Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 60 od 71

Tema: Pocetnik :)

  1. #41

    Uobičajeno Odg: Pocetnik :)

    Ce vidimo...bez muke nema nauke cek da ga donesem sutra kuci, pa kad krenem da zapitkujem salu na stranu divni ste svi hvala vam na odgovorima

  2. #42
    Ljubitelj egzotičnih životinja Boogi'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Crvenka
    Postova
    218

    Uobičajeno Odg: Pocetnik :)

    Tu smo da pomognemo javi sutra kad ga pokupis i podeli neku fotku pauka sa nama

  3. #43
    Ljubitelj egzotičnih životinja Volfgang'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    145

    Uobičajeno Odg: Pocetnik :)

    Najbolje ti je da uzmes kutijicu za urin. Tu je drzi jedno presvlacenje, a posle kupi neku vecu . Izbusis iglom dosta rupica na poklopcu, u kutijicu ubacis neku grancicu i treset i to je to Tarantula ce biti happy,a i ti sa njom takodje

  4. #44
    Ljubitelj egzotičnih životinja ACO87'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Cacak
    Postova
    308

    Uobičajeno Odg: Pocetnik :)

    Citat Prvobitno napisao Nevena Mlevena Pogledaj post
    Shvatam ACO nisam plava :P
    Nisam hteo da vredjam

  5. #45
    Ljubitelj egzotičnih životinja filipj97'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Cacak
    Postova
    439

    Uobičajeno Odg: Pocetnik :)

    Sve preporuke za versicolor. Imam je od 1. presvlacenja. Drzim je na skoro pola vlaznog treseta u plasticnoj tegli sa gornjom i bocnom ventilacijom, dosta plete, ne ukopava se. Ako je do boje, versi je odlicna. Moja preporuka je da uzmes T koju hoces i uz nju A.geniculatu, jer se sa njom niko ne pokaje

  6. #46
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Pocetnik :)

    Za versi obavezno napravi dijagonalnu ventilaciju, nemoj samo rupice na poklopcu.
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  7. #47

    Uobičajeno Odg: Pocetnik :)

    Drugari, malo se oduzilo, ali sutra stize malac Kimo dolazi do BG-a i donosi mi A.versicolor jeeeee dobijate slike cim stigne

  8. #48

  9. #49
    Ljubitelj egzotičnih životinja ACO87'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Cacak
    Postova
    308

    Uobičajeno Odg: Re: Pocetnik :)

    prelep je, nek je ziv i zdrav

  10. #50

    Uobičajeno Re: Pocetnik :)

    fala

  11. #51
    Ljubitelj egzotičnih životinja Boogi'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Crvenka
    Postova
    218

    Uobičajeno Odg: Pocetnik :)

    A jes da je tako lep? Predobar je,svaka cast na izboru....moram ga i ja uzeti

  12. #52

    Uobičajeno Re: Pocetnik :)

    Jeste, malo pre ga slikala imam profi aparat pa su slike lepe jer je on lep jel da da je lep

  13. #53
    Ljubitelj egzotičnih životinja Jazzman'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    120

    Uobičajeno Odg: Pocetnik :)

    Lep je, cestitam!I da bude zenka!

  14. #54

    Uobičajeno Re: Pocetnik :)


  15. #55

    Uobičajeno Re: Pocetnik :)

    Ljudi, danas sam mu dala buba svabu i lepo se naruckao koliko cesto da mu dajem i koje velicine, ova je bila recimo 5mm? A prosli smo i upoznavanje setao se po rukama

  16. #56
    Ljubitelj egzotičnih životinja Boogi'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Crvenka
    Postova
    218

    Uobičajeno Odg: Pocetnik :)

    Pa najbolje ti je da mu dajes da jede svaka 3-4 dana dok je mali,mada svako to radi drugacije,zavisi ako hoce da jede, neko daje i svaki dan a neko i na svakih 5 do 7 dana,zavisi od tarantule...bube nek ti ne budu vece od njega, koliko je velik?

  17. #57

    Uobičajeno Re: Pocetnik :)

    Pa oko dva santimetara je mozda malo veci bube mi je dao Kimo, nisu vece od njega mada ima kapitalaca danas je pojeo bas malu brzinom svetlosti je scepao a sta ako mu ubacim bubu i on nece da jede, jer buba da ostane u posudici ili da je vadim?

  18. #58
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja DigiNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    733

    Uobičajeno Odg: Re: Pocetnik :)

    Citat Prvobitno napisao Nevena Mlevena Pogledaj post
    Pa oko dva santimetara je mozda malo veci bube mi je dao Kimo, nisu vece od njega mada ima kapitalaca danas je pojeo bas malu brzinom svetlosti je scepao a sta ako mu ubacim bubu i on nece da jede, jer buba da ostane u posudici ili da je vadim?
    Nekad nece odma da scape bubasvabu,ostavi je pa ako je ne pojede kroz 3 sata izvadi je
    Kud koji mili moji!
    josifpancic.com

  19. #59

    Uobičajeno Odg: Pocetnik :)

    Hvala na pomoći

  20. #60

    Uobičajeno Odg: Pocetnik :)

    Ovaj malom dajem bubu na svakih dva dana i ne odbija, jede, imam osecaj kad bi mu davala svaki dan da bi jeo. Pre neki dan se desilo da je jedna buba zapala dole ispod treseta i nije 4 sata htela da izadje do mreze, i njega sam izvadila iz kutijice da probam da nadjem bubu da izvadim medjutim bezuspesno, a on se bio uzvrteo jer je bila ispod njega, a nije mogao da je dohvati, ne znam sta se sa njom desilo, znam samo da je nema, a nisam videla da je pojeo, pa sam mu isto vece ubacila malo vecu i nju je smazao odma....sad ne znam jel ok da ga hranim ovoliko posto ne odbija ?PRASAC

    I jos jedno pitanje, kod mene je od subote, danas je petak, u kuci je oko 23 stepena imam mali termometar u terarijumu gde mu stoji kutijica, na koliko da mu vlazim treset, deluje jos mokro ali ne kao kad sma ga uzela?

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •