Prikaz rezultata 1 do 20 od 29

Tema: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

Threaded View

  1. #1
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Angry Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Nemoj neko da se zezne i naruči T od člana LESA (www.teraristika.org/forum/member.php/1968-lesa) a kamoli da se ko ja za**be pa mu još i uplati NOVAC Evo tog famoznog oglasa http://www.teraristika.org/forum/sho...hp/15326-smiti . . .

    Po dogovoru sa članom preko telefona koji mi je dao, uplatio sam mu novac unapred, jer sam tako i ranije radio sa POŠTENIM članovima sa foruma i kupovao T na taj način... Novac je uplaćen još 3.9.2013. i on od tada mi šalje T. prvo je nedelju dana uvek kasnio na bus, onda je navodno išao u inostranstvo.

    Na kraju kada je došao sada za vikend trebao je da mi pošalje busem, navodno je bio na stanici i od tada se uopšte ne javlja na telefon evo i brojeva telefona da se ne za*ebete : 064 40 40 840, 060 500 26 25... Sinoć je bio na forumu, oko 21:40 i nije mi ni poruku pustio... stvarno nema smisla.. sve ovo pišem jer ne razumem da ima ljudi koji su toliki da nebi još nekog prevario....

    Koliko vidim stari je član foruma, ali stvarno ne razumem zašto tako radi. da uopšte se ne javi ni da li je poslao, niti da ne može da pošalje, znači strašnoooooo....

    POZIVAM ČLANA da stupi u kontakt i ako je čovek da odradimo posao do kraja jer još imam strpljenja... ako je neko poslovao sa ovim članom neka piše svoja iskustva...

    Administratori??
    Poslednji izmenio darkomarkovic21; 17.09.13. u 13:35.

Tagovi za ovu temu

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •