Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 80 od 111

Tema: l.parahybana

  1. #61
    Ljubitelj egzotičnih životinja Mage'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    109

    Uobičajeno Re: l.parahybana

    Transport je bio ocajan....Ovi iz poste su mi je bukvalno bacili sa pola metara u ruke...sa sve kockom od treseta i lateralisima......Stavio sam ja nju u vecu gajbu,ali sam je ipak vratio u ovu manju...Neka malo naraste pa ce da je preselim u malo veci ...Moja je manja od tvoje gent. Moja je oko 2cm.

  2. #62
    Član vlada74ster'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Kacarevo
    Postova
    14

    Uobičajeno Odg: l.parahybana

    Ako nebude hteo da jede nemoj da ga silis pusti ga i probaj ponovo za 2,3 dana.

    Moja Lasidiora je odma jela cim je stigla nista joj nije smetalo.

  3. #63
    Ljubitelj egzotičnih životinja Mage'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    109

    Uobičajeno Re: l.parahybana

    Ova moja ni da pipne
    Dacu joj za dan dva...pa cu da vidim sta ce i kako...A mozda hoce i da se presvuce,posto na stomaku gore ima neku crnu mrlju,ne znam!

  4. #64
    Ljubitelj egzotičnih životinja Ager'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Nis
    Postova
    190

    Uobičajeno Odg: l.parahybana

    Moja ga cenim da je sada oko 3 - 3,5cm a pred presvlacenjem je. Nadam se da ce 4+ posle

  5. #65
    Član vlada74ster'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Kacarevo
    Postova
    14

    Uobičajeno Odg: l.parahybana

    ako se crnilo siri znaci da treba da se presvuce, svi znaci su da ces za par dana da imas veceg i novog pauka

  6. #66
    Ljubitelj egzotičnih životinja Ager'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Nis
    Postova
    190

    Uobičajeno Odg: l.parahybana

    Znam da ce presvlacenje uskoro ali me nervira ovo iscekivanje. Pocrneo je abdomen a ekstremiteti su mu posvetleli. Ne znam zbog cega. Plete dosta i samo cekam da se okrene na ledja. Mada se proslog puta presvukao bez okretanja na ledja.

  7. #67
    Ljubitelj egzotičnih životinja Mage'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    109

    Uobičajeno Re: l.parahybana

    a i l.parahybana plete mrezu kada treba da se presvuce ili?Posto se nesto ustetala ko luda

  8. #68
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: l.parahybana

    Moja do nekih 15cm uopste nije plela, i od onda svaki put, prvo posteljica pa posle nekoliko dana presvlacenje...
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  9. #69
    Ljubitelj egzotičnih životinja Mage'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    109

    Uobičajeno Re: l.parahybana

    Ljudi posle evo dve-tri nedelje koliko imam pauka ona je pojela 1 bubu do sada ....A uopste se nije presvukla ...cak stavise postala je nekako agresivna na svaki sum...Cim se priblizim kutijici ona odmah dotrci do ivice i ispruzi prednje noge i pokazuje ocnjake....Pre neki dan sam joj sredjivao terarijum i izrovarim ga celog cisto da vidim dali ima nesto u njemu i izvalim 4 ziva lateralisa kako su istraali iz treseta....bio sam ubedjen da ih je pojela..a samo sam je jednom video sam lateralisom u ustima...a dao sam joj 5 sve ukupno!...Svi kazu parahybana zderonja...ova moja nista...

  10. #70
    Član StefanBg'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    99

    Uobičajeno Odg: l.parahybana

    Mage, tarantulama bacas ISKLJUCIVO zivu hranu, nikako mrtvu, nikako iseckanu i ostalo.. Dakle samo zivu, nisam citao kolika ti je T ali ako je mala onda gledas i malog leteralisa (moj ti je savet da za pocetak dajes tenabrije) Leteralisa hvatas pincetom, kao i sve ostalo, nemoj da se #####avas sa rukama jer razne prljavstine ima na rukama, a i moze da ti baci iritirajuce dlacice ili slicno, a za tim nema potrebe... dakle nadji neku pincetu (najbolje medicinska koja je zakrivljena) a ako ne onda ova obicna za dlacice moze da posluzi samo malo veca... To ti je cela prica...

  11. #71
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dule'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Kacarevo
    Postova
    426

    Uobičajeno Odg: l.parahybana

    I gledaj da sto manje prckas po terarijumu,jer joj remetis mir.Ona po teru razvllaci tanke niti koje ti najcesce ne vidis,zbog obelezavanja teritorije i daljeg snalazenja u zuvotu i radu.Premestanjem stvari,ubacivanjem,vadjenjem,kopanjem,zatrpavanjem i u opste svakim cackanjem,je stresiras.

  12. #72
    Ljubitelj egzotičnih životinja Mage'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    109

    Uobičajeno Re: l.parahybana

    Tarantula je mala....oko 2 cm manje vise....Dajem joj male lateralise jer tenebrije ni nemam..a i cuo sam da hoce da napadaju tarantule,da umeju da ugrizu...Naravno da joj dajem zive lateralise...Za ove niti nisam ni znao..hvala na informaciji! Terarijum otvaram samo kada ga orosavam i dajem joj da jede....

  13. #73
    Ljubitelj egzotičnih životinja ACO87'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Cacak
    Postova
    308

    Uobičajeno Odg: l.parahybana

    Citat Prvobitno napisao loshme10 Pogledaj post
    Moja do nekih 15cm uopste nije plela, i od onda svaki put, prvo posteljica pa posle nekoliko dana presvlacenje...
    moj muzjak LP ima nekih 10 cm i vec plete....Ne znam od cega zavisi

  14. #74
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: l.parahybana

    Zavisi od toga kako joj se cefne!
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  15. #75
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: l.parahybana

    Citat Prvobitno napisao Mage Pogledaj post
    ...Pre neki dan sam joj sredjivao terarijum...
    Opet si joj sređivao teraijum? Pa nije prošlo ni dve nedelje, zašto si to radio? Ostavi je malo čoveče, ili nabavi neku mačku.

    Citat Prvobitno napisao StefanBg Pogledaj post
    Mage, tarantulama bacas ISKLJUCIVO zivu hranu, nikako mrtvu, nikako iseckanu i ostalo...
    Zašto "isključivo" živu? Ja često mališanima dajem mrtvu (ili polumrtvu ako tako nešto postoji).
    There's no place like 127.0.0.1

  16. #76
    Ljubitelj egzotičnih životinja Mage'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    109

    Uobičajeno Re: l.parahybana

    Kako mislis opet?Od kada sam je prebacio u onu kutijicu nisam je ni mrdnuo odatle

  17. #77
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: l.parahybana

    A kada je bilo to prebacivanje?
    There's no place like 127.0.0.1

  18. #78
    Član vlada74ster'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Kacarevo
    Postova
    14

    Uobičajeno Odg: l.parahybana

    ovo me je bas zacudilo (da neotvaram novi post samo se nadovezujem na ovaj posto i ja imam L.P)
    Kad god joj bacim Lateralisa bilo da pravim 1 dan pauze ili 2 dana moja Lasidora ga prozdere cak ga i
    juri po terarijumu. Danas sam joj ubacio Dubiju i to jednu od 3,5 do 4 cm cisto da vidim kako ce da reaguje na
    novu hranu i na vecu bubu. Zacudo krenula je prema dubiji i stala je iznad nje i nije je dirala. dubija se malo ukopala
    i mirovala sa lasidorom, rekoh ajde da malo mrdnem dubiju da je lasdora oseti tada se desilo ono sto mi je cudno. lasidora
    kako da se plasila dubije krene na nju iznenadnim napadom i odma se povuce podigne prednje noge kao da se brani od dubije
    i tako 2 puta, morao sam da izvadim dubiju napolje, jer nisam zeleo da stresiram moju lasidoru. Nevidim da je pred preslvlacenjem
    jer je prilicno aktivna i uvek pojede Lateralisa ali ovo sa dubijom je je iznenadilo.

  19. #79
    Ljubitelj egzotičnih životinja Cold_Beer'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    475

    Uobičajeno Odg: l.parahybana

    Citat Prvobitno napisao vlada74ster Pogledaj post
    ovo me je bas zacudilo (da neotvaram novi post samo se nadovezujem na ovaj posto i ja imam L.P)
    Kad god joj bacim Lateralisa bilo da pravim 1 dan pauze ili 2 dana moja Lasidora ga prozdere cak ga i
    juri po terarijumu. Danas sam joj ubacio Dubiju i to jednu od 3,5 do 4 cm cisto da vidim kako ce da reaguje na
    novu hranu i na vecu bubu. Zacudo krenula je prema dubiji i stala je iznad nje i nije je dirala. dubija se malo ukopala
    i mirovala sa lasidorom, rekoh ajde da malo mrdnem dubiju da je lasdora oseti tada se desilo ono sto mi je cudno. lasidora
    kako da se plasila dubije krene na nju iznenadnim napadom i odma se povuce podigne prednje noge kao da se brani od dubije
    i tako 2 puta, morao sam da izvadim dubiju napolje, jer nisam zeleo da stresiram moju lasidoru. Nevidim da je pred preslvlacenjem
    jer je prilicno aktivna i uvek pojede Lateralisa ali ovo sa dubijom je je iznenadilo.
    Pokusaj da malo pincetom umrtvis dubiu i da je ostavis parahybani,moja lasiodora je tako pojela stotinu odraslih dubia,uglavnom muzjaka.

  20. #80
    Ljubitelj egzotičnih životinja Mage'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    109

    Uobičajeno Re: Odg: l.parahybana

    Citat Prvobitno napisao marko Pogledaj post
    A kada je bilo to prebacivanje?
    Pa ima tome vec 2 nedelje...ako ne i vise!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •