Prikaz rezultata 1 do 14 od 14

Tema: evo jednog ne bash lepog prizora-moje cenipede kako jede pacova:s

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja chalabin32'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    172

    Uobičajeno evo jednog ne bash lepog prizora-moje cenipede kako jede pacova:s



    inace ne kapiram kako ga nije ubio toxin centipede koji je dosta jak...a dao sam joj pacova jel ih imam visak,a morao je da bude ziv jel ne jede mrtav plen...
    Poslednji izmenio chalabin32; 30.06.12. u 23:38.

  2. #2
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: evo jednog ne bash lepog prizora-moje cenipede kako jede pacova:s

    Auu, ovo je bas horor! Verovatno otrov nije bas toliko jak da odmah ubije nego samo instant paralise a poznato je da stonoge ne cekaju da plen ugine vec odmah navale. Koja vrsta skolopendre je ovo?

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja chalabin32'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    172

    Uobičajeno Odg: evo jednog ne bash lepog prizora-moje cenipede kako jede pacova:s

    Scolopendra subspinipes iliti vijetnamska senipeda...


  4. #4
    Član
    Datum registracije
    Aug 2012
    Lokacija
    Bg
    Postova
    44

    Uobičajeno Odg: evo jednog ne bash lepog prizora-moje cenipede kako jede pacova:s

    ovo je nesto naj.... jezovitije sto sam ikada video

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja Satyr'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    215

    Uobičajeno Odg: evo jednog ne bash lepog prizora-moje cenipede kako jede pacova:s

    obrisan snimak

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja Muffy'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2010
    Lokacija
    Gm
    Postova
    385

    Uobičajeno Odg: evo jednog ne bash lepog prizora-moje cenipede kako jede pacova:s

    To nam govori koliko je lep prizor bio...
    If there's just fuzz where your hamster was
    It's probably because of tarantulas

  7. #7
    Ljubitelj egzotičnih životinja chalabin32'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    172

    Uobičajeno Odg: evo jednog ne bash lepog prizora-moje cenipede kako jede pacova:s

    obrisashe mi ovi sa jutjubeta snimak evo novi,mada ne znam ni koliko je pametno,osim sto mozda odvarati neke buduce vlasnike centipeda da ne rade ovako nesto!


    http://s175.photobucket.com/albums/w135/planetdust32/?action=view&current=DSCN2780.mp4
    Poslednji izmenio chalabin32; 11.08.12. u 04:38.

  8. #8
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: evo jednog ne bash lepog prizora-moje cenipede kako jede pacova:s

    Ja ne znam kako drugi ali ja tu ne vidim ruzan prizor... To je sve prirodno... Kako ste videli na klipu tako se desava i u prirodi . Mogu samo da kazem da je ipak po nekom mom misljenu bolje i zahvalnije hraniti ih iskljucivo insektima.
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  9. #9
    Ljubitelj egzotičnih životinja Muffy'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2010
    Lokacija
    Gm
    Postova
    385

    Uobičajeno Odg: evo jednog ne bash lepog prizora-moje cenipede kako jede pacova:s

    Joj brate, jeste gadan prizor...ne zato sto ona jede misa vec zato sto se vidi koliko se mis jadan pati...
    If there's just fuzz where your hamster was
    It's probably because of tarantulas

  10. #10
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja DigiNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    733

    Uobičajeno Odg: evo jednog ne bash lepog prizora-moje cenipede kako jede pacova:s

    Citat Prvobitno napisao Muffy Pogledaj post
    Joj brate, jeste gadan prizor...ne zato sto ona jede misa vec zato sto se vidi koliko se mis jadan pati...
    Ti misevi se kote da bi bili hrana,koga briga sto pati ?
    Kud koji mili moji!
    josifpancic.com

  11. #11
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: evo jednog ne bash lepog prizora-moje cenipede kako jede pacova:s

    Bas ne profesionalno od strane youtuba da brisu snimak.... Ti misevi/pacovi su stetocine ljudi ih truju cime stignu isto se pate umirajuci na razne nacine, bolje je da se pati u ciklusu ishrane.
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  12. #12
    Član
    Datum registracije
    Aug 2012
    Lokacija
    Bg
    Postova
    44

    Uobičajeno Odg: evo jednog ne bash lepog prizora-moje cenipede kako jede pacova:s

    mislim da je akcenat na idustriji proizvodnje ovakvih zivotinjica, pa i na industrijskom ubijanju, ko i krava itd.. sa sto manje mucenja... meni je jezivo sto se vidi kako se mish muci i grci najstrasnije

  13. #13
    Ljubitelj egzotičnih životinja Nikhanter'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2013
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    113

    Uobičajeno Odg: evo jednog ne bash lepog prizora-moje cenipede kako jede pacova:s

    Zaista brutalno ali i prirodno. Cesti su ovakvi prizori u prirodi samo mi to retko gledamo.

  14. #14
    Član ghost'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    17

    Uobičajeno Odg: evo jednog ne bash lepog prizora-moje cenipede kako jede pacova:s

    Citat Prvobitno napisao Nikhanter Pogledaj post
    Zaista brutalno ali i prirodno. Cesti su ovakvi prizori u prirodi samo mi to retko gledamo.
    Pa bas to....to je kao kada ljudi gledaju emisije o zivotinjama,kada lav ulovi zebru,pa kazu jaoooo jadna zebra...meni je vise zao lava koga neko ubije i okaci njegovu glavu na zid

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •