Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: pauk na ruci

  1. #1

    Uobičajeno pauk na ruci

    zanima me kojih par vrsta tarantula mogu slobodno da šetaju čoveku po šaci.Hvala

  2. #2
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: pauk na ruci

    Sve tarantule mogu slobodno da šetaju po šaci. Sve tarantule mogu i da ujedu dok setaju po šaci .
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  3. #3

    Uobičajeno Odg: pauk na ruci

    hahahahahhahaha..svaka ti čast brate,nasmeja me u ove jutarnje sate..a ozbiljno pitam,jer imam G.Pulchripes-a,pipkam ga pomalo,al mi bas frka na ga stavim na ruku,a cuo sam da on nije opasan,da je miroljubivog temperamenta

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja filipj97'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Cacak
    Postova
    439

    Uobičajeno Odg: pauk na ruci

    Ja ipak mislim da su šanse da te ujede minimalne, ako ti se već popne na ruku, frka je dok ga uzimaš. Takav utisak sam stekao sa mojima. Cyaneo, geniculata, chromatus, parahybana. Kad se popnu na ruku tad su mirne, samo je pitanje kako ih uzeti. Ja otvorim poklopac i guram ih nečim da krenu da izlaze, a tu postavim šaku i tako mi se popnu.

  5. #5

    Uobičajeno Odg: pauk na ruci

    au brate,jes da je ovaj moj g pulchripes mali,nekih 6 cm.ali od juce sam poceo da se bavim paucima,pa mi malo frka..nije on toliko toksican za coveka,ali opet nije svejedno,ne znam valjda cu skupiti hrabrosti da ga uzmem,mada i kazu da je dosta miroljubiv,pa eto.. videcemo

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja filipj97'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Cacak
    Postova
    439

    Uobičajeno Odg: pauk na ruci

    Bila mirna vrsta ili ne, zavisi i od trenutka, jer kod tarantula nemaš pravila oko uzimanja u ruku. Uvek je rizik kod svih tarantula, negde veći negde manji.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •