Prikaz rezultata 1 do 7 od 7

Tema: B. boehmei - zanimljivo

  1. #1
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno B. boehmei - zanimljivo

    Desila mi se jedna prilicno cudna situacija sa zenkom B. boehmei. Naime, zenka koja sada ima nekih 10cm se pre 2 dana presvukla posle mesec i po od proslog presvlacenja, a pre tog presvlacenja proslo p. je bilo pre 10 meseci! Znaci, cekao sam 8 i po meseci da se presvuce, i posle tog presvlacenja se presvukla jos jednom posle samo mesec i po(i sto je jos interesantnije, jela je samo 2x za tih mesec i po). Jel se to nekad nekom desilo?
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  2. #2
    Član
    Datum registracije
    May 2013
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    16

    Uobičajeno Odg: B. boehmei - zanimljivo

    Ja sam skoro godinu (6.5.2012-4.5.2013) čekao da se moja G. pulchripes presvuče, a sad evo je odbija hranu i potamnela je skroz nakon samo 2 meseca...

  3. #3
    Član stevan96'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    36

    Uobičajeno Odg: B. boehmei - zanimljivo

    Meni se to desilo sa G.pulchripes,cekao sam da se presvuce oko 4 meseca,presvukla se i evo sad za oko mesec dana opet se presvukla i sve je u redu i sad je oko 11 cm raspon a telo 4 cm

  4. #4
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: B. boehmei - zanimljivo

    Znaci ipak se desava to relativno cesto, samo se nije toliko pisalo o tome(ili ja nisam video). Meni je sad ovo prvi takav slucaj...
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  5. #5
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: B. boehmei - zanimljivo

    Ja kontam da je to sve normalno. Bila je dosta hladna zima, što tarantule osećaju iako u sobi ima grejanja, pa im nisu odgovarali uslovi za presvlačenje. Toplo vreme im sada pogoduje pa ova tvoja koristi priliku da što više poraste, a što je jela samo 2 puta pa se presvukla nije ništa čudno jer joj je sigurno ostalo dovoljno zaliha od prethodnog presvlačenja.

  6. #6
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: B. boehmei - zanimljivo

    Moguce. Ako je tako, mogla bi onda jos jednom da se presvuce do jeseni!
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  7. #7
    Član
    Datum registracije
    May 2013
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    16

    Uobičajeno Odg: B. boehmei - zanimljivo

    Evo moj G. pulchripes se upravo presvukao 2 meseca i 16 dana od prošlog presvlačenja, dok mu je između prošlog i pretprošlog bio razmak od skoro godinu dana.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •