Prikaz rezultata 1 do 2 od 2

Tema: Savjeti za Grammostola pulchra

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Aug 2013
    Lokacija
    Tesanj
    Postova
    1

    Uobičajeno Savjeti za Grammostola pulchra

    Planirao sam poceti sa teraristikom. CItao sam dosta o svim vrstama pa mi se nekako ova najvise svidja za jednog pocetnika kao sto sam ja. Inteersuju me kakvu zemlju da stavim u terarium, citao sam da im treba neko kao skloniste pa me inteersuje da li se moze napraviti od nekog drveta sa supljinom pa da joj to bude skloniste. Kakve bi biljke trebao staviti i koje bi trebao izbjegavati da stavim. Kakvu vrstu hrane da stavljam, i ako ima jos nesto sto sam ja izostavio slobodno me napomenite jer nisam upucen u stvari koje vi uglavnom znate

  2. #2
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Savjeti za Grammostola pulchra

    Za zemlju stavi kokosov treset, to ti je najbolje resenje. Za skloniste mozes da stavis bilo sta samo moras da pazis da bude stabilno da ne bi mogla da se povredi. Biljke najbolje vestacke po meni. Sto se hrane tice, izaberi sam ali obavezno da bude iz odgoja, nikako iz prirode(moja preporuka B. dubia). I za kraj da ti kazem da ako planiras da uzmes malu T - to je vrsta koja jaaako sporo raste, tako da ces se nacekati dok poraste, a sto je jos gore, prema nekim podacima(koji su se iz mog iskustva pokazali kao tacni), jedna od 8-9 malih iz legla je zenka, tako da su ti sanse da ubodes zenku tek nesto vece od 10%... Moj savet ti je da izdvojis nesto vise para i uzmes poluodraslu zenku. Dobrodosao i srecno sa potragom!
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

Tagovi za ovu temu

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •