Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 40 od 47

Tema: Bash mi padne krivo

  1. #21
    Član Bojan Stojkovski'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Kumanovo
    Postova
    53

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    uffffffffffffffffffff ubio u poim ... kad bi njegov chale rekao o njemu "nosim ga na prepariranje" hahahahahhaha

  2. #22
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dendzo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    447

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Uclanio sam se na forum pre nesto vise od 3 godine. Razlog pristupanja forumu je bilo to sto sam veliki ljubitelj zivotinja, sto sam imao crvenouhe kornjace i sto sam se oduvek interesovao za neke "vanstandardne" zivotinje. Takodje, tada sam bio i pri kraju studija veterine, koju sam bukvalno i upisao kako bih kad zavrsim lecio neke malo cudnije zivotinje. Takodje, uclanio sam se na forum kako bih davao ljudima savete o pravilnom drzanju i lecenju, pre svega kornjaca, ali i drugih zivotinja u koje se razumem i u cijem lecenju imam iskustva.
    E sad da predjem na drugi deo price, a to je forum. Ne znam kako ga vi shvatate, ali ja ga shvatam kao jednu veliku enciklopediju. Mnogo stvari sam naucio upravo na ovom forumu citajuci postove njegovih clanova i smatram da svaki novajlija moze da nauci dosta. Samo izgleda da je problem ono sto Zarko kaze da bi svi zeleli sazvakano. Po mom misljenju ovaj forum je mnogo bitan i sigurno je srz srpske teraristike. Ipak ovde se mogu naci veoma korisni postovi i saveti "stare garde", samo treba citati i citati. Upravo mislim da je to prednost ovog foruma u odnosu na facebook grupe koje su preplavljene klinarima od 11 do 12 godina koji lupetaju gluposti i koji su najpametniji na svetu. Naravno, kad kazem to za klinare ne mislim generalno, jer svuda ima izuzetaka. Cak sta, video sam da ovde ima par clanova koje bih mogao nazvati klincima, a koji imaju znanja i iskustva, cvrsto stoje na zemlji i ne lupetaju gluposti.

  3. #23
    Član Bojan Stojkovski'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Kumanovo
    Postova
    53

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    sve je to skroz tachno , ovaj je forum dragulja za sve nas i sve one koje cu tek da dodju ... pravo bogatstvo korisnih i tachnih informacija! ja sam bash poradi ovog foruma uspeshno drzhao sve neshto dok se u makedoniju sve svodi na preprodavache i lazhove i prevarante , chak ti i kazhu da napravish loshe da ti kasnije prodaju novu zhivotinju ili ubutaju "lekarstva". puno sam slushao da su srbi ubedljivo na svetskom nivou KINOLOZI (tu bih dodao isto za srbskih terarista).forum izobiluje sa sve neshto korisno i dobro... ima tu neka odgovarajuca doza i humora i zezanja i sve mi je to prelepo. jedino je da ja lichno osecam drastichno namalenje u aktivnost i u novih zhivotinja i slichno za razlike od pred 3- 4 godine. i to je to pitanje je shto je uzrok toga :/

  4. #24
    Ljubitelj egzotičnih životinja smajo122'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Sanski Most
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Ma ima dosta aktivni clanova al koji manje pisu npr. ja u zadnje vrijeme rijetko pisem na forum ali cesto ga posjecujem a mislim da i zbog nacionalizma dosta ljudi iz hrv i bih nece da dolaze na forum i to sam vidio vise puta

  5. #25
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Kakvog nacionalizma? Od kad postoji forum nije bilo prepucavanja na taj račun nijednom.

  6. #26
    Ljubitelj egzotičnih životinja smajo122'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Sanski Most
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    ma znam to al npr. isao ja na more u zadar i momak od vlasnice apartmana hoce da kupi T i ja ga cujem kako raspravlja sa roditeljima i ja mu kazemda se bavim teraristikom tj. da sam se bavio i da mu mogu pomoci ako sta zatrba ali posto nisam nesto iskusan preporucim mu ovaj forum i on pita jesu li vecina hrvati i ja kazem ne vecina su srbi jer ih ima i najvise u teraristici a pomoce ti u bilo kojoj situaciji nebitno dali si hrvat,srbin,bosanac,makedonac,obalo slonovac ili bilo sta a njegov odg. "Ma daj nebi se prijavio na taj forum da me sad ubijes ovde radije cu kupit 100 T i vidjet kako mogu prezivjet i nauciti sam" onda drugi primjer,prodajem terarijum i momak mi se javi hoce da ga kupi is Sa i pitam ga sta ce drzati unutra on mi kaze sve ovo ono i ja mu kazem prijavi se na taj forum ako ti sta zatreba ima stvarno clanova koji se razuimiju i imaju ogromno iskustvo i opet odgovor "ma daj jesi ti normalan to je srbski forum ode ja na Akvarij.net tamo ima vise nasih" -.-

  7. #27
    Ljubitelj egzotičnih životinja filipj97'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    Cacak
    Postova
    439

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Ovde je sad tema sam forum i dešavanja na njemu samom(aktivnost članova itd). Ja nikad nisam video prepucavanja na rasnoj, nacionalnoj, verskoj ili bilo kakvoj osnovi(onoliko koliko sam registrovan na forumu), što na Fb grupi nije neuobičajeno, tj. dešava se nekad. Moje mišljenje je da administratori i moderatori foruma odlično obavljaju svoj deo posla uopšte vezano za forum. Lak je za snalaženje, dostupno je mnogo korisnih tema i tačnih informacija što je najbitnije.

  8. #28
    Član Bojan Stojkovski'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Lokacija
    Kumanovo
    Postova
    53

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    ranije nije bio tu problem , nije ni sad sigurno iskrnuo odjednom

  9. #29
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dendzo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    447

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Mislim da Smajo, kad je to napisao, nije mislio na nacionalizam na ovom forumu, vec je mislio na ljude iz Bosne i Hrvatske koji zarad nacionalizma ne zele da se prikljuce srpskom sajtu. Mislim da je on to kasnije i objasnio. Ipak moje misljenje je da to nije trebao uopste da pominje u ovoj temi. Ipak su teme forum i aktivnost clanova, a ne to ko se nece prikljuciti forumu i zbog cega.

  10. #30
    Novajlija Nesoni'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2013
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    6

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Ajde da se prikljucim diskusiji i da napisem prvi post na ovom forumu.Terarista sam postao silom prilika,sto neko rece klinci nabave zivotinju i posle izvesnog vremena je zapuste i ostave da ugine.Moj sin je dobio loptastog pitona za rodjendan i bilo je ono"tata vidi sta sam dobio",pri tom nije imao ni terarijum niti je ista znao o cuvanju zmija.nabavili smo terarijum i ja sam se prijavio na ovaj sajt i tu procitao sve sto sam trebao da znam.Moram reci da ste stvarno temeljni u objasnjavanju pojedinih situacija u cuvanju(presvlacenje hibernacija itd.).Tako sada ja koji sam se patoloski plasio zmija ne ispustam iz ruku Tajsona koji se privikao na nas .

  11. #31
    Član Oktagon'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2013
    Lokacija
    Dark cave
    Postova
    16

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Brate Nesoni rispekt. Da sam ja imo takvog matorog de bi mi kraj bio. Mene matori tukao svaki put kad donesem zmiju iz prirode kao klinac ))

  12. #32
    Ljubitelj egzotičnih životinja Dule'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Kacarevo
    Postova
    426

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Long live Nesoni!

  13. #33
    Ljubitelj egzotičnih životinja Nikhanter'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2013
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    113

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Nesoni dobro dosao u carobni svet teraristike! Postavi koju fotkicu Tajsona...

  14. #34
    Ljubitelj egzotičnih životinja smajo122'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Sanski Most
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    za ovo nacionalzam bas sto rece Dendzo nisam mislio na forumu nego da se manje ljudi registruju na forum ali nebitno
    a nesoni svaka ti cast za ovo oko loptastog

  15. #35
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Ajde kada ste poceli, moram i ja da napisem svoje misljenje... Teraristika i nacionalizam na srecu nikako ne idu ruku pod ruku, bar sto se tice mog iskustva! Vec godinama se cujem i dopisujem sa ljudima iz Bosne, Hrvatske, Slovenije, Makedonije itd., i nikad, ali bas nikad nisam imao ni jedan jedini problem! Sto se kaze, ko voli zivotinje taj voli i ljude, a ko mrzi sebe taj mrzi i druge. Muka mi je vise od od og nacionalisickog proseravanja i prica "sta cu ja tamo, tamo su sve Srbi", ili Hrvati, ili bilo ko drugi, a takve price uglavnom potenciraju "ljudi" od 14 godina koji ne znaju ni odakle potice taj sukob itd. Znam da ovom forumu nikad nije bilo nacionalizma, a koliko pratim ni na Akvarij.net(nikada tamo nisam imao ni najmanju nepriliku), a i ako ima izroda, admini dobro rade svoj posao i unistavaju korov u korenu.
    If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

  16. #36
    Novajlija Nesoni'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2013
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    6

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Hvala svima..
    Pokusacu da stavim slike(to mi tesko ide)..Sto se tice Akvarija hr pokusao sam i tamo da se ulogujem ali evo prodje skoro 2 meseca ne stize povratna poruka od njih,zasto..ne znam.

  17. #37
    Ljubitelj egzotičnih životinja oo7'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2013
    Lokacija
    Srbija
    Postova
    216

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    I meni nisu prihvatili registraciju, proveravao sam jedno 2 nedelje pa odustao...

  18. #38
    Ljubitelj egzotičnih životinja Satyr'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    215

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Sto losme kaze, nacionalizam i teraristika ne idu nikako jedno sa drugim. Znam Hrv nacionaliste u nasoj grupi koji na svojim profilima postavljaju antisrpske parole i tome slicno, a na grupi se uredno dogovaraju i trguju sa Srbima, isto tako ima i sa nase strane. Sto se ostalih stvari tice, forum je mesto gde informacije ostaju i lako ih je pronaci, koliko god godina da prodje. Na grupi sam stavio neki inostrani rad o skorpijama i kad mi je trebao pre 2 dana, nisam nikako mogao da ga nadjem, zao mi je sto nisam postavio i ovde...

  19. #39
    Ljubitelj egzotičnih životinja smajo122'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Sanski Most
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    nisam trebao spominjat nacionalizam al eto,prvo nisam ja rekao da ima na ovom forumu nacionalizma nego da neki ljudi nece da se prijave na forum pa zbog toga imamo manje aktivni clanova zbog al krivo ste me razumjeli,i sto loshme rece vecinom su to oni koji nemaju pojma o tome al eto,a sto se tice foruma bilo bi jako glupo da se vise preaci na fb jer kao sto rekose ovdje je vrlo lako doci do nekih informacija koje su napisane davno

  20. #40
    Član PicVajZ'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    22

    Uobičajeno Odg: Bash mi padne krivo

    Ovaj forum je vise nego odlican I koristan za sve ljubitelje egzoticnih zivotinje. Jos je bolje da nije ispamovan gomilom nepotrebnih postova, vec je FB to preuzeo. Ja gajim samo postovanje I zahvalnost svima sa ovog foruma zbog svih stvari koje sam naucio. Samo napred I samo hrabro

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •