Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 31 od 31

Tema: Koja je po vama najlepša vrsta tarantule? (izdvojeno iz: n. chromatusa)

  1. #21
    Član
    Datum registracije
    Jan 2013
    Lokacija
    loznica
    Postova
    37

    Uobičajeno Odg: Koja je po vama najlepša vrsta tarantule? (izdvojeno iz: n. chromatusa)

    koja temperatura treba da bude za uslove lasidore

  2. #22
    Ljubitelj egzotičnih životinja smajo122'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Sanski Most
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: Koja je po vama najlepša vrsta tarantule? (izdvojeno iz: n. chromatusa)

    normalna temperatura je od 20 do 30 stepeni, ali naravno moze ici i nize,to joj nebi ugrozilo zivot
    samo sto je manja temperetura ona ce biti manje aktivna,vodi racu na da u terariju nepada vise ispod 17

  3. #23
    Član
    Datum registracije
    Jan 2013
    Lokacija
    loznica
    Postova
    37

    Uobičajeno Odg: Koja je po vama najlepša vrsta tarantule? (izdvojeno iz: n. chromatusa)

    ok.mene brine ako temperatura bude preko 30c
    jel nebi skodilo da ubacim osvetljenje u terarijumu i neku granu da se penje

  4. #24
    Ljubitelj egzotičnih životinja smajo122'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Sanski Most
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: Koja je po vama najlepša vrsta tarantule? (izdvojeno iz: n. chromatusa)

    grane bolje ne ubacivaj jer je L.parahaybana ogromna T i kada pane s grane lako bi se mogla ozljediti i nedaj boze umrijeti,a za osvijetljenje ne znam i ja hocu da pitam ali imam problema sa comp pa nemogu staviti sliku od lampe
    i obavezno joj stavi skloniste,jer ce tako izbjegavati stres
    Poslednji izmenio smajo122; 17.01.13. u 18:25.

  5. #25
    Član
    Datum registracije
    Jan 2013
    Lokacija
    loznica
    Postova
    37

    Uobičajeno Odg: Koja je po vama najlepša vrsta tarantule? (izdvojeno iz: n. chromatusa)

    ok ali moram joj napraviti veci terarijum ovaj je mali za nju.
    a nisam dobio odgovor jel ima kakvih posledica ako temperatura predje 30c

  6. #26
    Ljubitelj egzotičnih životinja smajo122'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Sanski Most
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: Koja je po vama najlepša vrsta tarantule? (izdvojeno iz: n. chromatusa)

    pa trebalo bi biti,najbolje da ti nije u blizini lamaba,bar dok ne napravis veci terarijum kad napravis veci,stavi joj na jednu stranu skoloniste,i oko njega prskaj treset a u cosak stavi lampu,ako bude kod lampe znaci da joj pase,ako se bude skrila u kucicu smakni,ili pitaj iskusnije clanove foruma

  7. #27
    Član Toster'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Cakovec
    Postova
    67

    Uobičajeno Odg: Koja je po vama najlepša vrsta tarantule? (izdvojeno iz: n. chromatusa)

    Kupi LED traku, to imas u bojama, i zalijepi je iznad terarija, ili mozes cak i unutra jer ne proizvodi toplinu

  8. #28
    Član
    Datum registracije
    Jan 2013
    Lokacija
    loznica
    Postova
    37

    Uobičajeno Odg: Koja je po vama najlepša vrsta tarantule? (izdvojeno iz: n. chromatusa)

    led traka/sto danju kupi svetlost a nocu sija,bez pomoci el energije

  9. #29
    Član Toster'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Cakovec
    Postova
    67

    Uobičajeno Odg: Koja je po vama najlepša vrsta tarantule? (izdvojeno iz: n. chromatusa)

    Ove kakve sam ja vidio su na struju, ali jako malo trosi, 12V ili 24V ako se ne varam

  10. #30
    Novajlija exer92'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2013
    Lokacija
    Kacarevo
    Postova
    7

    Uobičajeno Odg: Koja je po vama najlepša vrsta tarantule? (izdvojeno iz: n. chromatusa)

    Kad smo vec kod parahybane, ove 4 koje sam kupio u akvarijumu koj je oblozen stiroporom, nalaze se u onim malim kutijicama jer su i one male, 2 presvlacenja otprilike, ova najmanja se mozda samo jednom presvukla. Tri su jele a ova cetvrta nije od kad sam je uzeo. Elem, nalaze se u tom akvarijumu a jedno 10cm od njih je lampa sa nekom malom sijalicom i odrzavam temperaturu konstantno 26-28 stepeni. Probusio sam kutijice gore i sa strane radi ventilacije i ova najmanja mi pobeze. Sreca pa nije odmakla daleko, prebacio sam je u drugu kutijicu. Navlazio zemlju/treset. Rasturio sam onaj sat sto pokazuje vreme datum, vreme i temperaturu i to uklopio na razdaljinu na kojoj se nalaze kutijice sa njima. Koliko je to pametno? Temperatura u sobi mi je preko dana oko 23 a nocu oko 20. Nije da se plasim da im ne bude hladno nego hocu da brze napreduju.

  11. #31
    Član Toster'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Cakovec
    Postova
    67

    Uobičajeno Odg: Koja je po vama najlepša vrsta tarantule? (izdvojeno iz: n. chromatusa)

    S visom temperaturom brze ce napredovati, ali ce i krace zivjeti.
    Nece im biti hladno ako je nocu 20 kao sto kazes, parahybana svejedno brzo raste

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •