Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: predlog

  1. #1
    Član stevan96'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    36

    Thumbs up predlog

    Pozdrav svim forumasima!Predlazem da se napravi pod forum za pocetnike,znam da u podforumu tarantule ima tomer slicno i verujem da mnogi pocetnici to nisu procitali posto se postavljaju dosta cesta pitanja i molio bi sve pocetnike da nebudu lenji da citaju,hvala bogu forum je dosta bogat literaturom.I da se vratim na otvaranje podforuma,npr na akvarijum.org-u postoji ,,pocetak u akvaristici" tako bi npr ovde moglo da bude ,,pocetak u teraristici" i da se to nalazi na iznad podforuma ,,gusteri" .I da (ne zelim biti bezobrazan) ali malo vec iritira to sto kad god udjem u podforum ,,tarantule" vidim ,,evo i ja da se upisem" i tome slicno,jasno mi je bi voleli da se pohvalite svojom tarantulom ali to mozete da uradite u nekoj vec otvorenoj temi.

  2. #2
    Član
    Datum registracije
    Dec 2010
    Lokacija
    Ruma
    Postova
    21

    Uobičajeno Odg: predlog

    Ko hoce nadje nacin, ko nece nadje razlog

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja oo7'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    216

    Uobičajeno Re: predlog

    Forum nece biti forum ako se zabrani otvaranje novih tema pocetnicima, svi su nekada bili pocetnici... Problem nastane kada neki to zaborave...

    Mozda je dobra ideja odvojiti korisne informacije za pocetnike, ali mislim da nije ni svrha napraviti bazu znanja i prisiljavati pocetnike da to citaju, koja je onda svrha foruma...

    To sto se ljudi "hvale" svojim tarantulama samo odrzava forum zivim, licno ne vidim nista lose u tome...

    (skromno misljenje mene, novopecenog clana )

  4. #4
    Član stevan96'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    36

    Uobičajeno Odg: predlog

    Citat Prvobitno napisao CvijaTheLegend Pogledaj post
    Ko hoce nadje nacin, ko nece nadje razlog
    ne razumem sad da li je ovo bila kritika na moj racun ili samo knstatacija...
    @oo7 slazem se da forum nece biti forum ako se pocetnicima zabrani otvaranje tema i netreba,i slazem se da su svi nekada bili pocetnici,cak sto vise mi smo na neki nacin pocetnici do kraja zivota.Nemam nista protv tog hvalenja sa tarantulama ali to (po meni) moze da se uradi u galeriji.Najveci problem je kao sto sam rekao ponavljanje jednje te iste teme i jedng te istg pitanja koje se nebi postavilo da se procitala barem neka sustina i tekstovi sa pocetne,ponavljam ne zelim da budem bezbazan posto sam i ja dosta nov u teraristici i na ovom forumu i cilj mi nije da se sad uveduneke rigorozne mere ili nesto tako nego da se tim pocetnicima na neki nacin olaksa(neznam da li sam na dobrom putu ka tome ali...)

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •