Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: Pomoc l.gecko nece da jede

  1. #1
    Član
    Datum registracije
    Jul 2013
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    17

    Question Pomoc l.gecko nece da jede

    Imam malog l. gecka ima oko mesec dana i sve je normalno jela ali jutros kada sam joj dao tenebriju ona je samo spustila glavu i nastavila da spawa
    zna li neko u cemu je prob? Cini mi se da je malo pobelela i da ce se presvuci 2 put pa da nije zbog toga?

  2. #2
    Član stsasa'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    59

    Uobičajeno Odg: Pomoc l.gecko nece da jede

    Verovatno jeste zboj presvlacenja. Uvek manje jedu u tom periodu, a neki prestaju da jedu.

  3. #3
    Član
    Datum registracije
    Jul 2013
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    17

    Uobičajeno Odg: Pomoc l.gecko nece da jede

    Hvala videcemo sta ce biti kad zavrsi

  4. #4
    Član
    Datum registracije
    Jul 2013
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    17

    Uobičajeno Odg: Pomoc l.gecko nece da jede

    Presvukla se odma juce ali i dalje ne jede vido sam je sinoc kako pije vodu ali samo lezi i spava ja joj lupnem na staklo ona samo otvori oci i o5 zatvori i nastavi da spava neznam stajoj je al nadam se da je u redu

  5. #5
    Član stsasa'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    59

    Uobičajeno Odg: Pomoc l.gecko nece da jede

    Neće jesti, sita je-pojela je kožu. Obično projedu posle dva dana. Prestaju obično da jedu kada počnu da bele i ne jedu par dana posle presvlašenja. Sada je malo zahladilo pa pripazi na temperaturu u kuči oko 30 je poželjno. Možeš upaliti grejanje terarijuma ako je u kući oko 25 ali pazi da ga ne pregreješ još je toplo napolju-upali grejanje preko dana kada si kući ili znaš da će biti hladan dan.

  6. #6
    Član
    Datum registracije
    Jul 2013
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    17

    Uobičajeno Odg: Pomoc l.gecko nece da jede

    Drzim ja njoj grejanje stalno zato sto je terarijum na pola metra od terase a vrata od terase su stalno otvorena pa hladi odande pa joj grejem stalno nego nemam bas najtacniji termometar moram kupiti ni danas nije htela da jede al jesce valjda za koji dan hvala na odgovoru pozz

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •