Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Slabo formirana pluca kod tarantule

  1. #1
    Član acajelen'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    beograd
    Postova
    70

    Uobičajeno Slabo formirana pluca kod tarantule

    Moja paraphysa scorofa se presvukla pre nekih, nisam siguran, izmedju 5 meseci ili godinu dana. U zadnje vreme sam primetio da se non stop penje po staklu i mnogo vise plete mrezu svuda i nesto nece da jede. Otprati crva dok se ne ukopa ali kao da nece da ga jede. Inace u pitanju je odrasla zenka i presvalci se na svakih 2 godine otprilike. Pluca joj izgledaju kao dve tackice. Na zalost ne znam da li su joj takva od presvlacenja ili od skoro. Postavicu i sliku cim budem mogao. Negde sam vec citao o ovome ali ne mogu da se setim gde. Ako neko nesto zna o ovome ili gde bi eventualno mogo da nadjem informacije, bicu mu zahvalan
    "Kad god se neko slozi sa mnom pitam se gde sam pogresio" Ernest Hemingvej

  2. #2
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Slabo formirana pluca kod tarantule

    Ajd postavi sliku neku. Nekako mi deluje nerealno da tarantula bez problema zivi sa nerazvijenim plucima a nisam za ovako nesto nikad cuo.

  3. #3
    Član acajelen'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    beograd
    Postova
    70

    Uobičajeno Odg: Slabo formirana pluca kod tarantule

    Citat Prvobitno napisao hey-ho Pogledaj post
    Ajd postavi sliku neku. Nekako mi deluje nerealno da tarantula bez problema zivi sa nerazvijenim plucima a nisam za ovako nesto nikad cuo.
    Nece da postavi sliku. Kad klinknem ubaci datoteku on kao ubacuje i tu se zavrsi. Ali svejedno je loseg kvaliteta.
    "Kad god se neko slozi sa mnom pitam se gde sam pogresio" Ernest Hemingvej

  4. #4
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Uobičajeno Odg: Slabo formirana pluca kod tarantule

    Verovatno si postavio već maksimalan broj slika na forum pa zato neće. Trebaš napraviti nalog na nekom sajtu predviđenom za kačenje slika, npr. photobucket.com i onda ovde ubaciš link slike. Za stvari poput ovih teško da će ti neko pomoći bez slike.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •