Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 40 od 62

Tema: Prevara iz oglasa

  1. #21
    Član
    Datum registracije
    Feb 2013
    Lokacija
    Trstenik
    Postova
    12

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa

    sad citam i ne mogu da poverujem da se ovako nesto desava....

  2. #22
    Ljubitelj egzotičnih životinja legenda'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    svilajnac
    Postova
    223

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa

    Odustao sam necu da prijavim policiji jel bi ja najebao :P videcu nekad kad dodjem u bg da resim problem sa njim
    Sve dok imamo uspomene,ostaje nam proslost,sve dok imamo nadu ceka nas buducnost

  3. #23
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    obrenovac
    Postova
    122

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa

    pa on je trebao da salje tarantule , tebe ne zanima kako moze da se posalje ti si uplatio novac i ocekujes da dobijes tarantule ? ako gresim nek me neko ispravi .

  4. #24
    Ljubitelj egzotičnih životinja SxOne'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    304

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa

    citam i ovde i na fb i neverujem :O
    Srecno Nikola !

  5. #25
    Ljubitelj egzotičnih životinja homer'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    276

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa

    Pozdrav svima!

    Juce sam i ja bio u kontaktu sa momkom,bas u vezi te dve T.. sada kako citam ovu temu,shvatam u potpunosti zasto juce nije hteo da mi posalje paket autobusom sa uslovom da mu uplatim novac posle prijema paketa..

    Prosle godine je u susednoj drzavi razotkrivena ekipa koji su tokom godinu dana ostetili mnogo ljudi,samo sa mnogo vecim vrednostima nego u ovom slucaju.. bila je ukljucena i policija jer se radilo o ozbiljnim ciframa.

    Strogo odbijajte da saljete novac unapred neproverenim korisnicima,i nemojte da vas mrzi otvoriti temu u kojoj cete pitati ostale clanove za misljenje ili iskustva sa odredjenim clanom. Slicne stvari su ljudi iz okolnih zemalja poceli praktikovati i po misljenjima admina je situacija mnogo sigurnija i opustenija.

    Predlog o minimalnom broju postova kao uslov za postavljanje oglasa je opravdan,kao i tema o ovakvim situacijama gde ce korisnici foruma moci da razmenjuju iskustva u vezi ovakvih i slicnih situacija.

  6. #26
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Prevara iz oglasa

    Slobodno ga prijavi, ti nisi ništa loše uradio i nemaš šta da brineš. Idi danas u policiju.

    Što se tiče minimalnog broja postova... to ne podržavam. Ovaj forum je otvoren za nove članove koji bi da možda prodaju svoje životinje. Pogledajte oglase, ima gomila ljudi koji su se registrovali samo zbog toga. Svi oni, sem ovog jednog, su normalni i pošteni ljudi koji bi samo da prodaju svoju životinju i nije u redu ograničavati im i ovako sužen prostor gde takve stvari mogu da se oglase.

    Napisaću jedno upozorenje sa ovim što je Homer rekao u oglasima i staviću i link ka ovoj temi.
    Potpis u pripremi!

  7. #27
    Novajlija Vakko'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2010
    Lokacija
    Surdulica
    Postova
    0

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa

    Slazem se sa Geni-em. Ljudi ce poceti da pisu sve i svasta samo da bi sakupili tih 50 postova. Nisam se oglasavao i ako pratim forum dosta dugo. Mozda bi mogli da uvedete pozitivne i negativne kritike (ocene) kao npr. na Limundu. Ili preporuke clanova foruma.

  8. #28
    Ljubitelj egzotičnih životinja homer'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    276

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa

    Dobar primer postoji opet u inostranstvu ) (sto znaci da nema potrebe izmisljati toplu vodu,samo promeniti stare navike )gde je deo sa oglasima odradjen sa pozitivnim i negativnim bodovanjem prodavaca .. gde novi kupci odmah imaju uvid u status prodavca po zadovoljstvu ili nezadovoljstvu prethodnih kupaca..

  9. #29
    Član PicVajZ'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    22

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa

    Jako mi je zao sto se ovo dogodilo.
    Ipak, predlog od 50 postova ne podrzavam. Pratim ovaj forum svakodnevno, od nedavno sam i registrovan.
    Nemam puno pmaetnih stvari da kazem i smatram da spamovanje foruma nije korisno.

    Ako budes dolazio u Beograd da resis ovu situaciju, slobodno me cimni, pokusacu da pomognem.

    Zhiveli!

  10. #30
    Ljubitelj egzotičnih životinja filipj97'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Cacak
    Postova
    439

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa

    Geni, Brachypelme su beše na CITESu? Mač sa dve oštrice mu je da ide u policiju...

  11. #31
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Prevara iz oglasa

    Ništa nije slao niti je primio ikakvu brachypelmu. One su na CITES II listi. Nisu nelegalne za držanje, samo za prodavanje bez papira. Čak su tarantule bile izuzete od prijavljivanja kada se pravilo nulto stanje CITES jedinki.

    Sve probleme koje neko može da ima su na onom ko prodaje ili šalje. Dakle, pravo u policiju...
    Potpis u pripremi!

  12. #32
    Ljubitelj egzotičnih životinja filipj97'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Cacak
    Postova
    439

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa

    Pa to je onda odlično što je tako. Trebalo bi to da prijavi.

  13. #33
    Ljubitelj egzotičnih životinja legenda'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    svilajnac
    Postova
    223

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa

    Ma ko ga #### napisao sam na fejs vise bi voleo da ga neko polomi od batina ili da mi nanese neku stetu nego da mi da 50e nek ih zadrazi,mada kad dodjem u bg svraticu do njega Iskreno da se sad vucem po sudovim u jagodini i da na kraj nista ne dobijem ne isplati se,isto su mog druga ######## za vecu kolicinu novca i on je za to zaboravio ali posle 2 meseca ga zve covek i kaze mu da nije jedini koga su ######## i da li hoce da ga prijavi ovaj pristane.I evo vec 5 put je u Jagodinu bio na sudjenje ipak je ovo srbija
    Sve dok imamo uspomene,ostaje nam proslost,sve dok imamo nadu ceka nas buducnost

  14. #34
    Ljubitelj egzotičnih životinja smajo122'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Sanski Most
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa

    ma tako,treba mu otici dva-tri covjeka pa ga dobro natuci,nebi vise smio razmisljati da to uradi a kamoli da pokusa

  15. #35
    Član PicVajZ'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    22

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa

    Citat Prvobitno napisao smajo122 Pogledaj post
    ma tako,treba mu otici dva-tri covjeka pa ga dobro natuci,nebi vise smio razmisljati da to uradi a kamoli da pokusa
    Verovatno si jos mlad. Nasilje samo radja nasilje. To se uvek prelomi na nekom ko je neduzan u celoj prici. Treba smisliti pametnije resenje od onog koje je najlakse.

  16. #36
    Član Adrenalin'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Tuzla
    Postova
    22

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa

    Bas kao sto Homer kaze, treba uvesti reputaciju clanova, tj. prodavaca i to bi bilo najbolje. Ovo sa postovima bi bilo samo spamanje da se dobije 50 ili koiliko vec potrebnih postova za postavljanje oglasa. Ja licno ne gledam broj postova kod ljudi, neko kvalitet istih. A ovo sta ces i kako ces, predlozio bi ti da ne pises javno, jer kao sto sam ti ranije rekao na fb, zidovi imaju usi

    Sretno
    Don't tell people how to do things. Tell them what to do and let them surprise you with their results.

  17. #37
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Prevara iz oglasa

    I upravo navatan sa iste IP adrese u isto vreme - http://www.teraristika.org/forum/member.php/4378-marker

    Eto ko je milosh91 u stvari.

    Marker.jpg
    Potpis u pripremi!

  18. #38
    Ljubitelj egzotičnih životinja Muffy'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2010
    Lokacija
    Gm
    Postova
    385

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa

    Ne mogu da verujem da ima takvih smradova. Da je meni ovo uradio naplatio bih mu s' kamatom.
    Ko je taj Marker, ne secam se da sam vidjao njegove postove?
    Inace, to davanje ocena je dobra stvar, ali bi bilo dobro i da se uvede da novi clanovi ne mogu davati ocene tako da ako lopov otvori vise naloga samo da bi dao bolje ocene samom sebi, nece moci.

    P.S. Svaka cast na hvatanju lopuze!
    If there's just fuzz where your hamster was
    It's probably because of tarantulas

  19. #39
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Prevara iz oglasa

    Imaš na njegovom profilu da pogledaš sve njegove postove a pošto je prijavljen preko FB-a, evo i FB naloga - http://www.facebook.com/marker.bk

    Ne kapiram samo to što se tako nonšalantno ponaša nakon što je prevario čoveka. I dalje je na forumu sa oba naloga...

    A što se tiče ocenjivanja i potrebnog broja postova za oglase, ajmo to u drugoj temi da ovu ne razvodnjavamo. Nemaju takvi koraci nikakvog uticaja na sprečavanje ovakvih stvari...
    Potpis u pripremi!

  20. #40
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa

    Nije to toliki problem Muffy, jer Geni vidi ko je glasao za sebe sa drugog naloga i moze to lako da sankcionise...
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •