Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 32 od 32

Tema: hitnoooo

  1. #21
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: hitnoooo

    Prskane buba-švabe nisu dobro rešenje za hranjenje tarantule. Kao ni crvi za pecanje. Da to može tako, niko ne bi kupovao hranu preko foruma, ni gajio, nego bi kupovao crve za pecanje, koji su najjeftiniji. Ali to niko ne koristi za hranjenje životinja, jer ne valja.

  2. #22
    Ljubitelj egzotičnih životinja smajo122'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Sanski Most
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: hitnoooo

    znam ja sad,ali nisam znao prije pola godine,zato sam sad sve zeznuo,pokusat cu lijepo zamoliti ako nebute htjela sakrivat cu

  3. #23
    Član Adrenalin'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Tuzla
    Postova
    22

    Uobičajeno Odg: hitnoooo

    Pa da si uzeo tenebrije, fobase, dubie, latere, ne bi ti se takvo sta desilo i ne bi imao problema. Cuj crve za pecanje. Ko ti je to rekao ? Javi se Dusku - pticaru, on uvijek ima neke hrane a i blizu ti je. Ovu pricu sa pekarom zaboravi.
    Don't tell people how to do things. Tell them what to do and let them surprise you with their results.

  4. #24
    Ljubitelj egzotičnih životinja filipj97'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Cacak
    Postova
    439

    Uobičajeno Odg: hitnoooo

    Tenebrije su mu ubedljivo najbolje ako je tarantula manja, a ako je veca, dubije. Lateri su i malo brzi tako da moze da mu se desi i da pobegne neki da ne rizikuje.

  5. #25
    Član Adrenalin'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Tuzla
    Postova
    22

    Uobičajeno Odg: hitnoooo

    Citat Prvobitno napisao filipj97 Pogledaj post
    Tenebrije su mu ubedljivo najbolje ako je tarantula manja, a ako je veca, dubije. Lateri su i malo brzi tako da moze da mu se desi i da pobegne neki da ne rizikuje.
    Pa da, a sta bi tek bilo sa zoharima iz pekare ako bi ih kojim slucajem mogao uzeti ( sto cisto sumnjam ), oni su jos gori ako je Blatta germanica u pitanju Nek uzme tenebrije ili dubie.
    Don't tell people how to do things. Tell them what to do and let them surprise you with their results.

  6. #26
    Ljubitelj egzotičnih životinja smajo122'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Sanski Most
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: hitnoooo

    taj covjek sto mi je rekao malo je cudan,msm od njega sam kupio T i sve to,ali je stvarno nekako izgbljen,naljutio se sto sam vam pokazao slike i tako to,a za hranu sam rijesio sa sestrom,ona ce popricati sa mamom da uzmem nesto sto joj se nece useliti u kucu hahah mislim da cu uzeti neke crve msm da se zovu supercrvi ili tako nesto a uzet cu ih od pticara i jesu li to neke lavrve od koje zivotinje?da mi opet nebi bilo prob.

  7. #27
    Član Adrenalin'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Tuzla
    Postova
    22

    Uobičajeno Odg: hitnoooo

    Super crvi ili fobasi, imas ovdje na forumu sve fino objasnjeno: http://www.teraristika.org/forum/sho...oophobas-morio . Imas na forumu bas sve, samo trebas fino procitat
    Don't tell people how to do things. Tell them what to do and let them surprise you with their results.

  8. #28
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: hitnoooo

    Prvo se nauči što više o životinji, pa se onda uzima životinja. A ne obrnuto. Ti si u ovo ušao očigledno bez ikakvog predznanja, bar kad je u pitanju hranjenje životinje. Ovo je razlog zbog kog sam ja uvek protiv prodaje životinja deci. Kolika god da je želja da se nešto čuva, najbolje je sačekati koju godinu da se nešto nauči, stvore uslovi i osećaj odgovornosti, koji većina dece nemaju. Neće tarantule nigde pobeći, ovako samo ispaštaju životinje.

  9. #29
    Ljubitelj egzotičnih životinja smajo122'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Sanski Most
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: hitnoooo

    @nenad ja sam mislio da treba uciti o njima a ne kako se hrane,ja prije nego sato sam je kupio procitao sam sve sto se moze o njima ali nekad nisam citao o hranjenju jer sam mislio da je to najmanji problem,da sam se prije uclanio u forum sad nebi bilo problema :/

    @adrenalin hvala, a kad cu ja moci poceti hraniti T kad ih kupim i moguli oni hodati po plastici kad se izlegu,msm mogu li mi pobjeci

  10. #30
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: hitnoooo

    Pročitao si sve o njima, a nisi čitao o hranjenju? Pa recimo da je hranjenje jedna od najvažnijih stavki kod čuvanja svake životinje. Ali, ajd sad, šta je tu je, gledaj to da rešiš. Supercrvi ne mogu da hodaju po vertikalnim površinama, tako da ti neće pobeći.

  11. #31
    Član Adrenalin'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Tuzla
    Postova
    22

    Uobičajeno Odg: hitnoooo

    Ne mogu se penjati, ako mislis na to, ali zato mogu izgrist plastiku ako slucajno ima vec neka naceta rupa. Zato ti je bolje stavit vise mekinja i rjesen problem. Uglavnom s njima neces imat problema kao recimo s muhama sto si imao. Nenad ti je fino rekao, trebao si vise procitati prije nabavke zivotinje, pogotovo o ishrani, tako mislim da i dan danas nije kasno da nastavis citat, imas sve objasnjeno u drugim temama. Da li ti mogu pobjec, to ti niko garantovat ne moze, hoces li ti slucajno prevrnut posudu ili sta vec.
    Don't tell people how to do things. Tell them what to do and let them surprise you with their results.

  12. #32
    Ljubitelj egzotičnih životinja smajo122'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Sanski Most
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: hitnoooo

    hvala na svemu

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •