situaciju sa kolegom koji na selu drzi Šar Planinca jer obozava pse....kao prica on je miran i jos je beba....e pa ljudi moji ta beba od 9 mjeseci bi mogla da me pojede za 14.7 sec kolika je...pa sam ja lud sto drzim zmiju e tesko nama....
    Nije valjda da zelis reci da je covek lud jer drzi psa?

    Nije svaki pas za svakoga, slazem se, ali nije ni svaka zmija.

    Svakodnevno mi pridje bar 10 ljudi da mi kazu kako ce mom dobermanu urasti kost u mozak posle pete godine i onda ce da me pokida zajedno sa mojom porodicom. Ili da se bul terijeru zakljucava vilica... A ko ih je pitao za misljenje? Niko. Prosto imaju potrebu da ispadnu "pametni", obavesteni, i da se trpaju tamo gde im nije mesto.

    Svrha price, veliki broj ljudi ne moze da prihvati pse i macke, koji su mnogo duze ljubimci od zivotinja iz oblasti teraristike, pa ih ljudi i dalje drze. Isto tako se ne moze ubediti neko ko je zatucan da je cuvanje zmije u kuci normalna pojava, ali zasto bi to trebalo da dotice nekoga ko je cuva? Ako ga ne ugrozava ni na kakav nacin, pusti budalu nek svira ........ necemu...

  15. #15
    Ljubitelj egzotičnih životinja freepartyman'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    390

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    Citat Prvobitno napisao Hornet Pogledaj post
    Nije valjda da zelis reci da je covek lud jer drzi psa?

    Nije svaki pas za svakoga, slazem se, ali nije ni svaka zmija.

    Svakodnevno mi pridje bar 10 ljudi da mi kazu kako ce mom dobermanu urasti kost u mozak posle pete godine i onda ce da me pokida zajedno sa mojom porodicom. Ili da se bul terijeru zakljucava vilica... A ko ih je pitao za misljenje? Niko. Prosto imaju potrebu da ispadnu "pametni", obavesteni, i da se trpaju tamo gde im nije mesto.

    Svrha price, veliki broj ljudi ne moze da prihvati pse i macke, koji su mnogo duze ljubimci od zivotinja iz oblasti teraristike, pa ih ljudi i dalje drze. Isto tako se ne moze ubediti neko ko je zatucan da je cuvanje zmije u kuci normalna pojava, ali zasto bi to trebalo da dotice nekoga ko je cuva? Ako ga ne ugrozava ni na kakav nacin, pusti budalu nek svira ........ necemu...
    Ili da doga pre nego sto krepa mora da ubije svog vlasnika
    Mi smo bre primitivna sredina, ovde se razlicitost gusi odmah..A o ne/toleranciji da ne govorim.

  16. #16
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja NecrovoX'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    549

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    Citat Prvobitno napisao freepartyman Pogledaj post
    Ili da doga pre nego sto krepa mora da ubije svog vlasnika
    Mi smo bre primitivna sredina, ovde se razlicitost gusi odmah..A o ne/toleranciji da ne govorim.
    O ne! Ja imam dogu! Zbogom okrutni svete...




  17. #17
    Član
    Datum registracije
    Aug 2011
    Lokacija
    Jagodina
    Postova
    39

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    bice jedan moj komentar na taj clanak pa dajte neki plusic kad ga vidite

  18. #18
    Ljubitelj egzotičnih životinja Miluttin'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    385

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    Ma ja se slazem i sa tim da me deklarisu ludim zbog drzanja kojecega. Cak sam i ovisnik jer broj sandzama raste iz dana u dan. Socijalno sam opasan, asocijalan, nemoralan, dovodim porodicu u opasnost, sirim egzoticne bolesti koje nose samo reptili, nijedna me nece hteti, posecujem sektaski forum istomisljenika... Sve u svemu treba me ubiti. Pa nek je tako, bar mi napacene neuke budale vise prag preci nece, a i prosjaci me vec davno preskacu u sakupljanju haraca. Mir nema cenu. Ziveli teraristi!
    =MiluttiN=


  19. #19
    Novajlija Selbulba'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2011
    Lokacija
    Podgorica
    Postova
    0

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    Citat Prvobitno napisao Hornet Pogledaj post
    Nije valjda da zelis reci da je covek lud jer drzi psa?

    Nije svaki pas za svakoga, slazem se, ali nije ni svaka zmija.

    U pravu si, nemoj pogresno da me shvatis i ja volim pse samo sto ne bih drzao neke vrste jer sam to ja...svi smo razliciti i problem je sto ja ne solim pamet njemu jer sam "open mind" al to ne mora da znaci da sam ja i dalje lud


    pozdrav

  20. #20
    Član
    Datum registracije
    Aug 2011
    Lokacija
    Jagodina
    Postova
    39

    Uobičajeno Odg: Interesantan clanak u blicu

    vidim ima dosta komentara na ovaj clanak, ovde sam prepoznao ako se ne varam movski da je komentarisao i ja a ostali udrite sa komentarima na clanak i da delimo link da ljudi citaju malo

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •