Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 21

Tema: Pozz svima

  1. #1
    Novajlija ljubisa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    8

    Lightbulb Pozz svima

    Pozdrav svima planiram da nabavih hrcka, imam akvarjum-znam da nije bas za hrcka al to imam, kako urediti za njegov boravak u tom akvarjumu debljina stakla 6mm imam piljevinu nije problem zanima me koliko kosta pojilica tocak i za hranu posudica-sta vec, Inace bavim se i akvaristikom oko 2 godine veliki obozavalac zivotinja imam 16 godina toliko od mene za sad.
    E da i nasao sam hrcka kosta 400 din mislim da je to solidna cena zanima me vase misljenje?

  2. #2
    Novajlija ljubisa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    8

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    Jel oce neko da odgovori na ovu temu jel se neku razume u hrcka?

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja Stiv'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    133

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    Ovde se glodari uglavnom koriste kao hrana ali ajde... Imas viise vrsta hrckova, tako da moras da znas da su neki teritorijalni.Za jednog je potereban terarijum 25*35*30 (dsv) cisto da bi ti stala sva dekoracija i igracke, mada moze i veci. Pojilica kosta oko 200din kao i tocak mada imas razlicitih vrsta pa tako i cena varira. Pogledaj ovde u ponudi, Masa ima nekoliko vrsta hrckova pa mozes njemu da se obratis...

  4. #4
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja NecrovoX'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    549

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    Kod točkova bi bilo dobro da obratiš pažnju da ne bude preveliki razmak između rešetki, jer može da mu propadne noga dok trči i polomi je, Takvi su obično jeftiniji točkovi.




  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja Reptile Whisperer'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    Lokacija
    Sombor
    Postova
    193

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    U akvarijumu je skroz ok . Ako je bas hrcak (posto ljudi cesto mesaju zamorce i leminge sa hrckovima) onda mislim da je 400 din dosta skupo za hrcka (ja prodajem po 100din) . Mada ja bi ti preporucio leminga , posto su hrckovi dosta agresivniji od leminga , na primer , mene su hrckovi ugrizli mnogo puta , a leming nijednom . Nije mu potrebna posudica za hranu , sto se mene tice . Ako mu dajes sargarepu ,jabuku , trave to mozes da stavis na piljevinu , al opet ako mu dajes zitarice bolje je u posudicu.Ali posto ih ja imam mnogo , brze mi je da im stavim zitarice na piljevinu nego da gadjam u posudu.Poilica za vodu ti ne treba jer vodu dobijaju iz sargarepe ,jabuke . Vazno je da im svaki dan dajes neko povrce . U Beogradu mislim da u zorbalu ima koturi tj tockovi po ceni oko 200-300 din . Nadam se da sam ti nesto pomogao

  6. #6
    Član
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    61

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    Citat Prvobitno napisao Reptile Whisperer Pogledaj post
    U akvarijumu je skroz ok . Ako je bas hrcak (posto ljudi cesto mesaju zamorce i leminge sa hrckovima) onda mislim da je 400 din dosta skupo za hrcka (ja prodajem po 100din) . Mada ja bi ti preporucio leminga , posto su hrckovi dosta agresivniji od leminga , na primer , mene su hrckovi ugrizli mnogo puta , a leming nijednom . Nije mu potrebna posudica za hranu , sto se mene tice . Ako mu dajes sargarepu ,jabuku , trave to mozes da stavis na piljevinu , al opet ako mu dajes zitarice bolje je u posudicu.Ali posto ih ja imam mnogo , brze mi je da im stavim zitarice na piljevinu nego da gadjam u posudu.Poilica za vodu ti ne treba jer vodu dobijaju iz sargarepe ,jabuke . Vazno je da im svaki dan dajes neko povrce . U Beogradu mislim da u zorbalu ima koturi tj tockovi po ceni oko 200-300 din . Nadam se da sam ti nesto pomogao
    Slazem se u potpunosti,iskreno nikad nsiam imao leminga ali znam da su dosta zahvalni ljubimci i nisu agresivni,mada ponekad mogu biti(zavisi od jedinke)

    Bolje je da mu kupis kavez po meni,i dosta su jeftini kod mene se mogu naci za 200 dinara u najblizem pet shopu , trebace im svakodnevno voce i povrce sto kaze Whisperer!

    okej je da mu stavis i pojilicu (ali ne mora) posto vodu uzimaju iz hrane,samo moras dobro da je operes pre nego sto im dajes bilo sta!

    Mozes ih drzati u paru nece se svadjati , znaci ako hoces leminga i ako mozes da ga nabavis za 300 dinara da kazem obezbedi jos negde 700 za kavez i sve ostalo pozz

  7. #7
    Član
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    79

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    Citat Prvobitno napisao Andrej123 Pogledaj post
    ...Mozes ih drzati u paru nece se svadjati...
    Ali obavezno dve zenke!

  8. #8
    Novajlija ljubisa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    8

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    Oh hvala ljudi u subotu dolazi mali hrcak i neka slicka

  9. #9
    Član
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    61

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    E super,obavezno neka budu slike

  10. #10
    Novajlija ljubisa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    8

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    Evo fotki samo hrcak dolazi.




    A evo kucica sto sam pravio




    Tliko za danas sutra nove fotke.

  11. #11
    Novajlija ljubisa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    8

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    Evo kupio sam hrcka muzjak je zove se spasoje a evo i konacna dekoracija
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Evo to je to

  12. #12
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    Lepo si sredio Ubaci mu samo i parce nekog tvrdjeg drveta da moze da ostri zube.

  13. #13
    Član
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    79

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    Ostri ce on zube na kucici

  14. #14
    Novajlija ljubisa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    8

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    Ok hocu evo uzeo piljevinu i svu sterao u kucicu i uzeo odneo malo parce jabuke u kucicu i neke zitarice pa sam dodao jos piljevine da rasporedim, e sad on me se plasi nzm ovo mi je prvi hrcak kako postupati sa njim da me zavoli?

  15. #15
    Član
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    79

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    Normalno je da te se malo boji, za pripitomljavanje ti je najbolje da pokusavas da mu dajes hranu iz ruke. Vremenom ce se naveci na tvoj miris.

  16. #16
    Ljubitelj egzotičnih životinja Reptile Whisperer'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    Lokacija
    Sombor
    Postova
    193

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    Odlicno si ga smestio

  17. #17
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    U ruke ga uzimaj tako sto ih podvuces ispod njega jer ga hvatanje odozgo plasi.

  18. #18
    Novajlija ljubisa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    8

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    Kupio sam pojilicu kad i hrcka sad naznam dal on uzima vodu posto nisam video da uzima? da mu dam u necemu drugom sta da radim?

  19. #19
    Ljubitelj egzotičnih životinja Reptile Whisperer'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2011
    Lokacija
    Sombor
    Postova
    193

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    Kao sto rekoh , ne treba im voda . Vazno je da mu svaki dan dajes sveze povrce ili jabuke jer on iz njih dobija dovoljnu kolicinu tecnosti .

  20. #20
    Član
    Datum registracije
    May 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    61

    Uobičajeno Odg: Pozz svima

    Ne boj se za vodu , ko sto kaze Whisperer uzima iz povrca koje mu dajes a ponekad ce samo malo liznuti pojilicu tako da ces tesko videti da se bilo sta promenilo

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •