Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 80 od 104

Tema: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

  1. #61
    Ljubitelj egzotičnih životinja Satyr'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    215

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Citat Prvobitno napisao rellik Pogledaj post
    Ps: sa 1 postom tesko se moze sta pomoci na forumu ... Nije cinizam nego jednostavno konstatacija, to mi zapalo za oko... Na forumu se pomaze i siri znanje pisanjem, a ne oglasima.
    Zamolio bih te da ako nemaš nešto zaista pametno da kažeš, bolje nemoj ništa, tvoja prethodna 3 posta su čisto spamovanje i trolovanje
    To što Maša ima 1 post ovde, ne znači da je neko ko je nov ovde, on je prilično upućen u teraristiku srbije
    Vremenom će se saznati ko je taj koji prijvaljuje, mi samo treba da čekamo

  2. #62
    Član rellik'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    nigde
    Postova
    94

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Ne kazem ja da je nov, nisam ni ja od juce ovde... Nego konstatujem jednostavno, to sta je napisano, da nije realno stanje stvari I ja sam sam od coveka se raspitivao za neke stvari, ali jednostavno ne lezi mi reci da je zbog toga dosao na forum, kad ne vidim ni 1 text o nekoj zivotinji, ni 1 pomoc o necem drugom ... Jel gresim ? Pricamo o forumu, ne o teraristici ...

    Samo me nerviraju takve gluposti. Vec 2 godine se tako vice ovaj je onaj. Ova tema bukvalno nema smisla ... Sto spominjati kad svi cute. Ali najgore od svega je ja znam al necu da kazem. Pa sto onda spominjes? Moj je ovoliki njegov onoliki, pa izvadi da se meri brate. Nadam se da kontas na sta mislim, da se niko ne vredja. Ali to licemerje znam al necu da ti kazem je najgore od svega. Kome to donosi bolje ? Sta ispada da je neko pametniji od nas koji ne znamo?

  3. #63
    Član tomahawk'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    74

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    ozbiljno se premišljam da napustim forum...više mi je muka, posebno ovakve doze licemerstva i beskrupuloznosti.
    ti, borko, ne znam te, ali na tebe prvo mislim. prvo iznosiš opaske i navodno proizvoljne optužbe poput metka ispaljenog u nebo, kao da ne znaš da 95% ljudi kapira na kog si mislio i ka kome je puška bila usmerena.
    Poslednji izmenio tomahawk; 24.05.12. u 13:42. Razlog: xxx

  4. #64
    Ljubitelj egzotičnih životinja Reptile Whisperer'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    Lokacija
    Sombor
    Postova
    193

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Necu da se mesam , ali kolko ja shvatam ova tema je napravljena da bi ste upozorili ostale clanove foruma na to ko ih moze prijaviti i koga da se paze . Ako niko nece da kaze , ne vidim tu dalju raspravu , neka se onda tema zatvori.

  5. #65
    Član
    Datum registracije
    Mar 2011
    Lokacija
    Smederevo
    Postova
    47

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Totalni sam pocetnik u teraristici i nov na forumu i ovu temu pratim samo zbog jedne stvari a to je da vidim o kome se radi i ko je ta misticna osoba koju svi znate ali necete da kazete, sve ovo je zamajavanje i zaludjivanje clanova, to kao znam ko je a necu da kazem , pa to sam davno prevazisao, zato bih zamolio cana Borko da napise o kome se radi ili da lepo izbrise sve svoje postove i da se ova tema lepo zatvori pa da se vratim citanju korisnijih postova.
    Pozdrav

  6. #66
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Igor Velevski'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Skopje
    Postova
    559

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Dobro donosi jedino onima koji prijavljuju i koji imaju takvu zelju da to urade po prvi put. Dakle, kao sto vidite, slobodno prijavljujte one koje su vam konkurencija i koje donose nove vrste i pri tom unapredjuju teraristiku! Bicete sigurno zasticeni, niko vam nista ne moze. Pojavice ce se neki "pametnjakovic", koji ce da kaze da znam ko je, ali necu da vam kazem, a vi tada samo citajte, uzivajte i slatko smejete i naravno pratite ko ce da vam bude sledeca zrtva! Neko ce da kaze, sta ja sad pisem i sto mene "boli uvo" kad nisam iz Srbije. Epa boli me, jer mogu da budu prijavljeni moji prijatelji i ljudi preko kojima i ja uzimam po neku zivotinju, a sve dok placam za tu zivotinju imam itekako pravo da se mesam i da zelim da saznam ko to prijavljuje! Pitam se sta ce da se desi ako sad ja otvorim novu temu pod naslovom "video sam", a u temi kazem "Ej drugari video sam nesto, ali necu ovom prilikom da vam kazem!" Ta tema (njen znacaj i cilj) bice ista kao ova, ali dali ce isto da bude tretirana ili obrisana isti sekund, kada moderator to vidi Pametni ljudi zblizava interes i ako interes je da se neutralise opasnost, onda se svi ti ljudi udruze da bi to uradili, tako se to radi, tako se stavlja do znanja, da nema mesta pokvarenjaka u ovom drustvu!

  7. #67
    Novajlija
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    0

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Otvorila sam nalog samo kako bih rekla šta imam a onda ću ga i zatvoriti jer moj brat Pegi ne bi ni voleo da se duže zadržavam na mestu poput ovog.Nikog od vas ne želim da ubeđujem i razuveravam u bilo šta što mislite.Oni koji su ga voleLi i cenili njegov rad, ljubav prema onome što je voleo, slušali njegove savete bez trunke ljubomore..voleće ga i pamtiti zauvek.A oni koji su se nazivali njegovim prijateljima..oni za početak nek postanu ljudi mada znam da su šanse za to nikakve.Jadno je to što su zarad jednog tapšanja po ramenu...pojedinci spremni na tako jadne korake.Takvima će i sopstveni ugriz po njih same biti otrovniji od svake otrovnice.Nek oni ostanu u svom začaranom krugu tražeći neke nove žrtve koje će nasamariti, izvući nečije nebitno"hvala na informaciji".
    Pamtite mog brata kao jedno veliko i iskreno dete.Dete koje je prvu zmiju uhvatilo još u sedmoj godini i voleo ih do zadnjeg dana.

  8. #68
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Tomahawk:
    Pa ako spadas u tih 95% sto onda ne kazes ime?
    Ja nisam prema nikome okrenuo pusku...ja sam pricao o NN licu/licima a to sto mi je Djapo rekao (sto kaze Masa u poverenju) na koga sumlja to je sasvim druga prica.

    Kaplarm:
    Ja nisam UDBA pa da radim na principu "cuo sam"
    Sto se ne raspitas malo,mozda dodjes do nekih imena pa onda slobodno napisi.
    Jedan je El Djapo

  9. #69
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Igor Velevski'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Skopje
    Postova
    559

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Borko, poceo si temu, napisao si da znas ko je to i trebalo bi da javno kazes, jer izlazi da dzaba pises! Nemoj na taj nacin da stitis pokvarenjake i da nas dovodis u neprijatnu situaciju da svi mi sumljamo jedni u druge!
    Poslednji izmenio Igor Velevski; 27.05.12. u 03:19.

  10. #70
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Igore:
    Ne stitim pokvarenjake,nit bi ih kad stitio!
    Vec sam jednom napisao al izgleda da nisi citao.
    Ja da imam dokaze,bilo kakve ko druka odmah bi to iznio ovdje (naravno ako bi mene nesto smijestao...prvo bi se obracunao sa njim na moj nacin)
    Nikada nisam rekao da znam ko je osoba koja druka al sam rekao da sam cuo ko druka tj na koga se sumlja.
    Celav je javno rekao na koga SUMLjA,zato sto se to njemu desilo!
    Nije rekao da zna vec da sumlja al nema dokaza.
    Zasto niko drugi nije rekao o kome se radi,jedino Celav?
    Zato sto su drugi CULI od ko zna koga a Celav je bio prijavljen!
    Jedan je El Djapo

  11. #71
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    UH...

    Ajmo ovako, ovaj post je više za članove koji ne znaju o čemu se ovde priča i verovatno im je već preko glave ove teme. Malo da razjasnimo neke stvari jer smatram da je to preko potrebno. Razlog zašto sam u svom prethodnom postu u ovoj temi napisao da ovo treba da se razjasni je taj što sam očekivao da neko iz prve ruke kaže nešto o ovome ali izgleda da nema ništa od toga. Ovako, cela tema je još više zbunjujuća. Ajde što nema odgovora, ali je problem što nema ni pitanja! Još se ne zna šta je pitanje!

    Ajmo redom... Prvo da vidimo šta je problem?

    Citat Prvobitno napisao Borko Pogledaj post
    Neka se srame one jajare koje su ga pljuvale iza ledja a predstavljale se kao da su mu drugari
    Sramota

    Citat Prvobitno napisao Borko Pogledaj post
    ....pljuvali su ga iza ledja a danas ga kao zale!
    Da ne pricam o nabacivanju inspekcije
    Cinicne jajare...nek vas je sramota!

    Dakle, za sada je problem u tome što su ga neki pljuvali iza leđa mada se ne kaže ko je to radio i zašto bi ga neko pljuvao. Pominju se jajare, dakle u pitanju je više ljudi. Ko su ti ljudi i šta su uradili? Razumem da neće neko da kaže imena ali bar da znamo šta su radili da zasluže ovaj epitet. Napominjem da je u pitanju više ljudi!

    Citat Prvobitno napisao sale78 Pogledaj post
    Znam pouzdano od Djapa za tu prijavu protiv njega i ko ga je prijavio.Ali mi samo nije jasno zasto je taj mislio da mu je Djapo konkurencija kad on nije ziveo od prodaje zivotinja?!Za razliku od te osobe.Poenta je da su mu ljudi zavideli i nista vise.Nazalost,Predraga vise nema,a mozda sto je jos zalije ljudi kao sto je on bio.Jer vecina vas se pretvorila samo u pare i nista vise.Mogu samo na kraju reci da mi je bila velika cast sto sam poznavao poslednjeg coveka u ovoj zemlji!
    JEDAN JE EL DJAPO
    Evo ovde se pominje i ta prijava i u ovom slučaju je u pitanju jedna osoba. Da li je to ista osoba koja se ubraja u gore-pomenute jajare ili je ovo nezavisno od toga? Ako jeste, onda imamo minimum tri osobe do sada sa različitim grehovima.

    Citat Prvobitno napisao sale78 Pogledaj post
    Nepotrebno je navoditi imena jer kako vidim stizu mu i naslednici na ovom forumu.Koji ce ga ubrzo i prestici sto se tice jajarenja,nadom za lakom zaradom,prodavanjem crkotina i prodavanjem d..eta za dinar!
    Citat Prvobitno napisao Borko Pogledaj post
    Sve je vise jajara koji vide samo novac u tome a sve ce uraditi da bi dobili koju susku vise u džepu!
    Znamo svi da Djapo nije bio diler i da je to drzao iz ljubavi a oni koji su mu bili zavidni i koji su mu pravili zvrcke neka to nose cijeli zivot na dusi!
    Nikada nece biti kao on...nikada

    Ovde imamo naslednike osobe koja ga je prijavila valjda i ne znamo da li je to vezano za one gore-pomenute ali opet množina. Dakle dolazimo do minimuma od pet ljudi ukoliko to nisu oni gore-pomenuti. Ovde se već iznosi i podatak da prodaju crkotine dakle prodavci?!? Prodavci koji su naslednici nekog prodavca koji je prijavio Đapu? Na prste se mogu nabrojati prodavci zmija na ovom našem prostoru koji redovno imaju nešto u ponudi. Peđa, Žarko, Kimo i Sinbad. To su redovni i još par njih koji povremeno imaju. Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio postavljanjem u sekciju prodavaca sa privremenom prodajom zmija.

    Citat Prvobitno napisao Borko Pogledaj post
    "sto se tice jajarenja,nadom za lakom zaradom,prodavanjem crkotina i prodavanjem d..eta za dinar!"

    Ja znam par ljudi koji prodaju zivotinje...Kimo,Homer i jos neki... ak Kimu i Homera NIKAKO ne mogu staviti u tabor jajara,zato sto su uvijek ispali prema meni korektni i uvijek se drugarski ponasali al nalijetao sam i na ljude koji bi se j***li za 10din,e za takve ljude je onaj Saletov post!
    Dakel, ode i Kimo iz liste? Ostali su Peđa, Žarko i Sinbad? Da li je to glavni i naslednici? Ako nije, nema ko drugi. Do sada su prozvani prodavci zmija i to jedan i naslednici a ima ih ukupno troje. Da li smo otkrili nešto ili ima prodavaca koji ne prodaju preko foruma pa zato ne znam za njih (a ovde su)?

    Citat Prvobitno napisao crow Pogledaj post
    A to da je otisao tamo jer mu je bilo bolje je jedna strana a druga jer nekima je smetao pa su mu brisali postove itd..
    Sada imamo i brisanje postova od strane ljudi kojima je smetao? Jedini ljudi koji su brisali postove ovde su Marko, Nenad i ja. Marko i ja ne poznajemo Đapu, nikada nismo imali kontakte sa njim sem par poruka preko foruma, ne držimo zmije i nikada nas one nisu ni interesovale. Takođe, Ni Marko ni ja nikada ništa nismo prodavali. Čak ni neku svoju tarantulu tako da ostaje Nenad. Nenad je bio Đapov kućni prijatelj i takođe nije bio prodavac a takođe je i čovek koji je prvi prijavljen. Bez obzira, ovde se očigledno misli na njega i na još nekoga jer je u pitanju množina ali ja ne znam ko bi to mogao da bude. Takođe, po potrebi, koga baš interesuje može da dobije sve Đapine obrisane postove (ima ih nekoliko), čisto da vidi šta je to pokušano da se ukloni (a nema ništa, obrisane su samo neki postovi koji nemaju veze sa temema u kojima su bili). Čak i da se na Nenada misli, to je samo dokaz da ljudi koji se pominju u prvim postovima nisu i oni koji su ga prijavili jer je Nenad bio prijavljen. Dakle, imamo za sada dve prozvane grupe?

    Kažem vam, ja jako dobro poznajem i situaciju i većinu ljudi u ovoj priči. Trebalo mi je preko sat vremena pažljivog čitanja da uopšte pohvatam šta se ovde iznosi od optužbi. I to samo ovako uopšteno, o čemu se zaista radi ja i dalje nemam predstavu a situaciju poznajem bolje i duže od 90% ljudi koji posećuju ovaj forum. Ovo čisto da neko ko čita i kome ništa nije jasno ne pomisli da ovde ima toliko mnogo tajni koje znaju upućeniji ljudi... - nema! Nemamo pojma o čemu se ovde priča.


    Da pređemo sada na ono što ja znam. Troje ljudi je prijavljeno, s tim da sam za prijavu protiv Đape sada prvi put čuo. Nenad je prvi a posle njega Celav. Kada je Nenad prijavljen, obrisane su mnoge fotografije ljudi koji su se slikali sa otrovnicama uglavnom Nenada i Đape da se ne bi izlagali daljem riziku (Nenadova prijava je sadržala odštampane teme sa foruma sa sve fotografijama Nenada sa zmijama).

    Celav je prijavljen i on je jasno rekao da sumnja na Peđu. Svaka čast na tome! Izneo je svoje razloge zašto tako misli pa svi možete da pročitate. Naknadno smo saznali da je i Đapo imao neku prijavu...

    E sad, da ne ulazim u priču oko Celava, Đapo i Peđa su bili jako dobri jedan sa drugim. Imali su različita interesovanja tako da nisu bili konkurencija jer jedan drži otrovnice i ne prodaje a drugi je odgajivač neotrovnih zmija. Peđa nije prijavio Đapu a ni Nenada. Dakle, imamo li više prijavljivača?

    Većina tih priča su dobile krila nakon trećeg kolena koje ih je prepričavalo. Nije ovo prvi put da se prepričavaju priče. Mnoge su razjašnjene do sada (pogledajte stare postove, ima par takvih tema) a i Peđa se lepo javio kao i par ljudi koji su pomenuti pa možete sami pročitati. Uvek je lakše kada oni koji su direktno umešani kažu pravu verziju. Uglavnom se vidi da tu nikada ničega nije bilo sem ponekog nesporazuma koji je prepričavanjem otišao u potpuno drugom smeru. I javno da se zahvalim Celavu, Peđi, Maši, Dark2 i Helleni koji su lepo rekli šta su imali. Direktno i bez uvijanja. Kada bi svi tako, svega ovoga ne bi bilo.

    Ovo je moja fina verzija, naročito jer, kako se ne bavim zmijama, cela situacija mene ne pogađa ali mislim da Velevski mnogo jasnije izražava stav velikog broja ljudi koji posečuju ovaj forum i bave se zmijama a to je da su na neki način svi oni prozvani (pošto se ne kaže ko se pljuje nego se pljuje redom) a čak i kada se to zanemari, ostaje taj gorak ukus da neko kaže da zna ko prijavljuje ljude sa zmijama (nezavisna priča od tzv jajara koji se pominju u prvim postovima ove teme) a neće da ih upozori.

    Najgore od svega je, što sam naknadno čuo preko nekog petog lica za koga se sumnja da je prijavio Đapu (član koji se jako dugo nije pojavio na forumu, nije aktivan nikada bio i nije bio prodavac) te ne znam kako se iz te priče izrodilo sve ono gore.

    Kao što rekoh, ja jako dobro poznajem prilike i glava me zabole od pokušaja da ukapiram o čemu se sve ovde priča. Svi koji ovo čitaju a ne kapiraju i misle da su negde nešto propustili - NISU!

    Nezahvalna je ovo situacija, brisanje teme je poziv da joj se prida mističnosti i sigurno bi krenula priča o zataškavanju i pomaganju (videti početak teme), zaključavanje je nesvrsishodno jer onda tema gubi poentu, ništa nije rečeno a ne dozvoljava se da neko zaista i kaže o čemu se radi. Ostaje nam da se nadamo da će neko bar malo razjasniti stvari. Ako možemo nešto malo konkretnije od sada... ne imena, razumem da to niko neće, već samo da se razjasni šta su to svi oni koji su pomenuti u ovim postovima navodno uradili. Bar da znamo o čemu se priča... bilo bi nam svima mnogo jasnije.

    Ko je sve pročitao - hvala.
    Potpis u pripremi!

  12. #72
    Ljubitelj egzotičnih životinja Sinbad'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    243
    Oglasa
    9

    Uobičajeno Odg: Re: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Citat Prvobitno napisao Geni Pogledaj post
    UH...
    Ovde imamo naslednike osobe koja ga je prijavila valjda i ne znamo da li je to vezano za one gore-pomenute ali opet množina. Dakle dolazimo do minimuma od pet ljudi ukoliko to nisu oni gore-pomenuti. Ovde se već iznosi i podatak da prodaju crkotine dakle prodavci?!? Prodavci koji su naslednici nekog prodavca koji je prijavio Đapu? Na prste se mogu nabrojati prodavci zmija na ovom našem prostoru koji redovno imaju nešto u ponudi. Peđa, Žarko, Kimo i Sinbad. To su redovni i još par njih koji povremeno imaju. Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio postavljanjem u sekciju prodavaca sa privremenom prodajom zmija.



    Dakel, ode i Kimo iz liste? Ostali su Peđa, Žarko i Sinbad? Da li je to glavni i naslednici? Ako nije, nema ko drugi. Do sada su prozvani prodavci zmija i to jedan i naslednici a ima ih ukupno troje. Da li smo otkrili nešto ili ima prodavaca koji ne prodaju preko foruma pa zato ne znam za njih (a ovde su)?
    Da razjasnimo ovo...

    Pozivam sve koje misle da sam ja jajara , da sam nekoga prevario , da sam nekome prodao "crkotinu" , da ga nisam saslusao ili nisam dao savet i odgovorio na svako postavljeno pitanje i na forumu i preko tel. ili drugo lose iskustvo samnom !

    Neka se jave oni koji su poslovali samnom i neka iznesu svoj stav o ovome !
    ODGAJIVACNICA REPTILA - REPTIL SHOP BEOGRAD - reptilshopbeograd@live.com

  13. #73
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno

    Pa o tome i pricam, iz tih pljuvačina ispada da ste ti, Pedja i žarko u pitanju. Bar iz onoga sto se do sada reklo. Sto se onda lepo ne kaže? Ovako ispada da su svi prodavci jajare a to stvarno nije u redu. Neka onaj ko je tu optužbu izneo kaže zašto tako misli a ne da se ti braniš!

    Najlakše je reći da su svi jajare (a tek što ne znam ni šta ta reč znači u ovom kontekstu) a kada se neko nađe prozvanim, da se kaže "E pa nisam na tebe mislio". Ne ide to tako, bar ne bi trebalo. Ja sam dugo razmišljao i ako odbacimo Kima, jasno sam pročitao da je rečeno da je:

    Citat Prvobitno napisao sale78 Pogledaj post
    Nepotrebno je navoditi imena jer kako vidim stizu mu i naslednici na ovom forumu.Koji ce ga ubrzo i prestici sto se tice jajarenja,nadom za lakom zaradom,prodavanjem crkotina i prodavanjem d..eta za dinar!
    Jedan i naslednici. Ja ne znam nikakve prodavce sem Peđe, Žarka i Sinbada i ovaj tekst doživljavam kao da je upućen njima. Jako bi voleo da znam šta je svaki od njih skrivio jer evo gore lepo Sinbad napisa da svako ko tako misli o njemu to javno napiše. Ja ne znam da je on ikoga izradio i ajde da ako se već čovek napljuje da s ei napiše zašto i šta je uradio.
    Potpis u pripremi!

  14. #74
    Ljubitelj egzotičnih životinja Sinbad'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    243
    Oglasa
    9

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Zato i jesam to napisao , da se razjasni vec jednom bar taj deo .
    ODGAJIVACNICA REPTILA - REPTIL SHOP BEOGRAD - reptilshopbeograd@live.com

  15. #75
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Naravno! Napljuvana gomila ljudi ni krivih ni dužnih. Šta će članovi da pomisle kada trebaju da kupe neku životinju od prodavaca sa ovog foruma? Ako nekoga za nešto optužujemo, osnovni red je da to javno kažemo da bi čovek mogao da se odbrani a ne da uvijemo celu stvar u neku kao anonimnost gde su ljudi izvređani a nikome se ime nije pomenulo pa se pravimo da je to u redu. Nije!

    Da ne pomisli neko da sam besan na nekoga ili tako nešto nego ja stvarno ne znam o čemu se priča i ovo sam ja izveo iz dosadašnjih postova u ovoj temi. Mislim da sličan utisak imaju i drugi članovi.

    Bilo bi lepo da malo više saznamo o čemu se ovde radi.
    Potpis u pripremi!

  16. #76
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    O cemu se radi...
    Radi se o tome da je dosta ljudi sa foruma culo ko prijavljuje al nece niko da nekog stavlja na crnu listu samo zato sto je culo od nekoga!
    Te price kruze vec sto godina al se cuti.
    Potpuno ih razumijem zasto cute,zato sto i ja cutim iz istog razloga.
    Ne zbog straha il neke koristi (bar ja) vec zbog dokaza.

    Meni samo nije jasno zasto se drugi ljudi cimaju ako sami znaju da su ok sa svima i da nikom nista ne smijestaju a pri tom niko nije napisao njihovo ime.
    Jedan je El Djapo

  17. #77
    Ljubitelj egzotičnih životinja Satyr'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    215

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    pa bolje je reći na koga se sumnja, pa ako taj "krivac" nije kriv, on će lepo reći ko je u pitanju, kao što je za Peđu bilo, kraj priče.

  18. #78
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Ajde da sada pustimo prijavljivača. nema veze, neka on ostane po strani. Nije ni bitan.

    Ajmo da rešimo ko su ovi:

    Citat Prvobitno napisao sale78 Pogledaj post
    Nepotrebno je navoditi imena jer kako vidim stizu mu i naslednici na ovom forumu.Koji ce ga ubrzo i prestici sto se tice jajarenja,nadom za lakom zaradom,prodavanjem crkotina i prodavanjem d..eta za dinar!
    Citat Prvobitno napisao Borko Pogledaj post
    Sve je vise jajara koji vide samo novac u tome a sve ce uraditi da bi dobili koju susku vise u džepu!
    Znamo svi da Djapo nije bio diler i da je to drzao iz ljubavi a oni koji su mu bili zavidni i koji su mu pravili zvrcke neka to nose cijeli zivot na dusi!
    Nikada nece biti kao on...nikada
    Čak ni ne mora ko su oni nego šta su uradili. To je pitanje. Jasno ste naveli nekoliko ljudi >=3 koje ste prozvali jajarama a ni reč o tome šta su uradili. Ajmo bar to da rešimo. Prijavljivač neka ostane po strani, nije ni bitan. Ko su te jajare i zašto su jajare? Ako nema ko su, bar šta su skrivili. Eto toliko.
    Potpis u pripremi!

  19. #79
    Član
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    14

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Borko,u svakom svom postu si rekao jednu te istu stvar.

    I jos nesto...
    Kada sumnjam u skoli da mi je netko od prijatelja uzeo gumicu,pitam ga (u ovom slucaju ''optuzim ga''),a
    on ce reci sta ima za rec (ja mu mogu i ne moram vjerovati) ili mi vrati gumicu ako ju je uzeo (prizna).

    Nadam se da razumijete sto sam htio reci..

  20. #80
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Rasprava, Izdvojeno iz: Tužna vest

    Satyr:
    Pa zar mislis da bi taj neko ako bi ga ja imenovao,rekao "Da ja sam drukao" ?
    Gluposti...kako da se dokaze da je taj kriv?

    Geni:
    To sto sam rekao za jajare i dalje stojim iza toga!
    Jer kad sa nekim mjenjas tarantule (a on insistira da mu kazes dal je zenka,vjerovatno zbog zarade il ko zna cega)
    a ti (u ovom slucaju ja) ne znas pa mu kazes da ne znas pol al da zbog toga dajes dve iste tarantule (po cijeni jedne) u zamjenu za jednu zenku H.maculatu.
    -Znaci ako hoces da das zenku maculate za dva cyanopubenscens-a kojima se ne zna pol ok. a ako ti se ne rizikuje da ne izrastu u muzijake onda se ne mijenjas jer neces da rizikujes....zar ne?.-
    Medjutim....posto ne mozes da se nadjes sa osobom (zbog kratkog vremena i posla) pa iskombinujes da to uradi mjesto tebe devojka.
    Znaci najprostije preuzimanje robe...ona da dve kutijice a uzme jednu...i to je to.
    I na kraju ti donese muzijaka i to bez jedne noge!
    Htjeo sam da ga pitam da mi vrati tarantule a ja njemu muzijaka maculate i da ga usput castim zbog korektne saradnje al se vise nije javljao.
    To se meni desilo prije jedno 3god...ne sjecam se tacno datuma!

    Luka94:
    Te skolske optuzbe sam davno prevazisao al ajd...objasnicu ti.
    Da neko tebi uzme tu gumicu,i sad ti meni,onako dok smo isli iz skole kroz pricu kazes da mislis da ti je Pera Peric uzeo gumicu al nemas dokaze,nisi ga vidio.
    Sto bi ja onda morao da vicem pred cijelim razredom da je Pera Peric Luki ukrao gumicu?
    Jedan je El Djapo

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •