Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 29

Tema: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

  1. #1
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Angry Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Nemoj neko da se zezne i naruči T od člana LESA (www.teraristika.org/forum/member.php/1968-lesa) a kamoli da se ko ja za**be pa mu još i uplati NOVAC Evo tog famoznog oglasa http://www.teraristika.org/forum/sho...hp/15326-smiti . . .

    Po dogovoru sa članom preko telefona koji mi je dao, uplatio sam mu novac unapred, jer sam tako i ranije radio sa POŠTENIM članovima sa foruma i kupovao T na taj način... Novac je uplaćen još 3.9.2013. i on od tada mi šalje T. prvo je nedelju dana uvek kasnio na bus, onda je navodno išao u inostranstvo.

    Na kraju kada je došao sada za vikend trebao je da mi pošalje busem, navodno je bio na stanici i od tada se uopšte ne javlja na telefon evo i brojeva telefona da se ne za*ebete : 064 40 40 840, 060 500 26 25... Sinoć je bio na forumu, oko 21:40 i nije mi ni poruku pustio... stvarno nema smisla.. sve ovo pišem jer ne razumem da ima ljudi koji su toliki da nebi još nekog prevario....

    Koliko vidim stari je član foruma, ali stvarno ne razumem zašto tako radi. da uopšte se ne javi ni da li je poslao, niti da ne može da pošalje, znači strašnoooooo....

    POZIVAM ČLANA da stupi u kontakt i ako je čovek da odradimo posao do kraja jer još imam strpljenja... ako je neko poslovao sa ovim članom neka piše svoja iskustva...

    Administratori??
    Poslednji izmenio darkomarkovic21; 17.09.13. u 14:35.

  2. #2
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Ima li nekih novosti?

  3. #3
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Čovek se i dalje ne javlja ni na jedan telefon... Niti odgovara na poruke...

    Saznao sam, mada nisam 100% siguran da je iz Padinske Skele.. Inače zove se Saša Zdravković, to sam zaboravio da pomenem u prvom postu..

    Ako ga neko ima na fejsbuku za prijatelja neka mi prosledi link (može na pp ) ....

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja oo7'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    216

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Za malo sam ja kupio tu tarantulu, doduse ja sam hteo da je licno preuzmem...

    Kada sam ipak odlucio da je ne uzmem, predlozio sam mu da postavi oglas na nekoj od grupa na FB, a on mi je rekao da nema FB... Nije neka pomoc, ali eto...

  5. #5
    Član Kowalski'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Lokacija
    Cuprija
    Postova
    17

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Imas li neku novost?

  6. #6
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Thumbs down Odg: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Citat Prvobitno napisao Kowalski Pogledaj post
    Imas li neku novost?
    i dalje se ne javlja ni na jedan telefon.. ne odbija mi poziv, zvoni do kraja, ali se niko ne javlja....


  7. #7
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Nije bio ni na forumu. Ajde da ipak sačekamo rasplet, sve imam utisak da mu se nešto vanredno desilo ili je samo neozbiljan. Par godina je na forumu i ne verujem da je išao svesno na prevaru. Javiće se pre ili kasnije.

    A tebi ću poslati njegovu mejl adresu na PP jer je to jedino što znam o njemu.
    Potpis u pripremi!

  8. #8
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: Re: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Citat Prvobitno napisao Geni Pogledaj post
    Nije bio ni na forumu. Ajde da ipak sačekamo rasplet, sve imam utisak da mu se nešto vanredno desilo ili je samo neozbiljan. Par godina je na forumu i ne verujem da je išao svesno na prevaru. Javiće se pre ili kasnije.

    A tebi ću poslati njegovu mejl adresu na PP jer je to jedino što znam o njemu.
    Ok. Hvala.
    I meni je čudno što je da kažemo ‚‚stari‚‚ član, i taj oglas vuče od maja meseca, baš sam obratio pažnju na te stvari jer je skoro bila neka slična situacija ovde na forumu... Nadam se da će se javiti uskoro...

  9. #9
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Novosti...

    Javio se čovek jutros. Kaže 100% šalje sutra, mada sam tu priču već čuo.... Ajd da vidimo i to čudo....

  10. #10
    Član Kowalski'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Lokacija
    Cuprija
    Postova
    17

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Poslace sigurno, nije valjda toliki smrad od coveka, lepo si mu uplatio pare ispao si fer, sad je red na njega..

  11. #11
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    update:

    E ovako tarantulu nije poslao, ali je bar javio odmah, a ne posle 2-3dana. Nije poslao iz razloga jer je rekao šoferu busa šta je u paketu, i ovaj je normalno odbio da preveze. Rekao je da će mi poslati novac natrag u ponedeljak. Nadam se da će tako biti da se ne jurimo više, a i posle svega bolje tako... Čekam ponedeljak pa vam pišem. Nadam se da će konačno sve da se završi....

  12. #12
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dule'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Kacarevo
    Postova
    426

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    'Ajde sa srecom,pa da zavrsimo vise ovu agoniju.

  13. #13
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Ništa od uplate juče. Nadam se da nećemo da se jurimo kao oko tarantule....

  14. #14
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Ni juče a ni danas verovatno neće uplatiti novac... Navodno radi od 6:30-21:00H ako je za verovati.. hmmm mada sad vidim, sinoć mi poslao poruku u 21:47h da je tek tad izašao sa posla, a vidim da je na forumu bio juče oko 18:56... teška mutljavina..... ima svakakvih ljudi....

  15. #15
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dendzo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    447

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Izvini sto se mesam. Potpuno si u pravu za citavu situaciju, ali to sto je on usao na forum u 18 i 56 ne znaci da nije bio na poslu. Neki ljudi na poslu imaju komp i pristup internetu, a takodje moze uci i sa mobilnog u vreme pauze. Nemoj misliti da ga branim. To sto ti je uradio stvarno nije korektno sa njegove strane. Pozdrav!

  16. #16
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Citat Prvobitno napisao Dendzo Pogledaj post
    Izvini sto se mesam. Potpuno si u pravu za citavu situaciju, ali to sto je on usao na forum u 18 i 56 ne znaci da nije bio na poslu. Neki ljudi na poslu imaju komp i pristup internetu, a takodje moze uci i sa mobilnog u vreme pauze. Nemoj misliti da ga branim. To sto ti je uradio stvarno nije korektno sa njegove strane. Pozdrav!
    Znam i to naravno, i ja lično to radim... ali da ne nađeš vremena, da za pauzu ili kako god odeš do pošte, mislim stvarno..... a ne samo to i oko slanja pauka da se ne javi nedelju dana...

  17. #17
    Član rellik'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2009
    Lokacija
    nigde
    Postova
    94

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Ma da se ne pres.... Kad neko nesto hoce da uradi, moze po nekom drugom da uplati, da posalje. Objasnjenje rekao soferu pa nece da posalje itd macku o rep.

  18. #18
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Citat Prvobitno napisao rellik Pogledaj post
    Ma da se ne pres.... Kad neko nesto hoce da uradi, moze po nekom drugom da uplati, da posalje. Objasnjenje rekao soferu pa nece da posalje itd macku o rep.

    Baš to Ma lažov neki težak bre, prevarant. Evo još uvek ništa. Danas mu šaljem da pošalje novac, subota je ne radi valjda danas, bar me ranije nije tako lagao, a on mi odgovara: ‚‚Zavisi mi od posla‚‚... icepio ga,,,,,,,,,,,

  19. #19
    Član acajelen'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    beograd
    Postova
    70

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Citat Prvobitno napisao darkomarkovic21 Pogledaj post
    Baš to Ma lažov neki težak bre, prevarant. Evo još uvek ništa. Danas mu šaljem da pošalje novac, subota je ne radi valjda danas, bar me ranije nije tako lagao, a on mi odgovara: ‚‚Zavisi mi od posla‚‚... icepio ga,,,,,,,,,,,
    Znaci ne mogu da verujem sta se desava. Da covek potpuno izgubi poverenje u ljude. Ako budemo placali jedni drugima samo pouzecem onda moze i ona druga strana da te ispali. Npr. ti posaljes tarantulu a ovaj ti ne plati. najezim se jer ne pamtim da sam i jednom clanu sa foruma platio nakon sto sam uzeo t. uvek bi uplatio 2-3 dana unapred a kod nekih je npr. tek posle mesec dana poslate jer ja nisam mogao ranije da ih preuzmem...
    "Kad god se neko slozi sa mnom pitam se gde sam pogresio" Ernest Hemingvej

  20. #20
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja darkomarkovic21'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Sokobanja
    Postova
    599

    Uobičajeno Odg: Prevara iz oglasa sa foruma - još jedna nažalost

    Citat Prvobitno napisao acajelen Pogledaj post
    Znaci ne mogu da verujem sta se desava. Da covek potpuno izgubi poverenje u ljude. Ako budemo placali jedni drugima samo pouzecem onda moze i ona druga strana da te ispali. Npr. ti posaljes tarantulu a ovaj ti ne plati. najezim se jer ne pamtim da sam i jednom clanu sa foruma platio nakon sto sam uzeo t. uvek bi uplatio 2-3 dana unapred a kod nekih je npr. tek posle mesec dana poslate jer ja nisam mogao ranije da ih preuzmem...
    Baš to je i fora... Ali evo čovek i dalje cepa, boli ga qrac... evo je nova tema člana... mojim parama kupuje... http://www.teraristika.org/forum/sho.../15499-b-agama

Tagovi za ovu temu

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •