Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 41 do 44 od 44

Tema: terarijum sa biljem

  1. #41
    Ljubitelj egzotičnih životinja Muffy'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2010
    Lokacija
    Gm
    Postova
    385

    Uobičajeno Odg: terarijum sa biljem

    Mnogo je lep vivarijum, podseća me na neki što sam pre par nedelja gledao na netu, ovaj -->
    k'o što neko reče, imaš delić šume u stanu.
    Ali je iskreno previše za jednu tarantulu...i nije mi jasno šta će ti toliko vode unutra? Kako ga održavaš, imaš li grejač vode, pumpu i ostale potrebne stvarčice?
    If there's just fuzz where your hamster was
    It's probably because of tarantulas

  2. #42
    Član mel3k'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2013
    Lokacija
    Tuzla
    Postova
    41

    Uobičajeno Odg: terarijum sa biljem

    nez možda vama izgleda kao mnogo vode ali tu je samo oko 30 l vode to za mene nije mnogo ...
    šarane sam odabrao zato što su ribe koje mogu prezivjeti sve i svašta, imam svu tu opremu ali ne koristim šarani su hladnovodne ribe i potrebno im je mnogo više vode
    nego što imam sad pa će uskoro preseliti vani u jezero , ovo sam uradio zato što sam htjeo da napravim vivarij jer se to ipak ne vidja na svakom koraku kod nas , neću dugo držati ovako jer mi raste druga tarantula i morat cu podjeliti najvjerovatnije ovaj terarij na dva dijela a mozda nabavim i još neke

  3. #43
    Ljubitelj egzotičnih životinja Shelby gt500'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2013
    Lokacija
    Doboj
    Postova
    166

    Uobičajeno Odg: terarijum sa biljem

    Niti sam neki ljubitelj žaba niti držanja ribica, ali kad vidim ovakav komad nazovi prirode tačno bi držao,malo reć da je fantastično.ima li šta sem žaba da bi se moglo držat u ovim uslovima ?Kakvi su ovi sistemi za održavanje ? koliko često se čiste ili šta već

  4. #44
    Član mel3k'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2013
    Lokacija
    Tuzla
    Postova
    41

    Uobičajeno Odg: terarijum sa biljem

    ja samo zamjenim ili dodajem vodu ako ispari i cistim staklo prednje , nema se sta drugo cistiti ... sto manje diram to vise izgleda prirodnije ..
    kod mene je sve na timeru .. rasvjeta se sama pali gasi isto tako i pumpu za vodopad mozes na timer ..
    a ne znam sta bi sve mogao drzati zabama nekako najbolje odgovara :P

    i rasvjeta je bitna ono ako hoces da ti nesto izraste malo ce ti se racun za struju povecati :P
    Poslednji izmenio mel3k; 21.03.14. u 01:30.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •