Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: mala pomoc

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Sep 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    6

    Talking mala pomoc

    Pozdrav

    Nov sam u svemu ovome pa me interesuju neke stvari, juce sam uhvatio dve kraljice L.niger i interesuje me posto ovde vidim vase formicarium svi pravite od gipsa jel moze da se napravi od stiropora jer mi jednostavno za iseci jel bi pojeli mravi to?

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja vladimir'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2011
    Lokacija
    APATIN
    Postova
    120

    Uobičajeno Odg: mala pomoc

    ja mislim da bi

  3. #3
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: mala pomoc

    Ne seces gips, kalupis ga, lakse je nego rezbariti stiropor. Uzmi parce stakla stavi ga u neku posudu, na to parce stakla pravis negativ izgleda, odnosno uzmes plastelin ili napravi od brasna i vode testo i postavi na staklo u izgledu koji hoces da bude sve to preli giposm. Sacekaj par minuta da se stvrdne gips, izvadis sve iz posude, izvuci nekako staklo ukloni testo vrati staklo... xD kako zivopisno, imaju i klipovi po youtube mrsko mi trazim...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  4. #4
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja DigiNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    733

    Uobičajeno Odg: mala pomoc

    Ne mora gips,moze siporeks pa rezbaris,mozes i od gipsa,od stiropora nikako,jer ne mozes da vlazis a da se ne raspadne posle nekog vremena,nije resenje stiropor
    Kud koji mili moji!
    josifpancic.com

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •